Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

Ersin, 4 yıl sonra hakim karşısında

Eniştesi Gökhan Kitapçıyı öldürmek suçundan 5 yıldır aranan Paşa Ersin dün Kocaeli 1. ağır ceza mahkemesinde ilk duruşması görüldü. Geçtiğimiz aylarda Konyada yapılan bir operasyon sonucunda yakalana

9 Aralık 2010 Saat: 15:04

Eniştesi Gökhan Kitapçıyı öldürmek suçundan 5 yıldır aranan Paşa Ersin dün Kocaeli 1. ağır ceza mahkemesinde ilk duruşması görüldü. Geçtiğimiz aylarda Konya'da yapılan bir operasyon sonucunda yakalanan Paşa Ersin ilk duruşmasında cinayeti nasıl işlediğini anlattı

Köseköy Müptela Bar'da 4 yıl önce eniştesini öldüren ve geçtiğimiz aylarda yapılan operasyon sonucu Konya'da ele geçirilen Paşa Ersin dün 1. Ağır Ceza Mahkemesinde ilk davasına katıldı. Duruşmada olayı anlatan Paşa Ersin o gece çok alkollü olduğunu ve birçok şeyi bir anlık sinirle gerçekleştiğini belirtti. Ersin, "Sahip olduğum mekana gece yarısı indim Nevzat Öz diye bir arkadaşım vardı. Birlikte oturuyorduk daha sonra Adem Adalı geldi ve 'ağabey bu akşam misafirim ol' dedi. Bende erken gideceğimi başka bir zaman mekanına geleceğimi söyledim.

GÖKHAN ÇOK ALKOLLÜYDÜ
Israr edince Nevzat denilen arkadaşımla beraber kabul ettik ve Adem'in Müptela isimli barına gittik. Giderken mekanımda çalışan oryantal Bayan Venüs Karabey'de bizimle gelmek isterse gele bileceğini söyledim oda kabul etti. Hep birlikte Adem'in mekanına gittik. Biz eğlenirken Gökhan beni aradı ve nerede olduğumu sordu. Bende yerimi söyledim. O da bende geleyim mi? dedi. Gökhan geldiğinde Adem'e kapıdaki çocuklar çok alkollü olduğunu mekana almamalarının iyi olacağını söylemişler Adem'de bana "Enişten aşağıda ve alkollüymüş" dedi.

BENİ SUÇLUYORDU
Ben de "Alsınlar içeri bir şey olmaz olursa sorumluluk bende" dedim. Bunun üzerine içeri aldılar, onu bar bölümüne oturttum. Masaya almadım çünkü Venüs'le daha önceden aralarında bir ilişki vardı. Hatta ben bu sebepten dolayı Venüs'ü işten çıkardım. Ama onlar ayrılınca tekrardan işe aldım. Bundan dolayı bana kini vardı. Ayrıca birini bıçaklayıp cezaevine girmişti. Bende bıçakladığı kişiye durumunu anlattım, şikayetini geri çekmesini istedim onlarda kabul etti. Ancak Gökhan bıçakladığı çocuğun peşine tekrar düşünce aile şikayetçi oldu. Polis Gökhan'ı sahibi olduğum çay bahçesinden aldı.

'SENİ VURACAĞIM' DEDİ
Oda benim ihbar ettiğimi sandı o zamanda bana demişti. 'seni vuracağım' diye o akşam bar bölümünde biraz içtikten sonra gerilen içki bardaklarını içkiyi içip kırmaya başladı. Garsonlara diğer çalışanlara küfürler ediyordu. İlk Niyazi'yi yolladım uyarması için, sonra Nevzat'tı en son olarak ta Adem gitti. Adem'de ikna edemeyince bana "Bu işi sen halledersin" dedi. Kalkıp Gökhan'ın yanına gittim ve niye böle yaptığını sordum. Oda bana küfür ve hakaret etti ve beni öldüreceğini söyledi.

PİŞMANIM
Ben dışarıya çıkaracaktım ki Venüs'ü gördü. Oda bu kızı buraya getiriyorsan yarın karını da getir dedi. O lafının üzerine tartışmamızı daha da büyüdü ve bana silahını çekti. Bende biraz boğuştuktan sonra silahı elinden aldım ve ateş ettim, kaç el ateş ettiğimi hatırlamıyorum sonrada kaçtım" dedi. Hakimin pişman mısın? Sözü üzerine Paşa Ersin çok pişman olduğunu belirtti. Dava tanıkların tekrar dinlenmesi ve Gökhan Kitapçı'nın silah yakalatma davasının dosyasına bakılması için 20 Ocak tarihine ertelendi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑