Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Ersoy, ‘Unutmadık, unutturmayacağız’

HAK-İŞ Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ,“Yüzyılın ihaneti 15 Temmuz Türkiye’yi işgal ve hain darbe girişimini unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi

15 Temmuz 2019 Saat: 17:29
Ersoy, ‘Unutmadık, unutturmayacağız’
Ersoy, ‘Unutmadık, unutturmayacağız’

Ersoy , “HAK-İŞ Hizmet İş Sendikası kuruluşundan bugüne kadar onurlu tarihinde darbelere karşı onurlu bir duruş sergilemiş, milletten, demokrasiden ve özgürlüklerden yana tavır almıştır. HAK-İŞ hizmet-iş, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da demokrasimizi korumaya, milletimizin geleceğine kasteden her türlü saldırıya karşı birlikte mücadele etmeye hazırdır” dedi.
HAK-İŞ Hizmet İş Şube Başkanı İdris Ersoy,15 Temmuz Türkiye’yi işgal ve hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada“15 Temmuz gecesi Türkiye, bir grup hainin başlattığı işgal girişimine sahne olmuş, emir-komuta zinciri dışında hareket eden asker kıyafetine bürünmüş eli kanlı teröristler, millet iradesiyle seçilmiş olan hükümeti düşürerek devlet yönetimini zorbalıkla ele geçirmeye çalışmıştır. Milletimiz büyük bir demokrasi mücadelesi vererek, darbe geleneğine karşı bir ilki başarmış, hainlere karşı tek yürek olmuştur.” dedi.
‘DEMOKRASİYE VE GELECEĞE SAHİP ÇIKMIŞTIR’
“44 yıllık onurlu tarihinde darbelere karşı onurlu bir duruş sergileyen, HAK-İŞ hizmet İş 15 Temmuz darbe girişimine karşı da tüm sendikaları ve teşkilatı ile birlikte, milletten, demokrasiden ve özgürlüklerden yana olan tavrını net bir şekilde ortaya koymuş, sağlam bir demokratik duruş sergilemiştir. HAK-İŞ hizmet iş teşkilatı, darbe girişiminin ilk dakikasından itibaren milli iradeye, demokrasiye ve geleceğe sahip çıkmıştır.
‘BİRLİKTE MÜCADELE ETMEYE HAZIRIZ’
Yüzyılın ihanet hareketi olan FETÖ mensubu hainler tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz Türkiye’yi işgal ve hain darbe girişimine tüm üyeleri ile ilk andan itibaren şiddetli bir şekilde tepki koyan HAK-İŞ hizmet-iş, bu girişimi unutmayacak ve unutturmayacaktır. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da demokrasimizi korumaya, milletimizin geleceğine kasteden her türlü saldırıya karşı birlikte mücadele etmeye hazırız.
ŞEHİTLERİ ANDI
15 Temmuz Türkiye’yi işgal ve hain darbe girişimine kahramanca direnen, devlet, millet ve cumhuriyetimizin bekası için canlarını feda eden şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, tedavi gören gazilerimize şifalar diliyorum.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑