Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Evde Sağlık Okulu 2. mezunlarını verdi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Türkiye'de ilk kez açılan Evde Sağlık Okulu 2. eğitim programını tamamlandı

2 Ocak 2019 Saat: 17:43
Evde Sağlık Okulu 2. mezunlarını verdi
Evde Sağlık Okulu 2. mezunlarını verdi

Kamu Hastaneler Birliği Başkanı Uzm.Dr.MürselDurmaz,Kamu Hastaneler Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Serkan Şenel,Dr Abdullah Kayalı 'nın katıldığı programda SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serap Akkaya Efe'nin açılış konuşmasında Evde Sağlık Okulu ile hasta ve hasta yakınlarını bilinçlendirerek evlerindeki yaşam kalitesini arttırmayı amaçladıklarını ifade etti.
ŞAŞKIN TEBRİK ETTİ
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Hüseyin Şaşkın yaptığı konuşmasında evde sağlığın hasta ve hasta yakınları açısından çok önemli bir hizmet olduğunu vurgulayıp, evde sağlık biriminde çalışan tüm personellerin profesyonel bir bilinç ile çalışmasından dolayı teşekkür etti. Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Uzm.Dr. Mürsel Durmaz konuşmasında SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak eğitim programlarını başarıyla sürdürdüklerini ve Evde Sağlık Okulu eğitim programı ile Evde Bakım Hastalarına, ailelerine sunulan hizmetin çok önemli olduğunu vurguladı.
SERTİFİKALAR VERİLDİ
Alanında uzman eğitimciler tarafından haftada 2 saat 4 hafta boyunca hasta yakınlarına verilen eğitim programının sonunda sertifikaları takdim edildi. Evde Sağlık Okuluna katılan kursiyerlerimizin sunulan bu hizmetten çok memnun kaldıklarını ifade ederek hastane yönetimine teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑