Korkmaz’dan davullu zurnalı başvuru
Aynı parkı 3. kez yaktılar!
15 metre yüksekten düşen işçi öldü
Aygün Ankara’dan başvuru yaptı
Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Whatsapp İhbar Hattı

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

FAZİLE ÖZKURT
FAZİLE ÖZKURT

SINIRIMIZDA ATEŞ VAR

15 Nisan 2018 Saat: 14:06

Amerika’nın Suriye ‘ yi bombalaması sürpriz mi kesinlikle HAYIR , zehirli gaz olayı ilk miydi hayır değildi …!! Hafızlarımızı tazeleyelim bundan bir yıl öncede olmuştu ve TRUMP Rusya ‘yı konuyla ilgili uyarısını yapmış, tepki verilmesi gerektiği söylemişti. Geçtiğimiz haftalarda Doğu Guta' nın Duma kentine yapıldığı iddia edilen zehirli gaz saldırısına karşılık olarak da TRUMP uyarıda bulunmuştu, Suriye, Rusya ve İran ‘a .
Önce Suriye ‘den çıkıyoruz başkaları ilgilensin, ardından IŞİD yok edilinceye kadar Suriye ‘de kalacağız…’’ demişti. İŞİD AMERİKA ‘NIN EZELİ VE EBEDİ DÜŞMANI ..! Bölgeye oynuyor …!!IŞİD’e değişik ülkelerden yaklaşık 40 bin kişinin katıldığı söyleniyor, Doğrumu bilemeyiz?
Suriye son çırpınışlarını veriyor ve esas perde arkasındaki İngiltere ortaya çıkamaya başladı İngiltere toprak kaybediyor küresel ısınma adayı etkilemedi mi? Toprağa ihtiyacı var ,sonsuz güce ihtiyacı var , krallığının güneşinin batmamasına …!!
İran ‘a müdahale esas amaç ama cesaret edemiyor ya da sonraya saklıyor, Orta Doğu’da karıştırmadığı, el atmadığı ülke kalmadı öyle veya böyle giriyor, arapsaçı yapıyor ve çıkar görünüp aslında çıkmıyor. Yönetimlere adamlarını yerleştiriyor gizliden yönetiyor. Amerika güçlümü evet çok güçlü ama asıl güç Krallık ülkesi olan ve asla değişmeyen ve bozulmayan tek ülke İngiltere, yanında Fransa.
Dünyanın bütün ülkelerinde karışıklık var ama İngiltere ‘ de ufak tefek sorun dışında sorun yok …!! Öyle bir güç ki .. Tüm Avrupa parasını değiştirdi , İngiltere ona bile gerek görmedi ..
TRUMP, İran’ın nükleer programının rafa kaldırıldığı ama bunun geleceğinin de belirsiz olduğu biliyor, iç ayaklanma başlatmayı deniyor ya da deneyecek başarılı olursa tereyağından kıl çeker gibi sıyrılacak, İran’ın bölgedeki etkinliğini zayıflatmak hedef.İnsanların ölmesi, zehirlenmesi, yanması, yıkılması umurlarında değil. Kimyasal Silahlardan, üretilmesinden, kullanılmasından korkuyorlar çünkü kitlesel ölümlere sebep oluyor. Yıllar boyunca da etkisi devam ediyor.
Türkiye çok dikkatli olmalı doğuda savaş, batıda barış sanki ülkede savaş sorunu yok gibi düşünenler ülkemize sahip çıkmalı, sınırlarımızı sahip çıkmalıyız. Askerimiz sınır dışında savaşıyor, ülke güvenliğini korumaya çalışıyor. Devlet, millet birliği işte şimdi bu günlerde olmalı. Meselemiz dolardaki yükselme kadar , güvenlik sorunu da olmalı ..Süreç inşallah kısa sürede olumlu olarak ve ülkemiz zarar görmeden işler .
Gelin birlik olalım yarın geç olmadan. Gelin dirlik bulalım, vazgeçin öç almadan .

SAYGILARIMLA

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Zeki ve Asalak9 Kasım 2018 Saat: 17:14
Kelebek etkisi7 Kasım 2018 Saat: 17:06
Donarak şehit olmak…2 Kasım 2018 Saat: 16:39
Dokunan yanar…31 Ekim 2018 Saat: 16:15
Talimatın yerine getirilmesi26 Ekim 2018 Saat: 16:37
Tüm Yazıları
Yukarı ↑