Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Teknoloji

Fetihled İle Led Ekran Teknolojisi

Led ekran, yüksek ışık gücü olan ve geçmişten bugüne kadar üretilen görsel ürünlerin arasındaki en kaliteli üründür.

13 Şubat 2018 Saat: 15:16
Fetihled İle Led Ekran Teknolojisi
Fetihled İle Led Ekran Teknolojisi

Teknoloji çağında tercih edilen reklam araçlarının en popüler ürünü olan led ekran farklı sektörlerdeki kurumlardan tarafından tercih edilmektedir. Firmaların led ekranları tercih etmesinin en belirgin nedeni dikkat çekici ürünler olmasıdır. Teknoloji gelişmeden önce insanlara reklam, haber ve bilgi vermenin yöntemleri farklıydı. Fakat led ekranların insan hayatına girmesi ile açık ya da kapalı mecralarda hali hazırda bulunan reklam ve haberleri insanlara ulaştırmak çok kolay bir noktaya ulaşmıştır.

Reklam yapmayı geniş mecralara ulaştıran led ekran insanların olduğu alanlara nüfuz etmektedir. Özellikle cadde, stadyum, kavşak, okul ve konferans salonları gibi birçok farklı alanda bu ekranları görmek mümkündür. Bahsi geçen alanlarda led ekranların olması bir markanın tanınması, uyguladığı kampanyaları ve ulaştırmak istediği mesajları kişilerin öğrenmesini sağlamaktadır. Bütün bu sürecin doğru bir şekilde yönetilmesi amacı ileled ekranlarda dikkat çekici materyaller kullanılmaktadır.

Led ekran üzerinde bulunan materyaller, kişilerin odağını ekran üzerine toplamasını sağlamaktadır. Tasarım, yazı şekli, kullanılan resim ve görseller dikkat çeken materyaller arasında yer alır. Yirmi dört saat boyunca insanlara hizmet sağlayan ve bilgi veren led ekranlar firmaların en favori tercihidir. Bu ekranlar bu kadar zaman açık kalması ile beraber birçok kişinin ilgisi ve dikkati bu alanda yoğunlaşmaktadır. Bu yüzden markalar bilinirliğini arttırmak ya da potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için bu reklam aracını kullanmaktadırlar.

Led ekranların rağbet görmesinin en önemli özelliği kaliteli olmalarıdır. Led ekranın üretilmesi için kullanılan malzemeler sağlam yapılı olduğu için ekranların uzun süre bozulmaması sağlanır. Led ekranın dayanma özelliğinden kaynaklı olarak yıllar içinde sorun yaratmaması ürünün revaçta kalmasına yol açmaktadır. Son teknoloji olan Led ekran ekonomik anlamda tasarruflu ve ekranların ışığı açısından verimli bir üründür.

Totem Led Ekran Kullanımı

Totem olarak ifade edilen T şekline benzeyen malzemenin üst kısmına monte edilen sisteme totem led ekran tabela denir. Led ekranlı totem ürününün kusursuz olarak monte edilmesi önem teşkil eder. Dolayısı ile yapılan işçiliğin ve üretilme tarzının iyi olması gerekir. Bu ürünün üretilmesi için ağır seviyede işçilik ve uzmanlık gerektirmektedir.

Led ekranlı totem profesyonel ekip tarafından üretilmeli ve monte işlemi sağlanmalıdır. Bunun yanı sıra açık alanlarda üretimin sonlanması gerekebilir. Üretim sonlanma işleminin dahi donanımlı ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu ekranların kullanımı cadde ve park gibi işlek alanlarda tercih edilmektedir. Alanın krokisine göre belli bir yüksekliğe yerleştirilmekte ve ekran herhangi bir mesafe uzaklığından görülebilmektedir.

Totem led ekranlar gece veya gündüz fark etmeksizin kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Led ekranlı totem olumsuz hava şartlarına dayanıklı olmakla beraber hava durumundan kaynaklı olarak bozulma meydana gelmeden elli bin saat kullanılabilmektedir.

Türkiye’de led ekranların üretiminde ilk sırada yer alan Fetihled firması bu sektörde donanımlı ve tecrübelidir. Uzman ekibi ve kaliteli üretimi ile dikkatleri üzerine toplayan firma sadece led ekranlı totem değil bütün led ekran modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑