Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Fikri Işık, ‘TÜPRAŞ’ın takipçisiyiz’

AK Parti Derince İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş 91. İlçe Danışma Meclisi'nde konuşan AK Parti Milletvekili Fikri Işık, "TÜPRAŞ’ın takipçisiyiz" ifadesini kullandı

7 Ağustos 2019 Saat: 13:40
Fikri Işık, ‘TÜPRAŞ’ın takipçisiyiz’
Fikri Işık, ‘TÜPRAŞ’ın takipçisiyiz’

Toplantıda konuşan AK Parti Milletvekili Fikri Işık, “İlk danışma meclisine katılmış bir arkadaşınızım. Kocaeli’de hangi hizmetleri yaptık bunları çok çok iyi biliyorsunuz. Çinliler birine beddua ettiği zaman ‘İlginç zamanlarda yaşayasın’ der. Biz de öyle ilginç insanlarız ki bırakın ikiyüzlüyü çok çok yüzlü insanlarla uğraşıyoruz. Avrupa, Türkiye ne olsun ne de ölsün politikasını uyguluyor. Çin de kendi ajandasını uygulamaya çalışan bir ülke konumunda” şeklinde konuştu.
‘ALİ KOÇ İLE BEN DE GÖRÜŞTÜM’
Konuşmasına devam eden Milletvekili Işık, “Fikri Işık, AK Parti’den uzak kalmış diyorlar. Fikri Işık bu partinin adamı. Bu parti benim partim. 17 yıldır iktidardayız ve 18 yıldır da ayaktayız. Bu birilerini rahatsız ediyor. Bizim için önemli olan şehrimize hizmet etmektir. TÜPRAŞ ile ilgili bir konuya değinmek istiyorum. Ali Koç ile ben de görüştüm. Vergi dairesinin değiştirilmesi söz konusu değil dedi. Bizler bu konunun takipçisiyiz. Aksi hareket ederlerse, bütün arkadaşlarla birlikte bu kentin menfaatini korumak zorundayız. Kocaeli bu ülkenin yükünü çekti. Hakkımızı alma konusunda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu konuda hassasiyet gösteren kim varsa teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑