Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Seçim

Filiz adaylığını açıkladı

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz henüz tarihi belli olmayan ilçe kongresinde yeniden aday olduğunu kamuoyuyla paylaştı

25 Ocak 2020 Saat: 17:19
Filiz adaylığını açıkladı
Filiz adaylığını açıkladı

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz parti binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında ilçe kongresinde aday olup olmadığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Filiz’in basın açıklamasında İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Yaşar Kardaş, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nurcan Acaroğlu Göktaş, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ruhittin Sönmez, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve çok sayıda İYİ Partili yer aldı.
‘KARAKTER VE ÇİZGİSİNE İNANDIĞIM’
İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz gerçekleştirdiği basın açıklamasında şunları söyledi: “Siyasete bundan tam 2 yıl önce çok kıymetli ablam Sayın Nazife Kandemir'in teşvikiyle, görüşlerine, karakterine ve çizgisine sonuna kadar inandığım Genel Başkanım Sayın Meral Akşener'in yeni kurduğu partimize katıldım. 11 Mart 2018'de o zamanki il başkanımız Sayın Serdar Kaman'ın il yönetim kuruluna seçildim.
‘GÖREVE DEVAM ETMENİN ZAMANI’
11 Ekim 2018 tarihinde il başkanımız Sayın Şanbaz Yıldız tarafından il başkan vekilliği görevine getirildim. Bundan 10 gün sonra da, 22 Ekim 2018 tarihinde il başkanımızın önerisi ve Genel Başkanımızın oluruyla İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş ve 10 Temmuz 2019 tarihinde de yeniden atamam gerçekleşmişti. Ama artık atanan değil, seçilmiş başkan olarak göreve devam etmenin zamanı geldi.
‘ŞÖLENİ HAVASINDA GEÇECEK’
Geçen hafta partimizin demokrasi anlayışına uygun şekilde, büyük bir teveccüh ve katılımla delege seçimlerimizi tamamladık. Son derece şeffaf ve kardeşlik havasında geçmesi için çok büyük emek harcayan, delege seçimlerinin hatasız ve İYİ Parti'ye yakışır şekilde yapılması için gece gündüz çalışan tüm il ve ilçe yöneticilerime, kadın kollarıma, gençlik kollarıma, mahalle başkanlarıma ve gönüllü olarak gelip katkıda bulunan iyi insanlara huzurunuzda tekrar şükran ve minnetlerimi sunuyorum. İleriki günlerde gerçekleştireceğimiz kongremizde hiç şüphem yok ki, bir demokrasi şöleni havasında geçecek.
‘PARÇASI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM’
Bu bir bayrak yarışıdır. Bu, partimizi en iyi biz temsil ederiz, şehrimizin ve ülkemizin sorunlarına en iyi katkıyı biz sunarız diyenlerin yarışı. Ben bu kongreyi asla bir rekabet yarışı olarak görmüyorum. İnanıyorum ki, her kademeye aday olacak olan arkadaşlarımız her görevi layıkiyle yapabilecek kapasitede olan vatan aşığı kardeşlerimizdir. İYİ Parti kuruluşunun üzerinden henüz 2,5 yıl geçmesine rağmen ülkemizin karanlıktan çıkma yolunda kaderini değiştiren en büyük umuttur. Ben de bu umudun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.
‘YÜREKTEN İNANARAK BU YOLA GİRDİK’
İYİ olmak demek adaletli olmak demektir, iyi olmak demek kararlı olmak, umutlu olmak, cesur olmak demektir, iyi olmak demek gelecek güzel günleri hazırlamak için varını yoğunu ortaya koymak demektir. Kimileri güneşin batacağına emindirler ama güneşin doğacağına ancak güneş doğunca inanırlar. Bizler iyilik güneşinin ilk kurulduğu andan itibaren ülkemizin üzerindeki karanlığı kaldıracağına yürekten inanarak bu yola girdik.
‘ÖZVERİ VE AZİMLE ÇALIŞMAYA DEVAM’
Bu vesileyle, kongremizde İzmit İlçe Başkanlığı görevine adayım. Benim de yöneticilerimle birlikte bu yolda yapabileceğim daha çok şey olduğuna inanıyorum. Davasına, ülkesine, devletine, vatanına, kurucu değerlerine, bayrağına, andına ve marşına sahip çıkan, birlikte yol yürüdüğü ekibine ve kendisine bu yolu açan parti yapısına bağlı ve ülke çıkarlarını her şeyin üzerinde tutmayı kendisine ilke edinen arkadaşlarımızla hiç hız kesmeden aynı özveri ve azimle çalışmaya devam edeceğiz.
‘GÜN TÜKENECEK BİZ TÜKENMEYECEĞİZ’
Her zaman söylediğim gibi; Gün tükenecek biz tükenmeyeceğiz, yol tükenecek biz tükenmeyeceğiz, söz tükenecek biz tükenmeyeceğiz ve güzel günleri getirmeyi başaracağız, başaracağız, başaracağız. Kendini partimizin ve ülkemizin geleceğine adayan tüm aday olacak arkadaşlarıma da kongremizde başarılar diliyorum.”  Kerim ÇELİK

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Filiz adaylığını açıkladı

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nurcan Acaroğlu Göktaş tarafından Pelin Coştur Filiz’e tülbent hediye etti.

Filiz adaylığını açıkladı

Filiz’in basın açıklamasına İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve çok sayıda İYİ Partili katıldı.

Filiz adaylığını açıkladı

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz henüz tarihi belli olmayan ilçe kongresinde yeniden aday olduğunu açıkladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑