Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Ford Otosan, basınla iftar yaptı

İlimizde yıllardır hizmet veren Ford Otosan, basın mensupları ile Kartepe’deki Moteli Life Otel’de iftar yemeğinde bir araya geldi.

6 Haziran 2018 Saat: 12:34
Ford Otosan, basınla iftar yaptı
Ford Otosan, basınla iftar yaptı

Ford Otosan, KartepeMoteli Life Otel’de basın mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı. Yemeğe, ilimizde yayın yapan basın kuruluşlarının temsilcileri ve gazetecilerin yanı sıra Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz, Kurumsal İletişim Uzmanı İpek Marangoz da katıldı.

‘BASIN BİZİM İÇİN HER ŞEY DEMEK’

Samimi ve sıcak bir yemeği paylaşan Ford Otosan yetkilileri ile basın mensupları iftar sonrası da uzunuzun sohbet etti. Katılımları için basın mensuplarına teşekkür eden Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz, “İftar programımızı mümkün mertebe her sene yapmaya gayret ediyoruz. Yatırımımızın büyük kısmı bu topraklarda. Basın mensupları bizim için her şey demek. Bizim için çok değerlisiniz. Biz bu etkinlikleri fikir alışverişinde bulunmak için yapıyoruz. Bu sene belirli yatırımlar devam ediyor. Otomotiv sektöründe yatırımlar durmaz. Bu senenin ilk çeyreğinde rakamlarımız gayet iyi. Avrupa pazarında ticari araçlarda bir liderliğimiz var. Türkiye pazarında da liderliğimiz var” diyerek geleneksel hale gelen iftar programının devam edeceğini belirtti.

Ford Otosan, Kocaeli’ye yönelik projelerine devam ediyor

Gonca Sofuoğlu Temiz, Ford Otosan’ın Kocaeli’deki faaliyetleri konusunda şu bilgileri paylaştı: “Ford Otosan'ın 2001 yılında kurulan, verimli, esnek ve yüksek kaliteli üretime bağlı olarak yıllar içinde büyüyen Kocaeli Fabrikaları, bugün Avrupa’daki en büyük ticari araç üretim üssü olarak öne çıkarken, sağladığı istihdam olanakları ve topluma yönelik projeleriyle bölge halkına dokunmaya devam ediyor. Kocaeli yerel basınının Ford Otosan’ın en önemli paydaşlarından biri olduğuna dikkat çeken Temiz, “İletişimin giderek daha fazla önem kazandığı günümüzde; yerel basın temsilcileri ile düzenli olarak bir araya gelmek bizim için oldukça önemli. Kocaeli halkını aydınlatan tüm basın emekçilerine bütün çabaları için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ayşe AYDIN

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑