- 03 Haz 2020 - 13:49

İşte CHP'nin başkan yardımcıları

CHP’de 1 Mart’ta yapılan kongre sonucu il başkanlığına gelen Harun Yıldızlı, mayıs ayı başında icra kurulunu belirlemişti. Yıldızlı, koronavirüs salgını nedeniyle uzunca bir aradan sonra ilk kez dün bir araya gelen yönetim kurulu arasında görev dağılımını yaptı

mask

Uğur ULUSOY - Kerim ÇELİK / CHP’de 1 Mart’ta yapılan kongre sonucu il başkanlığına gelen ve 6 Mart’ta mazbatasını alan Harun Yıldızlı, koronavirüs salgını nedeniyle icra kurulu yaklaşık 2 ay sonra belirlemişti. 24 kişilik il yönetim kurulu bulunan Yıldızlı, gerçekleştirilen görüşmeler sonrası icra kurulunu açıklamıştı. Yıldızlı’nın icra kurulunda İl Sekreterliğe Bülent Sarı, İl Eğitim Sekreterliğine Hikmet Koçoğlu, İl Saymanlığına İsmet İşeri, Bilişim Sekreterliğine ise Batuhan Bayındır getirilmişti. 1 Haziran’da başlayan normalleşme süreciyle beraber CHP İl’de de yönetim kurulu Harun Yıldızlı başkanlığında ilk kez bir araya gelerek toplantı yaptı. Sosyal mesafe ve tedbir kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşen toplantıda konuşan Yıldızlı, tüm yönetimine başarılar dileyerek bundan sonra çalışmalara hız vereceklerini, CHP’nin yerelde ve genelde iktidarı için tüm parti örgütüyle beraber disiplinli bir şekilde hareket ederek mücadeleyi sürdüreceklerini dile getirdi.


İL YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI
Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılarına İzmit - Kandıra Gökhan Darcan, Kartepe - Başiskele Sema Güven, Gölcük - Karamürsel Ahmet Çalık, Darıca - Çayırova Hakan Altıparmak, Gebze - Dilovası Ali Yapa, Körfez - Derince Metin Düzgün; Seçim Ve Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Berna Çetin Peker; Propaganda, Basın ve Yayından Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Mehmet Nazım Gençtürk; Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Mehmet Demirtaş; Gençlik ve Üniversite Örgütlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Bilal Özşahin; Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Birgül Gök; Muhtarlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Yaprak Fidancı; İnsan Hakları ve Çevreden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Bilgi Dehmen; Meslek Odaları ve STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Mehmet Solakoğlu; Sendikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına İsmail Sungur; Fabrika ve İşçi Örgütlenmelerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Barış Topal; Doğa, Spor ve Amatör Kulüplerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Baran Aydın; Küçük Esnaf, Zanaatkarlar ve Kobi’lerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Selim Tetik; Tarım Politikaları ve Tarım Örgütlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Pınar Atabay; Kültür, Sanat Ve Turizmden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Gülşah Çubuklu getirildi.

2/28
mask

CHP İL BAŞKANI

HARUN YILDIZLI: 1977 İzmit doğumlu olan Harun Yıldızlı, ilk ve ortaokulu Özel Seymen Koleji’nde, liseyi İzmit Lisesi’nde tamamladı.Bilkent Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım Bölümü mezunu. Yıldızlı İnşaat’ın genel müdürü. 2015 yılında Cengiz Sarıbay’ın başkanlığındaki CHP Kocaeli İl Yönetimi’ne giren Yıldızlı, 2 dönem il başkan yardımcılığı görevinde bulundu. Evli olan Yıldızlı’nın Nazım ve Zeynep adında 2 çocuğu var.

3/28
mask

İCRA KURULU ÜYESİ

BÜLENT SARI: 1977 Kartepe doğumlu olan Bülent Sarı, ticaretle uğraşıyor. Arslanbey Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı da olan Sarı, daha önce belediye meclis üyeliği, ilçe başkanlığı ve il kurulu üyeliği yaptı.

4/28
mask

İCRA KURULU ÜYESİ

HİKMET KOÇOĞLU: 1964 Sivas doğumlu olan Hikmet Koçoğlu, KOÜ Mühendislik Fakültesi mezunu. Ticaretle uğraşan Koçoğlu, daha önce Gebze’de ilçe kurulu üyeliği ve Cengiz Sarıbay’ın yönetiminde il kurulu üyeliği yaptı.

5/28
mask

İCRA KURULU ÜYESİ

İSMET İŞERİ: 1958 Gölcük doğumlu olan İsmet İşeri, KOÜ İşletme Fakültesi mezunu. Muhasebeci ve mali müşavir olan İşeri, Gölcük’te ilçe başkanlığı da yaptı. İşeri, son yerel seçimlerde ilçesinden belediye başkan adayı gösterildi.

6/28
mask

İCRA KURULU ÜYESİ

BATUHAN BAYINDIR: 1987 Sakarya doğumlu olan Batuhan Bayındır, 1999 yılından beri İzmit’te ikamet ediyor. Eskişehir Osmangazi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Bayındır’ın inşaat firması bulunuyor.

7/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

AHMET ÇALIK: 1971 Giresun doğumlu olan Ahmet Çalık,A.Ü.Yerel Yönetimler Bölümü mezunu. Çalıklar Tekstil’in sahibi. 2014-2019 yılları arasında meclis üyeliği yaptı. Seçimlerde Karamürsel Belediye Başkan Adayı oldu. Evli ve bir kız çocuğu babası.

8/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

BARAN AYDIN: 1991 doğumlu olan Baran Aydın, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü öğrencisi. Baranlar Yapı’nın sahibiÇayırova Şube Başkanvekilliği görevinde de bulunan Aydın evli.

9/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

BARIŞ TOPAL: 1975 Malatya doğumlu olan Barış Topal, 20 yıldır Derince’de ikamet etmekte. Eskişehir Üniversitesi Uluslarası İlişkiler mezunu. TÜPRAŞ’ta çalışıyor. CHP’de emek komisyonunda ve mahalle temsilciliklerinde görev aldı. Evli ve 2 çocuk babası.

10/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

MEHMET NAZIM GENÇTÜRK: 1985 İzmit doğumlu olan Mehmet Nazım Gençtürk, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Gazi Üniversitesi Kamu Hukuku Yüksek Lisans mezunu. Hukuk bürosu sahibi. 2 dönem İzmit İlçe Sekreterliği yaptı. Evli ve bir çocuk babası.

11/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

BERNA ÇETİN PEKER: 1986 İzmit doğumlu olan Çetin Peker, Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Hukuk ve danışmanlık şirketinde serbest avukat olarak çalışmakta. Önceki dönem İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın yönetiminde ilYardımcısı olarak görev yaptı.

12/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

BİLAL ÖZŞAHİN: 1958 yılında Kars doğumlu olan Bilal Özşahin, Kars Dede Korkut Eğitim Enstitüsü mezunu.Bilal Özşahin emekli öğretmen. CHP’de mahalle temsilciliği görevinde bulunan Özşahin, evli ve 2 çocuk babası.

13/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

BİLGİ DEHMEN: 1961 Gümüşhane doğumlu olan Bilgi Dehmen, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Dehmen, emekli banka müdürü. 2 dönemdir il başkan yardımcılığı görevinde bulunan Dehmen’in bir oğlu var.

14/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

BİRGÜL GÖK: 1968 İstanbul doğumlu olan Birgül Gök, lise mezunu. Gök Teknik’te işletmeci. Şişli CHP’de 10 yıl görev yapan Gök, Kocaeli’de Emek Komisyonu’nda bulundu. Önceki dönem İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı yaptı. Evli ve 2 çocuk annesi.

15/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

GÖKHAN DARCAN: 1975 İzmit doğumlu olan Gökhan Darcan, KOÜ Yüksekokul Elektrik Bölümü mezunu. Yaprak Gayrimenkul’ün sahibi olan Darcan, CHP’de aralarında il yöneticiliği olmak üzere birçok görevde bulundu. Darcan, evli ve 2 kız çocuk sahibi.

16/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

GÜLŞAH ÇUBUKLU: 1994 Sakarya doğumlu olan Gülşah Çubuklu, S.Ü. İşletme Fakültesi mezunu. Wellborn Luxury Hotel Satış & Pazarlama Sorumlusu olarak çalışmakta. 2016’da Körfez RoractKulübü’nin kurucu başkanlığını yaptı. CHP’de çeşitli görevler aldı.

17/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

HAKAN ALTIPARMAK: 1985 Kadıköy doğumlu olan Hakan Altıparmak, KOÜ İşletme mezunu ve bir firmada insan kaynakları müdürü. Daha önce Darıca İlçe Sekreterliği ve Darıca Gençlik Kolları başkanlığı görevlerinde bulundu. Evli ve bir kız çocuğu babası.

18/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

İSMAİL SUNGUR: 1965 Trabzon doğumlu olan İsmail Sungur, meslek lisesi mezunu. Emekli ve özel bir şirkette site müdürü olarak çalışmakta. CHP Gebze’de STK’lardan sorumlu başkan yardımcılığı ve Birleşik Metal-İş’te yöneticilik yaptı. Evli ve 2 çocuk babası.

19/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

MEHMET DEMİRTAŞ: 1967 Muş doğumlu olan Mehmet Demirtaş, Selçuk Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu.Yabancıbir firmada yapı kimyasal satış müdürü olarak çalışıyor. 2009-2014 arası İzmit Belediyesi Meclis Üyesi ılarak görev yaptı. 4 çocuğu var.

20/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

MEHMET SOLAKOĞLU: 1959 İzmit doğumlu. KOÜ Makine Bölümü mezunu. Belediyelerde müdürlük ve başkan yardımcılığı yaptı. MMO Kocaeli Şubesi danışma kurulu üyesi. Ferhan Şensoy döneminde il yöneticiliği yaptı. Evli ve 1 kız çocuğu babası.

21/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

PINAR ATABAY: 1978 yılında İzmit’te dünyaya gelen Pınar Atabay, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. Atabay Proje Çevre Sağlığı Hizmetleri şirketi sahibi olan Atabay ayrıca TürkçakalTarım’da sorumlu müdür olarak çalışıyor.

22/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

SELİM TETİK: 1976 yılında Gebze doğumlu olan Selim Tetik, Eskişehir Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü’nde okuyor, özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. CHP’de çeşitli kademelerde görev yaptı. Tetik, evli ve bir çocuk babası.

23/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

YAPRAK FİDANCI: 1975 İzmit doğumlu olan Yaprak Fidancı,Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Kurultay delegeliği ve 2 dönem Körfez İlçe Sekreterliği görevinde bulundu. Tütünçiftlik Sahili Koruma Koruma Derneği kurucusu ve mevcut başkanı.

24/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

SEMA GÜVEN: 1960 Artvin doğumlu olan Sema Güven, 43 yıldır Kocaeli’de ikamet ediyor. Lise mezunu olan Güven, Pelikan Kır Düğünevi’nde yönetici. Daha önce kadın kollarında görev yapan Güven, Sirmen döneminde yedek il yönetim kurulu üyeliği yaptı. Evli.

25/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

METİN DÜZGÜN: 1953 Erzurum doğumlu olan Metin Düzgün, lise mezunu. Devlet Su İşleri’nden emekli. Harita ve inşaat danışmanlığı yapıyor. CHP’de il eğitim sekreterliği, bilişimden sorumlu başkan yardımcılığı gibi görevlerde bulundu. Evli ve 2 çocuk babası.

26/28
mask

İL BAŞKAN YARDIMCISI

ALİ YAPA: 1960 Kars doğumlu olan Ali Yapa, EML mezunu. Sarkuysan’da uzun yıllar vardiya amirliği görevinde bulunmasının ardından buradan emekli oldu. CHP Darıca ilçe yöneticiliği, önceki dönem il başkan yardımcılığı yaptı. Evli ve 3 çocuk babası.

27/28
mask

Koronavirüs salgını nedeniyle görev dağılımını tamamlayamayan CHP İl’de önceki gün toplantı yapıldı. İl Başkanı Harun Yıldızlı, başkan yardımcılarını belirledi.

28/28
mask

Soldan sağa; Batuhan Bayındır, İsmet İşeri, Harun Yıldızlı, Bülent Sarı toplantıda icra kurulu olarak yerlerini aldı.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Çağdaş Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Çağdaş Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.