Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim töreni gerçekleşti. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğüne Atanan Dr. İlhan Kadıoğlu'na yeni görevinde başarılar diledi

18 Ekim 2019 Saat: 13:57
Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim
Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim töreni gerçekleşti. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğüne Atanan Dr. İlhan Kadıoğlu'na yeni görevinde başarılar diledi. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. İlhan Kadıoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen devir teslim törenine İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney’in yanı sıra Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Faruk Demirhan, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Öztürk Kupşen, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Gökhan Nalbant ve Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı katılım sağladı.
‘HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ’
Törende konuşan İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney “Gebze ilçemiz nüfusu ve potansiyeli bakımından bizim için önem arz ediyor. Dr. İlhan Kadıoğlu, daha önce Darıca İlçe Sağlık Müdürü olarak da önemli hizmetler gerçekleştirmiş, insan ilişkileri kuvvetli, sosyal ve mesleki becerileri yüksek bir arkadaşımız. Bizde İl Sağlık Müdürlüğü olarak yapacakları çalışmalarda her zaman yanlarındayız ve desteğe hazırız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.
‘SAĞLIK KOMPLEKSİ PROJE AŞAMASINDA’
Gebze’de Birinci ve İkinci Basamak Sağlık Hizmetleri konularında birçok projenin yürütüldüğünü söyleyen Ergüney, “Belediyemizle yaptığımız protokole istinaden Gebze’nin merkezine bir Sağlık Kompleksi inşa edilecek. Gayet modern yapıda olacak bu tesiste merkezi otopark, sağlıklı hayat merkezi, aile sağlığı merkezi, 112 istasyonu, verem savaş dispanseri, her türlü laboratuvar, radyoloji hizmetleri ve KETEM’ler gibi önemli birimler yer alacak. Yine Gebze Mutlukent Mahallesi’nde benzer hizmetlerin yanı sıra bünyesinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini de bünyesinde barındıracak olan bir sağlık kompleksi planlamamız şuanda proje aşamasında” diye konuştu.
‘ÖNEMLİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’
“İnşallah proje bitiminden sonra inşaat ihalesine çıkılacak” diyen Ergüney,“Yatak sayısı 200’den 400’e çıkarılan Gebze Fatih Devlet Hastanesi ise her geçen gün hizmete giren yeni ünite ve birimler ile vatandaşlarımıza önemli hizmetler sunuyor. Önümüzdeki aylarda Sağlık Bakanlığımız tarafından yapılacak atamalarla hastanemizdeki uzman hekim ve hemşire sayısı da arttırılacak. İl Sağlık Müdürlüğü olarak özellikle yatırımlar ve sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi alanında; birinci basamağın kalkındırılması, koruyucu hekimliğin güçlendirilmesi, sağlık taramalarının daha efektif hale getirilmesi konularındaki önemli çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
‘EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ’
Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu ise, “İl Sağlık Müdürümüze bizleri bu göreve layık görmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Gebze bölgesinde 45 yıldır ikamet eden biri olarak bölgeyi iyi biliyor, yakından tanıyorum. Gebze 380 bin nüfuslu ve büyük potansiyele sahip bir ilçe. Bizler ekibimizle birlikte İl Sağlık Müdürlüğümüzün de desteğiyle bölge halkına en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Bugün burada olmalarından dolayı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Faruk Demirhan’a, Başkan Yardımcısı Öztürk Kupşen’e, Başhekimler Dr. Gökhan Nalbant’a ve Dt. Eray Ünaldı’ya çok teşekkür ediyor, herkese saygılar sunuyorum” dedi. Kerim ÇELİK


Gebze İlçe Sağlık Müdürü İlhan Kadıoğlu (solda) ve İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney (sağda) bir arada görülüyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑