Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Gökçe, ‘Güzel günler artık çok yakın’

1 Nisan itibariyle Derince’nin, Derincelinin yüzünün güleceğini belirten Gökçe, “İlçemizin makus talihi artık değişecek. Hepimizin gözü aydın. 140 bin nüfuslu, 103 bin seçmenli ilçemizde hiç kimseye ayırım yapılmayacak” dedi

30 Mart 2019 Saat: 10:02
Gökçe, ‘Güzel günler artık çok yakın’
Gökçe, ‘Güzel günler artık çok yakın’

Millet İttifakı Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, artık sona yaklaştıklarını, 1 Nisan itibariyle Derince’nin, Derincelinin yüzünün güleceğini söyledi. Derince’nin şu ana kadar ciddi bir zaman kaybettiğini, hak ettiği yatırımları alamadığını ve hep veren ilçe olduğunu belirten Gökçe, “İlçemizin makus talihi artık değişecek. Hepimizin gözü aydın. 140 bin nüfuslu, 103 bin seçmenli ilçemizde hiç kimseye ayırım yapılmayacak. Bu ilçede yaşayan herkes bu ilçenin öz evladıdır. Ben tüm Derincelilerin başkanı olacağım. Herkesin için rahat olsun, herkesin yüreği ferah olsun. Ayıran değil birleştiren olacağız. Ötekileştiren değil toparlayan olacağız. Tüm siyasi görüşleriyle, ananeleriyle, kültürleriyle biz biriz, beraberiz” dedi.
'KUL HAKKI YEMEDEN'
İlçenin sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmek için tüm vatandaşların görüşlerini alacaklarını söyleyen Millet İttifakı Başkan Adayı Sertif Gökçe, “Gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, emeklilerimiz, öğrencilerimiz, esnafımız, köylümüz. Hepinizin sorunlarını biliyoruz. Hepimiz el ele tutuşacağız. Bizim görevimiz sizin sorularınızı çözmektir. Gecemizi, gündüzümüzü Derince için ayıracağız. Şimdiye kadar gerçekten iyi yönetilemeyen Derince’yi birlikte yöneteceğiz. Belediyenin kaynaklarının sizin kaynaklarınız olduğunun bilincindeyiz. Kul hakkı yemeden, canla başla ilçemiz için çalışacağız. Güzel günler artık çok daha yakın. Derince’nin yüzünü güldürmeye geliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑