Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Gönül, mancarlı pide açtı örgü ördü

Gönül, Tavşantepe'ye konuk oldu. Ziyaretlerde konuşan Gönül, “Tavşantepe benim ilk mitingimi yapıp, ‘bismillah’ dediğim yer oldu. Seçim sonuçları belli olsun kutlamalara Tavşantepe’den başlayacağız” ifadelerine yer verdi

15 Mart 2019 Saat: 16:28
Gönül, mancarlı pide açtı örgü ördü
Gönül, mancarlı pide açtı örgü ördü

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Tavşantepe'ye giderek, İzmit için yapacağı projelerini anlattı.Vatandaşların konuğu olan başkan adayı Gönül'ü Tavşantepe adeta bağrına bastı. Bölge de bir diziprogramlar yapan başkan adayı Gönül, ev ve esnaf ziyaretlerini yaparken toplu vatandaş buluşmalarını da gerçekleştirdi. Vatandaşların dilek ve isteklerinin de dikkate alındığı programda başkan adayı Gönül'e İzmit İlçe Başkanı Ali Güney,İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan ile meclis üyesi adayları eşlik etti.
MANCARLI PİDE AÇTI, ÖRGÜ ÖRDÜ
Marifetleri ile daha önce de karşımıza çıkan başkan adayı Gönül, bu kez de Tavşantepeli kadınlar ile Mancarlı Pide yaptı. Elleriyle hamuru açan ve pideye şekil veren başkan adayı Gönül, fırın başına geçerek hazırlamış olduğu pideleri pişirdi.Pazar esnafını da ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulunan başkan adayı Gönül, örgü ören kadın esnafa yardım ederek,bir süre vatandaşın örgüsünü ördü.
‘BİSMİLLAH DEDİĞİM YER'
"Bugün Tavsantepe bir başka güzel" diyerek konuşmasına başlayan Gönül, "Hepinizi selamların en güzeli ile en içten duygularım ile selamlıyorum. Tavşantepe benim ilk mitingimi yapıp,‘bismillah’ dediğim yer oldu. Seçim sonuçları belli olsun kutlamalara da Tavşantepe'den başlayacağız. Biz sadece secimden seçime çalışmayacağız. Bizler Tavşantepe'yi sizlerle birlikte yönetmek istiyoruz. Mahalle meclislerimizde, Tavşantepemiz için neler yapmamız gerektiğinitek tek konuşacağız. Böylece mahallenin hem sakini hem de sahibi olacaksınız.Çünkü hep birlikte hem yerinde yönetim hem de yerinde denetimler yapacağız. Sizler beni değil ben sizleri bulacağım" diye konuştu.
'BEN BİR ANAYIM'
Açıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül, "Görüşleriniz her zaman başımızın tacı olacak. Gençlerimizin ve mahallelerimizin ihtiyaçlarınahep birlikte bakacağız. Geçtiğimiz günlerde bir okul aile birliği başkanımız bana öğrencilerin kırtasiye ve giysi ihtiyacı olduğunu söyledi. Şimdi buradan sözüm olsun ki hiçbir çocuğumuzun kıyafet ve kırtasiye ihtiyacı eksik kalmayacak. Bayram kutlamalarına kıyafeti olmadığı içingidemeyen çocuklarımız olmayacak. Çünkü ben bir anayım. Hiçbir çocuğumuzun ne aç, ne giysisiz, ne de kalemsiz kitapsız kalmasını benim yüreğim kaldırmaz. Bizler samimiyet, tevazu ve gayret ile çıktığımız bu yolda İzmit'te herkesi kucaklayacağız” ifadelerinikullandı.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Gönül, mancarlı pide açtı örgü ördü
Gönül, mancarlı pide açtı örgü ördü
Gönül, mancarlı pide açtı örgü ördü

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑