Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Görev yeri değişen Yeşildal açıklama yaptı

Görev yeri değiştirilerek Kent Araştırmaları Merkezi Başkanlığı'na getirilen Ali Yeşildal ilk açıklamasını sosyal medya hesabından yaptı

17 Eylül 2019 Saat: 08:40
Görev yeri değişen Yeşildal açıklama yaptı
Görev yeri değişen Yeşildal açıklama yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yaklaşık 2 dönemdir genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Ali Yeşildal Kent Araştırmaları Merkezi Başkanlığı'na getirildi. Yeşildal'dan boşalan genel sekreter yardımcılığı koltuğuna ise Kocaeli eski Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan Aydınlık getirildi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ali Yeşildal şu ifadelere yer verdi:

“Kocaeli ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile bağım ikamet ve iş ilişkisinden çok daha güçlü. Bu şehirde ailemin, arkadaşlarımın, dostlarımın nefesi var. Çocuklarla, gençlerle, sporcularla... Komşularla, Romanlarla, esna§arla, Sevgili Can’larla, muhtarlarla… Hep birlikte yaşadığımız bizim hikayemiz; Anadolu'nun, Anadolu insanlarının hikayesi. Bu hikayede bana düşen bürokrat olarak hizmet etmekti, bugün de öyle. Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı olarak çok güzel işlerin parçası oldum. Yeni bir ünvanla yeni güzel işlerin parçası olmak üzere şehrim için çalışmaya devam edeceğim. Bu ünvanın ne olduğunun hiç bir önemi yok. Zira sizden biri olmak benim için en büyük ünvan. Birlikte çalıştığım arkadaşlarıma, birlikte çalıştığım genel sekreterlerime, önceki dönem başkanımız İbrahim KARAOSMANOĞLU ve başkanımız Tahir BÜYÜKAKIN'a Kocaeli'ye hizmet etme fırsatı verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Kocaeli'deyim. Niyetim çok güzel işlerin parçası olmak. İrtibatı koparmayalım.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑