Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

Dilovası'na gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöllü Kanaat önderleri ile bir araya gelerek Cumhur İttifakı adayı Hamza Şayir'e destek istedi. Yapılan programa Bingöllüler büyük ilgi gösterdi

14 Mart 2019 Saat: 13:34
‘Gün Hamza Şayire destek günüdür’
‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

Seçim çalışmaları kapsamında Dilovası'na gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Dilovası'nda ki Bingöllü kanaat önderleri bir araya geldi. Dilovası Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın yanı sıra AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Derbidek, Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Sami Çakır, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, Kocaeli Bingöllüler Dernek Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, STK Başkanları ve Bingöllü kanaat önderleri ile vatandaşlar katıldı.
TOLTAR, ‘SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ’
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise, "2014 yılında sizlerin desteği ile gelmiş olduğum Dilovası Belediye Başkanlığı görevimin sonuna geldik. Partimiz bizi değil de Hamza kardeşimizi aday gösterdi. Bize düşen artık Hamza kardeşimize sonuna kadar sahip çıkmaktır. Bizim koltuk sevdamız yok. Biz eğer bu dava inanıyorsak değil bir Ali, bin Ali feda olsun. 31 Mart akşamına kadar Hamza kardeşimizin kazanabilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız ve bayrağı kendisine devredeceğiz. Sonuna kadar onun arkasındayız" dedi.
‘HİZMET ÇITASINI DAHA YUKARI TAŞIYACAĞIM’
Cumhur İttifakı Adayı Hamza Şayir, "30 yıldır bu kentte bu güzel insanlarla hiç bir ayrımız gayrımız olmadan hep birlikte yaşadık. Bingöllü insanımız ile kardeş olduk. Yüreklerinde yer edindik. Bingöllü kardeşlerimizin de desteği ile Dilovası'nda ki hizmet çıtasını daha yukarılara taşıyacağımın bir kez daha sözünü veriyorum. Halkımıza seçim beyannamemizde ki tüm taahhütleri yerine getireceğimin sözünü de tekrar veriyorum. Sayın Genel Başkan Yardımcımız Cevdet Bey'den Kömürcüler OSB'nin kaldırılması için bir kez daha destek istiyorum" dedi.
ERYARSOY, ‘KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSEDİYORUM’
AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, "Dilovası'nda ki sıcaklığı görünce kendi evime gelmiş gibi hissediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Yine güzel bir tablo ve güzel bir katılım. İnşallah 31 Mart'a bu tablonun meyvesini alacağız” dedi.
YAMAN, ‘DİLOVASI BİZİM SEVDAMIZ’
AK Parti Milletvekili Cemil Yaman, "Dilovası bizim sevdamız. Dilovası ülkesine sevdalı güzel insanların yaşadığı bir ilçe. Dilovası Türkiye'nin sanayi kentidir. 2009'da AK Parti ile çok sayıda proje hayata geçerek önemli hizmetler aldı. İnşallah Dilovası halkı 31 Mart'ta bu yapılan hizmetlerin karşılığını ve Hamza kardeşimize olan desteğini gösterecektir. Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına olan desteğini gösterecektir. Dilovası’nda AK Parti belediyeciliğinin devam etmesi gerekir. Ben Dilovası’nda yaşayan Bingöllü kardeşlerime güveniyorum” dedi.
YILMAZ, ‘KÖMÜRCÜLER OSB'NİN KALDIRILMASI İÇİN DESTEK VERECEĞİM’
Programda son olarak konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ise seçimlerin önemine değinerek şunları dile getirdi; “Bugün memleketimize yapılan yatırımlar Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sayesinde oldu. Artık tersine göç olacak, geçmişte Bingöl’den Kocaeli’ne İstanbul’a gelen vatandaşlarımız Bingöl’e geri dönecek ve orada iş imkanları bulacak. Geçmişte olmayan şeyler bugün gerçek oldu. Ne haldeyken nerelere geldik. Dilovası’nda da bugün Kömürcüler OSB konusu var, bir Bingöllü kardeşiniz olarak elimden ne gelirse her türlü desteği vereceğime söz veriyorum” dedi.
‘ÖNCE MİLLET, ÖNCE MEMLEKET’
Devamında konuşan Yılmaz, “Yaparsa yine AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan yapar. Türkiye’nin sıkıntılarını AK Parti’nin çözeceğini vatandaşlarımızın bildiği kadar, ülkemizi sevmeyenler de biliyor ve bu yüzden istikrarımızı bozmaya çalışıyorlar. 31 Mart seçimleri bu açıdan önemli seçimdir. 2023’e giderken son virajdır. Bunu da geçersek düze çıkacağımızı bildikleri için bunu engellemeye çalışıyorlar. AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı’nın oyu azalırsa istikrarımızı bozmaya çalışacaklar. 2023’e giden yolda hedeflerimize daha güçlü ilerlemek için birliğimizi daha sıkı tutalım. 31 Mart’ta önce millet önce memleket diyelim” ifadelerine yer verdi.
‘BİRİLERİ KONUŞUR AK PARTİ YAPAR’
Konuşmasında son olarak “Gün sorunları tartışmanın günü değil, birlik beraberlik günüdür” diyen Yılmaz, “Vatandaşlarımız ayakları yere basmayan hiçbir vaade prim vermemeli. 31 Mart’ın kazası yok. Eğer bir yanlışlık yaşarsak bu bölgemiz 5 yıl bunun acısını çeker. Olan Dilovası’na ve geleceğimize olur. Dilovası’nda belli bir ivme kazanan hizmetlerimiz var, eksik olan hizmetleri de AK Parti yapar. Seçimsiz geçecek 4,5 senede yeni reformlar ve atılımlar yapacağız. Yeni projeleri devreye sokacağız. Son 3-5 senedir her yerden saldırdılar. Başka bir lider olsaydı başımızda başka bir şeyden bahsediyor olacaktık. Seçimsiz dönemi çok iyi değerlendirmemiz lazım. Güçlü olmalıyız ki, bu dönemi en iyi şekilde değerlendirelim. Son 16 yıldır demokrasi noktasında en iyi reformları AK Parti yaptı. Birileri konuşur AK Parti yapar ” Konuşmaların ardından çekilen toplu aile fotoğrafıyla program sona erdi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy

‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

Cumhur İttifakı Adayı Hamza Şayir

‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar

‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

AK Parti Milletvekili Cemil Yaman

‘Gün Hamza Şayir'e destek günüdür’

Günün sonunda birlik fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑