Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Gündoğdu, modern Gebze otoparkını inceledi

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Gebze ilçe merkezinde yapımı devam eden 7 katlı otoparkta incelemelerde bulundu

16 Şubat 2020 Saat: 15:00
Balamir Gündoğdu
Gündoğdu, modern Gebze otoparkını inceledi

Büyükşehir Belediyesi, Gebze’nin en işlek caddelerinden birine 7 katlı otopark inşa ediyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, çevre düzenlemesi başlanan ve mart ayında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın tanıtımını yapacağı modern otoparkta incelemelerde bulundu.
İNCELEMLERDE BULUNDU
Kocaeli’nin hangi noktasında trafik sorunu varsa ilgilenen ve gerekli çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, sorun yaşanan bölgelere otopark yaparak bu sorunları gidermeye devam ediyor. Bu kapsamda Gebze ilçe merkezinde yapım çalışmaları devam eden 7 katlı otoparkı Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu yerinde inceledi. Gündoğdu’ya incelemeler sırasında Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay, Yapı Kontrol Dairesi Başkanı Serkan Ihlamur ve firma temsilcileri eşlik etti. Genel Sekreter Balamir Gündoğdu’ya otopark inşasının tamamlandığı ve çevre düzenlemesine başlandığı bilgisi verildi.
SON RÖTUŞLAR YAPILIYOR
Gebze Kızılay Caddesi’nde yapımı devam eden otopark, toplam 14 bin 890 metrekare kullanım alanına sahip olacak. Tüm katlarında çalışmaların devam ettiği otoparkın iç kısım yollarına asfalt serimi gerçekleştirilirken kat içi çalışmalarda son rötuşlar tamamlandı.
497 ARAÇ PARKI
Otoparkın Gebze için önemli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu; “Gebze ilçemiz Kocaeli’nin en fazla nüfusuna sahip ilçelerinden biri. İlçemizde yaşanan trafik ve buna bağlı park sorununu çözmek için 7 katlı otopark inşa ettik. 3 bodrum kat, zemin ve 3 normal kat olarak yapılan otoparkımız 497 araç kapasiteli olacak” ifadesini kullandı.
TANITIM MART AYINDA
Otoparkın modern teknoloji ile donatıldığına dikkat çeken Genel Sekreter Balamir Gündoğdu; “Yaptığımız otopark son derece modern teknoloji ile donatıldı. Araç park yerlerindeki sensörler sayesinde, otopark girişinde hangi katlarda boşluklar olduğunu sürücülerimiz görebilecek. 7/24 kamera ve güvenlik sistemiyle otoparkımız kontrol edilecek. Otoparkta, 630 ve 800 kg kapasiteli iki asansörle katlara çıkılacak. Ayrıca otoparkta yeni nesil led aydınlatmalar, yangın detektör sistemi, yangın alarm sistemi, yıldırım koruma sistemi (paratoner) ve elektrik kesintilerinde kullanılacak jeneratör sistemi gibi donanımlar bulunacak. Tüm katlarda çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Ekiplerimiz çevre düzenleme çalışmalarına başladı. İnşallah Mart ayında başkanımız Tahir Büyükakın otoparkımızın tanıtımını yapacak” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Gündoğdu, modern Gebze otoparkını inceledi

497 araç kapasiteli 7 katlı modern otoparkın dışarıdan görünümü.

Gündoğdu, modern Gebze otoparkını inceledi

Modern otopark, toplam 14 bin 890 metrekare kullanım alanına sahip olacak.

Gündoğdu, modern Gebze otoparkını inceledi

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Gebze Kızılay Caddesi’nde yapım çalışmaları devam eden 7 katlı otoparkı inceledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑