Amatörde 16. hafta programı

Kocaeli İl Tertip Kurulu tarafından paylaşılan amatör takımlarının 16. hafta maç programı belirlendi

Çağdaş Kocaeli
Çağdaş Kocaeli Tüm Haberleri

Kocaeli İl Tertip Kurulu tarafından paylaşılan amatör takımlarının 16. hafta maç programı şu şekilde:

( 05 OCAK 2024) CUMA

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-15 A

KOCAELİ OKANSPOR

ÇINARLI SPOR

19.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-15 C

İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR

DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR

19.00

AVNİ KALKAVAN STADI

U-16 D

ARS.ORG.SANAYİ SPOR

BAŞİSKELE BLD.SPOR

19.00

ARSLANBEY STADI

U-16 D

KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

KARTEPE BLD.SPOR

19.00

DERBENT STADI

U-15 H

BAŞİSKELE DAMLAR SPOR

YUVACIK SPOR

19.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-16 F

İHSANİYE SPOR

HİSAREYN SPOR

19.00

KAVAKLI STADI

U-16 F

KARAMÜRSEL SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

19.00

KARAMÜRSEL STADI

U-15 B

DERİNCE BİRLİK SPOR

KOCAELİ 61 FUTBOL KULÜBÜ

19.00

DEREİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-18 KLS.B

ÇAMLITEPE SPOR

TÜTÜNÇİFTLİK SPOR

19.15

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-18 ELİT C

DARICA KÜLTÜR VE MARTI SPOR

DARICA BİRLİK SPOR

19.00

DARICA NENEHATUN STADI

U-18 ELİT C

GEB.BEYLİKBAĞI SPOR

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR

19.15

BEYLİKBAĞI STADI

U-18 KLS.F

GEBZE ANİBAL SPOR

GEBZE TAYFUN SPOR

19.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-18 ELİT C

ÇAYIROVA BLD. EĞİTİM SPOR

DİLOVASI BLD.SPOR

19.00

ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI

(06 OCAK 2024) CUMARTESİ

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-12 B

KOCAELİ GENÇ SPOR

İZMİT MALTA SPOR

11.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI.1

U-12 B

İZMİT FUTBOL KULÜBÜ

KOCAELİ OKAN SPOR

11.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI.2

U-12 B

YEŞİLOVA SPOR

YENİ KANDIRA SPOR

12:30

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI.1

U-12 B

YUVAM İZMİT SPOR

KOCAELİ 1937 SEKA SPOR

12:30

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI.2

U-18 KLS.A

YENİDOĞAN SERDAR SPOR

KOCAELİ 61 FUTBOL KULÜBÜ

14.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

S.AMATÖR A

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

ÇAYIROVA MENDERES SPOR

16.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-18 KLS.B

İZMİT BAÇ SPOR

MAŞUKİYE SPOR

18.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-12 C

SERDAR G.B SPOR

KOCAELİ MAR.GENÇLİK SPOR

11.00

AVNİKALKAVAN STADI.1

U-12 A

UZUNÇİFTLİK SPOR

YENİ KOCAELİ SPOR

11.00

AVNİKALKAVAN STADI.2

U-12 A

KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR

İZMİT BAÇ SPOR

12:30

AVNİKALKAVAN STADI.1

U-12 A

İZMİT ERENLER SPOR

İZMİT İDMANYURDU SPOR

12:30

AVNİKALKAVAN STADI.2

U-12 C

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR

14.00

AVNİKALKAVAN STADI.1

U-12 C

ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

14.00

AVNİKALKAVAN STADI.2

U-12 D

ALİKAHYA BLD.SPOR

ÇEN.PLAJYOLU SPOR

15.30

AVNİKALKAVAN STADI.1

U-12 D

KOCAELİ EMEK SPOR

KOCAELİ GÜCÜ SPOR

15.30

AVNİKALKAVAN STADI.2

U-15 G

ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR

ARSLANBEY G.B SPOR

13.00

ARSLANBEY STADI

U-18 KLS.A

SARIMEŞE BLD.SPOR

İZMİT MALTA SPOR

15.00

ARSLANBEY STADI

U-18 KLS.A

ARSLANBEY G.B SPOR

İLİMTEPE G.B SPOR

17.00

ARSLANBEY STADI

U-15 A

ÜÇYOLDOĞU SPOR

İZMİT G.B SPOR

13.00

CEPHANELİK STADI

U-18 KLS.B

ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR

İZMİT YENİ MAHALLE SPOR

15.00

CEPHANELİK STADI

U-18 KLS.C

B.BAŞARAN SPOR

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

17.00

CEPHANELİK STADI

S.AMATÖR A

KARTEPE SUADİYE SPOR

BAĞDAT SPOR

14.00

SİNAN SİPAHİ SUADİYE

U-12 E

KULLAR SPOR

SEYMEN KARŞIYAKA SPOR

11.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI.1

U-12 E

BAHÇECİK SPOR

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

11.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI.2

U-12 E

KULLAR 1975 SPOR

BAŞİSKELE DAMLAR SPOR

12:15

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI.1

U-12 E

ANADOLU YENİKÖY SPOR

YUVACIK SPOR

12:15

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI.2

U-12 E

ANADOLU 1071 SPOR

BAŞİSKELE BLD.SPOR

13.30

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI.1

U-15 G

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

15.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-15 G

KULLAR 1975 SPOR

UZUNÇİFTLİK SPOR

17.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-18 KLS.D

ANADOLU 1071 SPOR

DEĞİRMENDERE SPOR

19.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-18 KLS.D

YUVACIK SPOR

GÖLCÜK KARADENİZ SPOR

13.00

Ş.İLYAS BAYRAKTUTAR STADI

S.AMATÖR A

BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR

KANDIRA G.B BLD.SPOR

19.00

Ş.ÖMER HALİS DEMİR STADI

U-15 E

HİSAREYN SPOR

GÖLCÜK İ.Y SPOR

11.00

HİSAREYN STADI

U-18 ELİT A

HİSAREYN SPOR

İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ

13.00

HİSAREYN STADI

U-18 ELİT A

GÖLCÜK SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

16.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-15 E

GÖLCÜK KARADENİZ SPOR

HARB-İŞ SPOR

11.00

KAVAKLI STADI

U-16 F

SEKA DOĞAN SPOR

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

13.00

KAVAKLI STADI

U-16 E

GÖLCÜK ÇİŞFTLİK SPOR

KIZDERBENT SPOR

15.00

KAVAKLI STADI

U-16 E

YAZLIK SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

17.00

KAVAKLI STADI

U-15 F

KARAMÜRSEL SPOR

GÖLCÜK SPOR

12.00

KARAMÜRSEL STADI

S.AMATÖR A

DERİNCE SIRRIPAŞA F.K

EŞME SPOR

17.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-15 C

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

İZMİT YILDIZ SPOR

13.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-15 B

KÖRFEZ G.B SPOR

İLMTEPE G.B SPOR

15.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-15 A

HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR

TÜTÜNÇİFTLİK SPOR

15.30

HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI

U-15 D

KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR

İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ

18.00

HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI

U-15 L

DİLOVASI YILDIZLAR SPOR

ÇAYIROVA GÜZELTEPE SPOR

15.00

Ş.NİHAT KARADAŞ STADI

S.AMATÖR A

DİLOVASI BLD.SPOR

KÖRFEZ G.B SPOR

17.00

Ş.NİHAT KARADAŞ STADI

U-15 N

DARICA KALEBAYRAMOĞLU SP.

ÇAYIROVA SERHAT SPOR

16.00

DARICA NENEHATUN STADI

U-15 L

DARICA BİRLİK SPOR

ERBAKAN GENÇLİK SPOR

18.00

DARICA NENEHATUN STADI

U-15 M

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

GEBZE SPOR

13.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-18 KLS.F

BEYLİKBAĞI KARADENİZ SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

15.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-18 KLS.E

TANER AYGÜN YAVUZ SELİM

GENÇ KALE SPOR

17.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-15 M

GEBZE SULTANORHAN SPOR

DARICA SPOR

11.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-15 N

GEBZE BALKAN SPOR

GEBZE TAYFUN SPOR

13.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-15 K

GEBZE ANİBAL SPOR

GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR

15.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-18 ELİT C

GEBZE SULTANORHAN SPOR

GEBZE SPOR

17.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-18 KLS.E

GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

19.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-12 M

SPOR EĞİTİM ATÖLYESİ SPOR

GEBZE TAYFUN SPOR

11.00

METİN OKTAY STADI

U-12 M

ÇAYIROVA SPOR

DARICA KARTAL GÜCÜ SPOR

12:15

METİN OKTAY STADI

U-12 M

DARICA KALEBAYRAMOĞLU SP.

FENER 41 GÜCÜ SPOR

13.30

METİN OKTAY STADI

U-12 O

MUTLUKENT SPOR

GEBZE BİRLİK SPOR

14.45

METİN OKTAY STADI

U-12 O

ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR

DARICA G.B SPOR

16.00

METİN OKTAY STADI

U-15 K

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

ÇAYIROVA G.B SPOR

14.00

ŞEKERPINAR STADI

U-18 KLS.E

ÇAYIROVA SPOR

GEBZE BALKAN SPOR

17.00

ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI

DEVAMI ARKADA

(07 OCAK 2024 ) PAZAR

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

KADINLAR

KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ

BORNOVA HİTAB SPOR

12.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-18 ELİT B

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

BAŞİSKELE DAMLAR SPOR

14.30

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-15 C

İZMİT ERENLER SPOR

YENİ KANDIRA SPOR

16.30

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-15 D

BAĞÇEŞME SPOR

ÇAMLITEPE SPOR

18.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-12 C

İZMİT G.B SPOR

KOCAELİ SPOR

12.00

AVNİKALKAVAN STADI.2

U-12 D

BAĞÇEŞME SPOR

İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ

12.00

AVNİKALKAVAN STADI.1

U-15 D

İZMİT YENİ MAHALLE SPOR

DERİNCE G.B SPOR

13.30

AVNİKALKAVAN STADI

U-15 A

İZMİT İDMANYURDU SPOR

KİRAZLIYALI SPOR

15.00

AVNİKALKAVAN STADI

U-18 KLS.C

İZMİT YAHYAKAPTAN SPOR

YAVUZ SPOR

17.00

AVNİKALKAVAN STADI

MASTERLER

İZMİT MASTERLER

KOCAELİ MASTERLER

19.00

AVNİ KALKAVAN STADI

S.AMATÖR B

ARSLANBEY ORG.SANAYİ SPOR

GEBZE TAYFUN SPOR

15.00

ARSLANBEY STADI

S.AMATÖR B

ARSLANBEY G.B SPOR

HİSAREYN SPOR

17.00

ARSLANBEY STADI

U-15 B

YEŞİLOVA SPOR

MAP KAVAKLI SPOR

13.00

CEPHANELİK STADI

U-15 B

İZMİT MALTA SPOR

KOCAELİ MAR.GENÇLİK SPOR

15.00

CEPHANELİK STADI

U-15 C

TAVŞANTEPE SPOR

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

17.00

CEPHANELİK STADI

U-12 F

KARTEPE BLD.SPOR

KARTEPE KÖSEKÖY ATEŞ SPOR

13.00

DERBENT STADI.1

U-12 F

KAR.FATİH SULTAN MEHMET

MAŞUKİYE SPOR

13.00

DERBENT STADI.2

U-12 F

SARIMEŞE BLD.SPOR

B.DERBENT SPOR

14.30

DERBENT STADI.1

U-12 F

ARSLANBEY G.B SPOR

UZUNTARLAR SPOR

14.30

DERBENT STADI.2

U-16 D

KAR.FATİH SULTAN MEHMET

ANADOLU 1071 SPOR

16.00

DERBENT STADI

MASTERLER

KARTEPE MASTERLER

NİCO MEDYA MASTERLER

18.00

DERBENT STADI

U-18 ELİT B

KANDIRA G.B BLD.SPOR

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

14.00

KANDIRA STADI

BALİ LİGİ

KULLAR 1975 SPOR

TAÇ SPOR

14.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

S.AMATÖR B

BAŞİSKELE BLD.SPOR

KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR

17.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-18 ELİT A

BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

KULLAR SPOR

19.00

ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ STADI

BALİ LİGİ

GÖLCÜK SPOR

KAPAKLI SPOR

14.00

GÖLCÜK İLÇE STADI

U-12 L

GÖLCÜK GÜCÜ KARADENİZ

ÇAMCUKUR SPOR

11.00

DEĞİRMENDERE STADI.1

U-12 L

KARAMÜRSEL SPOR

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

11.00

DEĞİRMENDERE STADI.2

U-12 L

GÖLCÜK G.B SPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

12:30

DEĞİRMENDERE STADI.1

U-12 L

KARAMÜRSEL AKÇAT SPOR

DEĞİRMENDERE FOLA SPOR

12:30

DEĞİRMENDERE STADI.2

U-12 L

ULAŞLI SPOR

HALIDERE BLD.SPOR

13.45

DEĞİRMENDERE STADI.1

U-15 E

DEĞİRMENDERE SPOR

GÖLCÜK G.B SPOR

15.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-15 F

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

YAZLIK SPOR

17.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-12 K

YAZLIK SPOR

HARB-İŞ SPOR

14.00

KAVAKLI STADI.1

U-12 K

GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

İHSANİYE SPOR

14.00

KAVAKLI STADI.2

U-12 K

OSMANLI 41 SPOR

HİSAREYN SPOR

15.30

KAVAKLI STADI.1

U-12 K

KAVAKLI SPOR

GÖLCÜK KARADENİZ SPOR

15.30

KAVAKLI STADI.2

U-12 K

GÖLCÜK SPOR

SEKA DOĞAN SPOR

17.00

KAVAKLI STADI.1

MASTERLER

GÖLCÜK MASTERLER

MENEKŞE MASTERLER

19.00

KAVAKLI STADI

U-18 KLS.D

ÇAMCUKUR SPOR

SEKA DOĞAN SPOR

13.00

KARAMÜRSEL STADI

S.AMATÖR B

KARAMÜRSEL SPOR

DERİNCE SPOR A.Ş

15.00

KARAMÜRSEL STADI

U-15 E

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

17.00

KARAMÜRSEL STADI

U-12 G

DERİNCE G.B SPOR

YAVUZ SPOR

15.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI.1

U-12 G

DERİNCE GÜCÜ SPOR

ÇINARLI SPOR

15.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI.2

U-12 G

DERİNCE SIRRIPAŞA F.K

BLD.DERİNCE SPOR

16.15

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI.1

U-12 G

DERİNCE ÇENEDAĞ SPOR

DERİNCE SPOR A.Ş

16.15

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI.2

U-18 ELİT B

DERİNCE G.B SPOR

HARB-İŞ SPOR

18.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-12 H

KÖRFEZ ESEN SPOR

KÖRFEZ KENT SPOR

11.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI.1

U-12 H

KÖRFEZ VEFA SPOR

KÖRFEZ G.B SPOR

11.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI.2

U-12 H

KÖRFEZ OLİMPİK SPOR

KİRAZLIYALI SPOR

12:30

KÖRFEZ ESENTEPE STADI.1

U-12 H

KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR

TÜTÜNÇİFTLİK SPOR

12:30

KÖRFEZ ESENTEPE STADI.2

U-12 H

İLİMTEPE G.B SPOR

TAŞKÖPRÜ BİRLİK SPOR

13.45

KÖRFEZ ESENTEPE STADI.1

U-18 ELİT B

KÖRFEZ G.B SPOR

İHSANİYE SPOR

15.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-15 D

KÖRFEZ OLİMPİK SPOR

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

17.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-18 KLS.E

DARICA SPOR

41 KARADENİZ SPORTİF FALL

16.00

DARICA NENEHATUN STADI

S.AMATÖR B

DARICA TÜRKELİ G.SPOR

OSMANLI 41 SPOR

18.00

DARICA NENEHATUN STADI

MASTERLER

DARICA MASTERLER

YAĞMUR REKLAM DERİNCE

20.00

DARICA NENEHATUN STADI

U-15 L

GENÇ KALE SPOR

ARAPÇEŞME SPOR

13.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-15 K

YENİKENT KORUPARK SPOR

DARICA KÜLTÜR VE MARTI SPOR

15.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-15 L

FENER 41 GÜCÜ SPOR

ÇAYIROVA BULUT SPOR

17.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-15 M

TANER AYGÜN YAVUZ SELİM

ÇAYIROVA FATİH SPOR

19.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-12 O

ÇAYIROVA FATİH SPOR

ARAPÇEŞME SPOR

10.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.1

U-12 N

ÇAYIROVA BULUT SPOR

MUSTAFAPAŞA SPOR

10.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.2

U-12 N

ÇAYIROVA SERHAT SPOR

GENÇ KALE SPOR

11:30

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.1

U-12 N

DİLOVASI YILDIZLAR SPOR

ÇAYIROVA GÜZELTEPE SPOR

11:30

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.2

U-12 M

YENİKENT KORUPARK SPOR

GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR

13.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.1

U-12 N

DARICA BİRLİK SPOR

DARICA İDMANYURDU SPOR

13.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.2

U-12 M

GEBZE SPOR

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

14.30

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.1

U-12 N

DİLOVASI BLD.SPOR

DİLİSKELESİ SPOR

14.30

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.2

U-12 O

ERBAKAN GENÇLİK SPOR

TRAKYA SPOR

16.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.1

U-12 O

ÇERKEŞLİ SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

16.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI.2

S.AMATÖR B

ÇAYIROVA SPOR

BEKİRDERE SPOR

15.00

ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI

DEVAMI ARKADA

(08 OCAK 2024 ) PAZARTESİ

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-15 H

ANADOLU 1071 SPOR

SARIMEŞE BLD.SPOR

19.00

Ş.ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-18 KLS.F

DARICA TÜRKELİ G.SPOR

ÇAYIROVA SERHAT SPOR

19.00

DARICA NENEHATUN STADI

U-15 N

ÇAYIROVA BLD.EĞİTİM SPOR

TRAKYA SPOR

19.00

ÇAYIROVA KUŞTEPE STADI

(09 OCAK 2024 )SALI

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-18 ELİT A

İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ

KÖRFEZ ESEN SPOR

19.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-18 KLS.C

ÇENESUYUPLAJYOLU SPOR

B.BAŞARAN SPOR

19.00

AVNİKALKAVAN STADI

U-15 G

KAR.FATİH SULTAN MEHMET

ARS.ORG.SANAYİ SPOR

19.00

DERBENT STADI

U-18 ELİT A

KULLAR SPOR

DERİNCE BİRLİK SPOR

19.00

Ş.ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-16 E

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

ÇAMCUKUR SPOR

19.00

DEĞİRMENDERE STADI

U-16 E

GÖLCÜK SPOR

GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

19.00

KAVAKLI STADI

U-18 ELİT A

KARAMÜRSEL İ.Y SPOR

YEŞİLOVA SPOR

19.00

KARAMÜRSEL STADI

U-15 D

DERİNCE G.B SPOR

BEKİRDERE SPOR

19.00

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI

U-15 D

ÇAMLITEPE SPOR

İZMİT YENİ MAHALLE SPOR

19.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-18 ELİT C

DİLOVASI BLD.SPOR

DİLOVASI YILDIZLAR SPOR

19.00

Ş.NİHAT KARADAŞ DİLOVASI

U-18 ELİT C

DARICA BİRLİK SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

19.00

DARICA NENEHATUN STADI

U-18 ELİT C

GEBZE SPOR

ÇAYIROVA BLD.SĞİTİM SPOR

19.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-18 ELİT C

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR

TAVŞANCIL SPOR

19.00

ŞEKERPINAR STADI

(10 OCAK 2024 ) ÇARŞAMBA

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

S.AMATÖR A

BAĞDAT SPOR

DERİNCE SIRRIPAŞA F.K

19.00

AVNİKALKAVAN STADI

U-18 KLS.B

MAŞUKİYE SPOR

ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR

19.00

ACISU STADI

U-15 G

ARSLANBEY G.B SPOR

KULLAR 1975 SPOR

19.00

ARSLANBEY STADI

U-15 D

KOCAELİ YENİŞEHİR SPOR

BAĞÇEŞME SPOR

19.00

CEPHANELİK STADI

U-18 KLS.B

KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

İZMİT BAÇ SPOR

19.15

DERBENT STADI

S.AMATÖR A

EŞME SPOR

DİLOVASI BLD.SPOR

19.00

Ş.FATİH KARAGÖZ UZUNTARLA

U-16 E

KIZDERBENT SPOR

YAZLIK SPOR

19.00

KARAMÜRSEL STADI

S.AMATÖR A

KÖRFEZ G.B SPOR

KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

19.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

S.AMATÖR A

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

KARTEPE SUADİYE SPOR

19.15

BEYLİKBAĞI STADI

U-18 KLS.E

GEBZE BALKAN SPOR

GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR

19.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

S.AMATÖR A

ÇAYIROVA MENDERES SPOR

HARB-İŞ SPOR

19.15

ŞEKERPINAR STADI

( 11 OCAK 2024 ) PERŞEMBE

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ SAATİ

STAD ADI

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

U-15 D

İZMİT 41 FUTBOL KULÜBÜ

KÖRFEZ OLİMPİK SPOR

19.00

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI

U-18 KLS.B

İZMİT YENİMAHALLE SPOR

ÇAMLITEPE SPOR

19.00

AVNİKALKAVAN STADI

U-18 KLS.A

İZMİT MALTA SPOR

ARSLANBEY G.B SPOR

19.00

CEPHANELİK STADI

U-18 ELİT B

BAŞİSKELE DAMLAR SPOR

DERİNCE G.B SPOR

19.15

Ş.ARSLAN KULAKSIZ STADI

U-18 ELİT B

İHSANİYE SPOR

KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR

19.15

DEĞİRMENDERE STADI

U-18 ELİT B

HARB-İŞ SPOR

KANDIRA G.B BLD.SPOR

19.00

KAVAKLI STADI

U-18 ELİT B

KARAMÜRSEL SPOR

KÖRFEZ G.B SPOR

19.00

KARAMÜRSEL STADI

U-18 KLS.A

İLİMTEPE G.B SPOR

YENİ DOĞAN SERDAR SPOR

19.00

KÖRFEZ ESENTEPE STADI

U-18 KLS.A

HEREKE GENÇLİK EĞİTİM SPOR

SARIMEŞE BLD.SPOR

19.00

HEREKE ERKİN AKKAŞ STADI

U-18 KLS.E

GENÇ KALE SPOR

DARICA SPOR

19.00

BEYLİKBAĞI STADI

U-18 KLS.E

41 KARADENİZ SPORTİF FALL

ÇAYIROVA SPOR

19.00

GEBZE ALAATTİN KURT STADI

U-18 KLS.E

ÇAYIROVA GÜMÜŞ SPOR

TANER AYGÜN YAVUZ SELİM

19.00

ŞEKERPINAR STADI

S.AMATÖR LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR

U-18 HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR

A GRUBU GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

ELİT A DERİNCE BİRLİK SPOR

B GRUBU Y.YALI BARBAROS SPOR

ELİT B KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR

S.AMATÖR HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

ELİT C DİLOVASI YILDIZLAR SPOR

A GRUBU HARB-İŞ SPOR

KLASMAN D GRUBU GÖLCÜK İ.Y SPOR

S.AMATÖR LİGİ İÇİ BAY GEÇEN TAKIMLAR

U-18 LİGİ HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

A GRUBU KANDIRA G.B.BLD.SPOR

ELİT A KÖRFEZ ESEN /YEŞİLOVA SPOR

S.AMATÖR HAFTA İÇİ HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

ELİT B KARAMÜRSEL SPOR

A GRUBU BAŞİEKELE DOĞANTEPE SPOR

ELİT C TAVŞANCIL SPOR

U-16 LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR

KLASMAN A HEREKE GENÇLİK EĞİTİM

E GRUBU GÖLCÜK SPOR/GÖLCÜK KARADENİZ

KLASMAN B KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

U-16 LİGİ HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

KLASMAN C ÇENESUYUPLAJYOLU SPOR

D GRUBU KULLAR 1975/ARSLANBEY G.B SPOR

KLASMAN D GÖLCÜK ŞİRİNKÖY SPOR

E GRUBU ÇAMCUKUR SPOR

KLASMAN F ÇAYIROVA FATİH SPOR

F GRUBU HARB-İŞ SPOR

U-18 HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR

U-16 LİGİ HAFTA İÇİ BAY GEÇEN TAKIMLAR

ELİT A HİSAREYN SPOR

E GRUBU GÖLCÜK KARADENİZ

ELİT B KOCAELİ GÜNEŞ SPOR

U-16 LİGİ HAFTA İÇİ HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

ELİT C DARICA KÜLTÜR VE MARTI

E GRUBU GÖLCÜK İ.Y SPOR

U-18 LİGİ HAFTA İÇİ HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

U-18 HAFTA İÇİ BAY GEÇEN TAKIMLAR

ELİT A GÖLCÜK SPOR/BAŞİSKELE BİRLİK SPOR

KLASMAN C KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

ELİT B GÖLCÜK ASARKÖY SPOR

U-15 LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR

ELİT C GEBZE SULTANORHAN SPOR

A GRUBU KOCAELİ GÜNEŞ

KLASMAN A KOCAELİ 61 F.K

B GRUBU ÇAYIRTEPE GENÇLİK SPOR

KLASMAN B TÜTÜNÇİFTLİK SPOR

C GRUBU KOCAELİ ÖNCÜ GENÇLİK SPOR

KLASMAN C İZMİT YAHYAKAPTAN/YAVUZ SPOR

D GRUBU BEKİRDERE SPOR

U-12 LİGİ HAFTA SONU BAY GEÇEN TAKIMLAR

E GRUBU ÇAMCUKUR SPOR

B GRUBU TAVŞANTEPE SPOR

G GRUBU BAŞİSKELE BLD.SPOR

F GRUBU ARS.ORG.SANAYİ SPOR

H GRUBU KARATEPE G.B SPOR

G GRUBU DERİNCE BİRLİK SPOR

M GRUBU ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR

H GRUBU KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SPOR

N GRUBU DİLİSKELESİ SPOR

K GRUBU GÖLCÜK ÇİFTLİK SPOR

U-15 LİGİ HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

M GRUBU GEBZE BALKAN SPOR

F GRUBU GÖLCÜK ASARKÖY/SEKA DOĞAN

N GRUBU ÇAYIROVA G.B SPOR

G GRUBU KAR.FATİH SULTAN MEHMET

O GRUBU ÇAY.ŞEKERPINAR G.B SPOR

K GRUBU DARICA TÜRKELİ G.SPOR

U-12 LİGİ HAFTA SONU HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

U-15 LİGİ HAFTA İÇİ BAY GEÇEN TAKIMLAR

A GRUBU İZMİT YENİ MAHALLE SPOR

D GRUBU KÖR.BLD.HEREKE YILDIZ SPOR

C GRUBU İZMİT YILDIZ SPOR

G GRUBU UZUNÇİFTLİK SPOR

D GRUBU BEKİRDERE SPOR/KYÖD SPOR

U-15 LİGİ HAFTA İÇİ HÜKMEN ALAN TAKIMLAR

L GRUBU DEĞİRMENDERE SPOR

G GRUBU BAŞİSKELE BLD.SPOR

03 Oca 2024 - 16:46 - Spor

Mahreç  Çağdaş Kocaeli



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Çağdaş Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Çağdaş Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.