İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

Büyükşehir, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ile muhtarların belirleneceği 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerine 3 gün kaldı. İlimizde 187 aday 12 ilçe belediye başkanlığı için yarışacak. İşte ilçe ilçe parti parti belediye başkan adayları

Evin Bozkurt
Evin Bozkurt Tüm Haberleri
İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları
İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları
+10
Haber albümü için resme tıklayın

Geçen yıl 14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde 1 milyon 515 bin 277 kişinin oy kullanma hakkı olduğu Kocaeli’de, bu seçimlerdeki seçmen sayısı 18 bin 28 kişi artarak 1 milyon 533 bin 306’ya yükseldi. Seçime katılacak 35 siyasi partiden 25 tanesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi için aday gösterdi. Kocaeli İl Seçim Kurulu’na yapılan başvurular sonucunda Kocaeli’de 27 aday Büyükşehir Belediye Başkanlığı için, 187 aday ise 12 ilçe belediye başkanlığı için yarışacak. 

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Mehmet Yasin Özlü

Cumhuriyet Halk Partisi: Anıl Acurman   

Saadet Partisi: Zafer Mutlu   

Yeniden Refah Partisi: Uğur Yüksel        

Demokratik Sol Parti: Berkay Pelin         

DEM Parti: Berfin Tunç        

Türkiye Komünist Partisi: Mehmetcan Ergünöz        

Zafer Partisi: Alper Gülebaş

Halkın Kurtuluş Partisi: Zeynep Kurt               

Bağımsız Türkiye Partisi: Şaban Örçen            
Hür Dava Partisi: Saim Bamidici             

Demokrat Parti: Selma Dirin Sucu         

Demokrasi ve Atılım Partisi: Fatih Yaşar          

Bağımsız: Hüseyin Ayaz

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

ÇAYIROVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Bünyamin Çiftçi

Cumhuriyet Halk Partisi: Muharrem Gökçe               

İYİ Parti: Şevki Demirci

Demokratik Sol Parti: Hakan Ercan        

Yeniden Refah Partisi: Hamza Ekşi         

Türkiye Komünist Partisi: Rüveyda Betül Süslü Uzar          

Zafer Partisi: Hacı Filik         

Halkın Kurtuluş Partisi: Ali Erdoğdu        

Bağımsız Türkiye Partisi: Mehmet Koç            

Yeni Türkiye Partisi: Ahmet Korkmaz              

Hür Dava Partisi: Turan Sak         

Demokrat Parti: Ahmet Albayrak   

Türkiye İşçi Partisi: Orhan Mordoğan              

Demokrasi ve Atılım Partisi: İbrahim Çamkerten               

Bağımsız: Erçin Erdoğan               

Bağımsız: Yusuf Emre Cüre

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

DARICA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Muzaffer Bıyık

Cumhuriyet Halk Partisi: Saide Arslan Çalışkan       

İYİ Parti: Özhan Aşkın Öztürk                

Demokratik Sol Parti: Demet Özdemir Çakal            

Yeniden Refah Partisi:  Fatma Kurtuluş           

DEM Parti: Erkan Şık   

Türkiye Komünist Partisi: Murat Selamcı         

Zafer Partisi: Özgür Kaleözü 

Bağımsız Türkiye Partisi: Cevat Demircan  

Hür Dava Partisi: Murat Yıldırım             

Demokrat Parti: Selim Akgöz

Demokrasi ve Atılım Partisi: Muhammet Ali Ünsür    

Saadet Partisi: Selim Çetinkaya             

Bağımsız: Kadir Gedikli

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

DERİNCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: İbrahim Şirin

Cumhuriyet Halk Partisi: Sertif Gökçe                      

İYİ Parti: Hüseyin Süer        

Memleket Partisi: Yaşar Aka

Demokratik Sol Parti: Serkan Çakal        

Yeniden Refah Partisi:  Gökhan Açık               

Türkiye Komünist Partisi: Osman İlhan           

Zafer Partisi: Selman Gürpınar               

Bağımsız Türkiye Partisi: Raif Solmaz              

Gelecek Partisi: İrfan Özyolcu                

Yeni Türkiye Partisi: Yekta Şiyar Yıldırım          

Demokrat Parti: Hülya Uluzman             

Hür Dava Partisi: Mustafa Nazlı             

Demokrasi ve Atılım Partisi:   Zekeriya Çıldır             

Saadet Partisi: Cuma Ayvaz  

Bağımsız: Sefa Mollaoğlu

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

DİLOVASI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Ramazan Ömeroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi: Yakup Törk                       

İYİ Parti: Emin Yılmaz          

Memleket Memleket Partisi: Gökalp Erenoğlu           

Demokratik Sol Parti: Birkan Karayel              

Yeniden Refah Partisi:  Ercan Oğuz        

DEM Parti: Mustafa Avcı               

Türkiye Komünist Partisi: Naim Sevinç            

Zafer Partisi: Hacı Kadir

Halkın Kurtuluş Partisi: Kemal Kurt        

Bağımsız Türkiye Partisi: Tunay Yıldırım          

Yeni Türkiye Partisi: Ozan Yılmaz           

Hür Dava Partisi: Aydın Akıcı        

Demokrat Parti: Ramazan Tekin

Demokrasi ve Atılım Partisi: Ali Çelik               

Saadet Partisi: Hasan İnci

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

GEBZE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Zinnur Büyükgöz          

İYİ Parti: Sadık Güvenç        

Memleket Partisi: Musa Ertürk               

Demokratik Sol Parti: Çetin Töngel        

Yeniden Refah Partisi: Kamil Ergün        

Türkiye Komünist Partisi: Mehmet Kılıç           

Zafer Partisi: Koray Topçu            

Halkın Kurtuluş Partisi: Burak Göl         

Bağımsız Türkiye Partisi: Fatih Öztürk             

Yeni Türkiye Partisi: Tahsin Murat Ergun         

Emek Partisi: Sinan Karataş          

Hür Dava Partisi: Aydın Yapıcı              

Demokrat Parti: Murat Öngelen    

Türkiye İşçi Partisi: Erkan Baş               

Demokrasi ve Atılım Partisi: Mikail İzgi            

Saadet Partisi: Mustafa Turel        

Vatan Partisi: Özkan Çakmak        

Bağımsız: Erol Bozkır           

Bağımsız: Muhammet Tuluk

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Ali Yıldırım Sezer          

Cumhuriyet Halk Partisi: Özgür Yılmaz    

İYİ Parti: İsmail Aynacı        

Memleket Partisi: Mehmet Bali      

Demokratik Sol Parti: Gülsıla Çoşkun              

Yeniden Refah Partisi:  Ahmet Eren                

DEM Parti: Hasan Nas         

Türkiye Komünist Partisi: Yaşargül Oymak               

Zafer Partisi: Abdullah Serdar Önür

Bağımsız Türkiye Partisi: Abdülkadir Üstüner           

Hür Dava Partisi:  Ali Çiftçioğlu              

Demokrat Parti:  Ahmet Kaan Sur

Türkiye İşçi Partisi: Beray Topçu            

Demokrasi ve Atılım Partisi:   Fırat Gülağız               

Saadet Partisi: Mehmet Emin Özçelik              

Bağımsız: Serkan Garipoğlu  

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

İZMİT BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Muharrem Tutuş  

Cumhuriyet Halk Partisi: Fatma Kaplan Hürriyet               

İYİ Parti: Mehmet Kamil Şirin        

Memleket Partisi: Timur Duman             

Anavatan Partisi: Ergün Türk        

Demokratik Sol Parti: Semih Önal          

Yeniden Refah Partisi:  Mustafa Şahin            

DEM Parti: Gencer Demirkaya               

Türkiye Komünist Partisi: Vildan Zeynep Sayıner              

Zafer Partisi: Recep Yazıcı            

Bağımsız Türkiye Partisi: Cahit Barutçu           

Hür Dava Partisi: Muhammed Hanifi Karipçin           

Millet Partisi: Mehmet Karayel               

Türkiye İşçi Partisi: Çiğdem Kandemir             

Demokrasi ve Atılım Partisi: Ercan Aktan         

Saadet Partisi: Sinan Yolcu           

Bağımsız: Mustafa Can

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

KANDIRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Erol Ölmez  

Cumhuriyet Halk Partisi: Serkan Açıkgöz         

İYİ Parti: Semih Sarıçay               

Memleket Partisi: Oğuz Uslu         

Demokratik Sol Parti: Davut Uzcan        

Yeniden Refah Partisi:  Levent Gödek             

Türkiye Komünist Partisi: Yusuf Baş               

Zafer Partisi: Tugay Kazak    

Halkın Kurtuluş Partisi: Yasemin Kuzubaş        

Bağımsız Türkiye Partisi: Yılmaz Çoşğun          

Hür Dava Partisi: Mehmet Latif Ekinci            

Demokrat Parti: Halil İbrahim Nazlıgül            

Demokrasi ve Atılım Partisi: Kadir Özdemir      

Saadet Partisi: Ünal Kızılağıl          

Bağımsız: Cengiz Kan

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

KARAMÜRSEL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Mesut Çetinkaya          

Cumhuriyet Halk Partisi: Ahmet Çalık     

İYİ Parti: Mehmet Baş         

Demokratik Sol Parti: Şevval Polat         

Yeniden Refah Partisi:  Ali Osman Aydın         

DEM Parti: Yılmaz Tunç                

Türkiye Komünist Partisi: Suat Ungan             

Zafer Partisi: İdris Kılıçaslan 

Halkın Kurtuluş: Partisi Murat Kızıltaş             

Bağımsız Türkiye Partisi: Metin Yılmazlar         

Hür Dava Partisi: Cihan Gök         

Demokrat Parti: Aynur Kurt  

Demokrasi ve Atılım Partisi: Yunus Katı           

Saadet Partisi: Murat Akbaba        

Bağımsız: Hasan Özbaş

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

KARTEPE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Mustafa Kocaman        

İYİ Parti: Haluk Tamyüksel   

Demokratik Sol Parti: Fehmi Toy           

Yeniden Refah Partisi:  Berat Kansu               

DEM Parti: İbrahim Ergin             

Türkiye Komünist Partisi: Salih Çalışgan          

Zafer Partisi: Süleyman Erdem

Halkın Kurtuluş Partisi: Muammer Kuzubaş             

Bağımsız Türkiye Partisi: Gökhan Avcı             

Cumhuriyet Halk Partisi: Nilay Merttürk           

Hür Dava Partisi:  Ahmet Polat              

Demokrat Parti: Ahmet Cengiz      

Demokrasi ve Atılım Partisi:   Yusuf Nuhoğlu            

Saadet Partisi: İbrahim Ethem Akbuğa

İşte ilçe ilçe belediye başkan adayları

KÖRFEZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Cumhur İttifakı: Şener Söğüt        

İYİ Parti: Azmi Cihat Hatipoğlu              

Demokratik Sol Parti: Selahattin Sal               

Yeniden Refah Partisi:  Hacı Latif İşcen          

DEM Parti: Seracettin Başboğa              

Türkiye Komünist Partisi: Mehmet Eldemir               

Zafer Partisi: Abdulkadir Erbağcı   

Bağımsız Türkiye Partisi: Gülsüm Demir  

Cumhuriyet Halk Partisi: Tayfun Balıkçı  

Hür Dava Partisi:  Mehmet Kazak          

Demokrat Parti: İbrahim İnan               

Demokrasi ve Atılım Partisi: Orhan Bozkurt

Saadet Partisi: Erkan Küçükemirler        

Bağımsız: Mehmet Aydın Mutlu             

Bağımsız: Zeki Karakaya

28 Mar 2024 - 14:15 - Gündem

Mahreç  Evin Bozkurt



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Çağdaş Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Çağdaş Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.