7 tecrübeli hekim Konak Ailesi’ne katıldı

Konak Hastanesi, bünyesine 7 hekim daha aldı. Sağlıkta en iyi olmak adına çalışmalarını sürdüren Konak Hastanesi, bugünden itibaren 7 tecrübeli hekimler yoluna devam edecek

+7
Haber albümü için resme tıklayın

Sağlıkta marka haline gelen Konak Hastanesi, Neonotoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji alanında 7 önemli hekimi bünyesine kattı. Bölgesinde tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor. Bugün (cuma) DoubleTreeby Hilton’da basın açıklaması düzenleyen Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu’ya Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Gündoğdu, Başhekim Uzm. Dr. Özlem Bilgin ve İdari Direktör Özlem Kuyruklu hastanede göreve başlayan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Eren Sağıroğlu, Gastroenteroloji Uzmanı Uzm. Dr. Murat Öztürkler, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Erkan Esen, Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Yaşar Genç, Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Özge Serçe Pehlevan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Emre Karatekelioğlu, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hakan Erdoğan da eşlik etti.

GÜNDOĞDU, ‘GELİŞİM VE DEĞİŞİME UYUM SAĞLADIK’

2020 dönemine ilişkin Konak Hastanesi’nin sağlık rotası ve vizyonu hakkında bilgi veren Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak 1995’te kurulduğumuz ilk günden beri vizyonumuz gereği hizmet mükemmelliği ve sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratan bilimsel ve akademik uygulamaları ile öncü; herkes için sağlık ilkesini, sağlığın her alanında hayata geçiren uluslararası bir marka olmayı amaçladık. Konum olarak misafirlerimizin ve hasta yakınlarının kolayca ulaşabileceği lokasyondayız. Kaliteli, saygın ve güvenilir yaklaşımımızla gelişim ve değişime uyum sağladık” dedi.

‘MEMNUNİYET EN ÜST DÜZEYDE’

Sağlıklı ve doğru iletişim ile vatandaşlarla aralarındaki bağı güçlendirdiklerini belirten Op. Dr. Gündoğdu, “Doğru seçilmiş nitelikli hekim kadromuz, ve personellerimizle her zaman çok çalıştık, geniş branş ağımızla hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Misafirlerimizin ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarının ve beklentilerinin farkındayız. 7/24 açık acil servisimiz, 25 farklı bölümümüz ve 107 yatak kapasitemiz, kendini işine adamış 58 deneyimli hekimimiz, 500’ e yakın personelimizle, etik çalışma ilkemizden ödün vermeden, Konak ruhunu yaşatmaya ve bu kentin markası olmanın haklı gururuyla sağlığınız için her zaman görevdeyiz. Ayrıca Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kalite belgesi olan SAS akreditasyon belgesini almanın haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

‘YOĞUN BAKIMDA MEVZUATA TAKILDIK’

Hastane ile ilgili de bilgi veren Op. Dr. Kazım Gündoğdu, “Hastanemizde 60 hekim, 400’ün üzerinde personelimiz var. 50’ye yakın yoğun bakım yatağımız var. Çevre illerden de hastan kabul ediyoruz. Yatak sayımızı artırmak istedik. Planlamamızı yaptık ancak mevzuat değişikliği yapıldı. O yüzen bu konuda büyümeye gidemedik. Ancak fiziki olarak büyüme gündemimizde. Fiziki şartları iyileştirmek için projemizi hazırladık. Bakanlığa verdik. Bakanlık kabul etti ama biz biraz öteledik. Önümüzdeki dönemlerde hastaneyi büyüteceğiz. İlave hastaneler yapmak adına da arkadaşlarımızla görüşüyoruz. Sağlıkta amacımız bayrağı daha yukarılara taşımak” ifadelerini kullandı.

‘DOSTLUĞUMUZ DEVAM EDİYOR’

Geçtiğimiz günlerde ismi Medar olarak değişen hastanelerle ilgili de konuşan Op. Dr. Kazım Gündoğdu, “Konak adını doğuran hastane burası. Onun için biz baba ocağıyız. İsim hakkı, marka hakkı bizde kaldı. Centilmence anlaştık, masadan kalktık, el sıkıştık. İkinci yolun sonunda yeni bir isimle yollarına devam edecek arkadaşlarımız. Şimdiden hayırlı olsun, yolları açık olsun diyorum. Çünkü bizler uzun yıllar beraber ortaklık yaptık. Aynı zamanda büyük kısmı meslektaşlarımız. Biz yine dost ve meslektaş kalacağız. Sadece ticari ilişkimiz sona erdi. Sağlık konusunda her zaman yardımcı oluruz bizim de ihtiyacımız olduğunda onlardan yardım bekleriz” dedi.

BİLGİN, ‘GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIK’

Ardından konuşan Konak Hastanesi Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Özlem Bilgin, “Konak Hastanesi sağlık sektöründe 1995 yılından bu yana Kocaeli halkına hizmet veriyor. Hastanemiz, her geçen gün kabuğuna sığmayarak büyüyen ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden bir kuruluş. Sağlığın temel yapı taşları olmazsa olmazı saygıdeğer doktorlarımızla gücümüze güç katmakta ve onların sayesinde hastalarımıza şifa vermekteyiz. Aramıza katılan yedi hekimimiz alanlarında önemli bir kariyere sahip. İlgili alanlarda hastalarımız için var güçleri ile çalışacaklar. Her bir meslektaşımın Konak Hastanesi’nin kurum kültürü ve vizyonunu sahipleneceğine eminim. Kendilerine güvenimiz tam, ailemize katılmalarından dolayı mutluluk duyduğumuzu belirtiyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Konak Hastanesi bünyesine katılan hekimler:

OP. DR. MURAT ÖZTÜRKLER KİMDİR?

1981 Kars’ta doğdu. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi’nden mezun oldu.İhtisasını 2010 yılında Kocaeli üniversitesi’nde tamamladı.Dahiliye ihtisasını ise 2016 yılında Kocaeli Üniversitesi Gastro bölümünde tamamladı. 2010 yılları arasında Gaziantep Şehit Kamil Devlet Hastanesi, 2011-2013 yıllarında İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2016 -2018 İzmit Seka Devlet Hastanesi, 2018-2019 Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Gastroentoroloji Uzmanı olarak İzmit Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

OP. DR. HAKAN ERDOĞAN KİMDİR?

1978 yılında Kastomonu’da doğdu. 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2009 yılında T. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi tamamladı. Kilis Devlet Hastanesi Nöroşirürji Kliniği, Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirürji Anabilim Dalı, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirürji Anabilim Dalı, Gebze Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, Nöroşirürji Kliniği, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Nöroşirürji Kliniği, Adatıp Kurtköy Hastanesi, Nöroşirürji Kliniği’nde göre yaptı. Beyin tümörü ve bel ve boyun fıtığı ameliyatları, omurga cerrahisi başta olmak üzere birçok beyin cerrahi başarıyla gerçekleştirmektedir.

OP. DR. EMRE KARATEKELİOĞLU KİMDİR?

19 Eylül 1980’de Bakü’de doğdu. 2003 yılında Azerbaycan Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2016 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde tamamladı. 2016/2018 yılları arasında Gence International Hospital’da görev yaptı. Şu anda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak İzmit Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır.Normal doğum ve gebe takibi başta olmak üzere kadın hastalıkları ameliyatlarını açık ve kapalı yöntemle yapmaktadır.

DOÇ. DR. ÖZGE SERÇE PEHLEVAN KİMDİR?

1978’de Konya’da doğdu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2008 yılında Marmara Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve hastalıkları bölümünde tamamladı. 2009-2012 yıllarında Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Neonatoloji (Yenidoğan) Yan Dal Uzmanlığı İhtisasını tamamladı. 2017’de yapılan yazılı ve sözlü sınav neticesinde Neonatoloji yan dalında “Doçent Doktor” 2009 yılında Doğu Beyazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi 2012-2018Seka Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak İzmit Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır.Yenidoğan yoğun bakım bebek takibi, prematüre ve sağlıklı bebek takibi, yenidoğan bakımı ve beslenmesi ağırlıklı olarak öne çıkan hizmetler arasındadır.

UZM. DR. EREN SAĞIROĞLU KİMDİR?

1977 yılında İzmit’te doğdu. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2008 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi‘nde tamamladı. 2010/2012 yılları arasında Şırnak Uludere Hastanesinde başhekimlik görevi yaptı. 2012/2019 yılları arasında Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Sağlıklı bebek takibi, çocuk hastalıkları gibi hizmetler sunmaktadır.

UZM. DR. YAŞAR GENÇ KİMDİR?

Erzincan doğdu. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 1991-1995 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Atatürk Üniversitesi’nde ise Kardiyoloji İhtisasını tamamladı. 1995-1997 yılları arasında Giresun Espiye Devlet Hastanesi, 2000/2010 yılları arasında Balıkesir SSK Hastanesi, 2010/ 2019 yılları arasında Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Kardiyoloji Uzmanı olarak Konak Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

UZM. DR. ERKAN ESEN KİMDİR?

1979’da Bolu’da dünyaya geldi. 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2010 yılında Sağlık Bakanlığı Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları anabilim dalında ihtisasını tamamladı.2013-2019 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Derince Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapmıştır.Başta Rinoplasti, tonsil, adenoid, sinüs cerrahisi olmak üzere kulak burun boğaz hastalıkları, işitme bozuklukları, sinüs ve boyun hastalıkları tanı ve tedavisinde hizmet vermektedir.

06 Ara 2019 - 14:25 - Gündem

Son bir ayda cagdaskocaeli.com.tr sitesinde 163.301 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Çağdaş Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Çağdaş Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Yeni web sitemizi beğendiniz mi?