Turan koltuğu Alise’ye devretti

Akçakoca İlkokulu öğrencilerinden, aynı zamanda Okul Meclis Başkanı olan Behçet Eymen Öncü ve Alise Akşit adlı öğrenciler 23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde Kandıra Belediye Başkanı Turan’ın makamını sembolik olarak devraldılar

Heyecan ve mutluluk içinde sırayla makam koltuğuna oturan öğrenciler kendilerine tanınan bu fırsatı istek ve taleplerini dile getirerek değerlendirdiler. Kendilerine bu tecrübeyi yaşatan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan'a teşekkürlerini sundular.Geleceğin yetişkinleri olacak çocuklarımıza 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla bu fırsatı sunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, "Evlatlarımız bizim geleceğimiz, onlar için yaptığımız her şeyi aynı zamanda milletimizin istikbali için yaptığımızın bilincinde olmalıyız. Bizim bütün emek ve gayretimiz yarının büyükleri olacak bu çocuklarımızın daha güçlü bir Türkiye'de yaşamaları ve ülkemizi daha da ilerilere taşımaları içindir" dedi.

23 Nisan 2019 - Kent Panosu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Yeni web sitemizi beğendiniz mi?