Kandıra Akademi dersleri başladı

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin ikincisi düzenlenen Kandıra Akademi programı Fuar İçi Sivil Toplum Merkezinde başladı

Av. Abdurrahman Kaymak başkanlığında düzenlenen ve iki hafta sürecek eğitim programında bu sene 6 konuşmacı gençlere tecrübelerini aktaracak. Programın birinci gününde; Gazeteci – Yazar Mustafa Küpçü, Kırkpınar Başpehlivanı Faruk Akkoyun ve Sosyolog – Folklor Araştırmacısı Ali Aktaş konuşmacı olarak katıldı.

GENÇLERLE BULUŞACAKLAR

Kandıralı Değerlerle gençleri buluşturmayı ve tanıştırmayı amaçlayan programın devamı 23 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Saat: 14:00’te Ekonomi Bakanlığı İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Eğitim Uygulama Müdürü Necati Korkmaz, Saat: 15:00’te Kandıra Belediye Başkanlarından Kenan Evin, Saat: 16:00’da da KOÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Altay Çelebi konuşmacı olarak gençlerle buluşacak.

KATILANLAR

Toplantıya; Av. Abdurrahman Kaymak evsahipliği yaparken, Yalova Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Yunus Özen, Günay Gülcü, Erdal Baykara, Recep Yıldız, Erdoğan Alkan, Prof.Dr. Mehmet Bayrak, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, SudenurAltınten, Kandıra Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Aygün Aynagöz, Ercan Gençdoğan, Recep Sebre Gülcü, SedanurAltınten, Furkan Ergün, Zeynep Gökçen Okyar, Bora Aynagöz, Ece Akdeniz, Berat Gülcü ve İlker Altınten katıldı.

19 Şubat 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Çağdaş Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Çağdaş Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Yeni web sitemizi beğendiniz mi?