64 mg metamfetamin ele geçirildi!
İş yeri sahibini sopalarla dövdüler
Muhteşem 15 Temmuz koreografisi
Nöbete binlerce vatandaş akın etti
Orka Reklam
Whatsapp İhbar Hattı

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Başiskele’de milletvekilleriyle toplantı

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 37 muhtar ve Milletvekillerinden Radiye Sezer Katırcıoğlu ile Sami Çakır’ın katılımıyla istişare toplantısını gerçekleştirdi

12 Ocak 2018 Saat: 14:27
Başiskele’de milletvekilleriyle toplantı
Başiskele’de milletvekilleriyle toplantı

2017 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda, merkezi yönetim ve yerel yönetimin işbirliği içerisinde vatandaşa hizmet üretmek için birlikte çalışmasının önemine vurgu yapıldı.Başiskele Sahili MitzaCafe’de yapılan toplantıda ilk söz alan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “Vatandaş odaklı yapılan bütün hizmetlerin birlik ve beraberlik içerisinde, Başiskele halkının beklentilerine ve kendilerine yakışır şekilde yapıldığını ve yapılmaya devam edeceğini belirtti.
‘AYAZ GÖKYÜZÜNDE YILDIZ BIRAKMADI’
Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Türkiye’nin gündeminden bahsederek istihdam seferberliğinin, terörle mücadelenin ve FETÖ’yle mücadelenin devam ettiğini belirti. Muhtarların bulundukları şehrin kılcal damarlarını besleyen damarlar olduğunu belirterek. “Muhtarlarımız mahallelerinde fiziki çalışmaların yanı sıra oradaki kişilerin hayatlarına da dokunuyor. Belediyelerimiz sosyal devlet, topluma ve insanlara dokunan projeleri hayata geçiriyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın birçok projesiyle örnek hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek gökyüzünde yıldız bırakmadı dedi.
‘İHTİYAÇLAR SINIRSIZ, KAYNAKLAR SINIRLI’
Yine Kocaeli Milletvekillerinden Sami Çakır ise; insanların yaşamı boyunca ihtiyaçlarının her an her gün yenilenerek devam ettiğini, İhtiyaçların sınırsız kaynakların sınırlı olduğunu belirterek, “Bu çerçevede ortak bir payda yakalamak adına sizlerle beraberiz. Merkezi yönetim olarak bizler neler yapabiliriz” dedi.
‘BAŞİSKELE’DE BAŞARININ SIRRI UYUMDUR’
AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ise konuşmasında, “Başiskele’de başarımızın sırrı aramızdaki uyumdur. Belediye başkanımız, muhtarlarımız, teşkilatımız 24 saat vatandaşlarımız için çalışıyor. Böylelikle başarı doğuyor” ifadelerine yer verdi.
MUHTARLAR TALEPLERİNİ MİLLETVEKİLLERİNE SUNDU
Daha sonra muhtarlar Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş öncülüğünde mahallelerinde özellikle diğer kurumlarla ilgili yaşadıkları bazı sorunların merkezi yönetimin çözüm bulması noktasındaki taleplerini Kocaeli Milletvekillerinden Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’a sözlü ve yazılı olarak sundular.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑