Derince Belediyesi (Logo Altı)
Kafa kafaya çarpıştılar: 1’i ağır 3 yaralı
Işık, bereket duasına katıldı
2. Millet Kıraathanesi Kandıra’ya
İlke Arabuluculuk Çözüm Merkezi açıldı
Orka Reklam
Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kamu hastanelerinde sözleşme sonuçlandı

Belediye İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı hastanelerde çalışan, 1045 üyeyi ilgilendiren toplu sözleşme görüşmeleri sonuçlandı

14 Kasım 2017 Saat: 15:41
Kamu hastanelerinde sözleşme sonuçlandı
Kamu hastanelerinde sözleşme sonuçlandı

İmzalanan sözleşmenin ayrıntıları hakkında bilgi veren Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Osman Şar, “Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği' ne bağlı; Kocaeli Devlet Hastanesi, İzmit Seka Devlet Hastanesi, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmit Kadın Doğum ve Çocuk hastalıkları yerleşkesi, Darıca Farabi Devlet Hastanesi, Dilovası Devlet Hastanesi, Gebze Fatih Devlet Hastanesi, Körfez Devlet Hastanesi, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, Karamürsel Devlet Hastanesi, M. Kazım Dinç Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve bağlı birimlerinde temizlik işini yapan Merdan Sağlık Bilgi İşlem A.Ş. temizlik firmasında çalışan 1045 üyemizi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi sonuçlanmıştır” dedi.
‘GURURLUYUZ’
Şar, “Toplu İş Sözleşmesi 15.01.2017-31.12.2017 yürürlük süreli olup, başta Kıdem Tazminatı olmak üzere; Askerlik Yardımı, Yıllık İzinler, Sosyal İzinler, Çocuk Yardımı, Yemek yardımı, Yakacak Yardımı, Bulaşıcı Hastalık ve Risk Primi, Öğrenim Yardımı, Bayram Yardımı, Evlenme Yardımı, Tabii Afet Yardımı, Ölüm Yardımı, İkramiye (yılda iki defa) adı altında çeşitli kazanımlar elde edilmiştir. Gerekli evrakları en kısa sürede işverenimize ulaştırıp farkların ödenmesi konusunda üzerimize düşeni yapacağız. Örgütlenme sürecinin en başından en sonuna kadar verdiğimiz sözleri tutabilmiş olmanın üyelerimize bir şeyler kazandırabilmiş olmanın gururunu yaşarken, Türkiye’nin her yerinden örgütlenme sürecince yardım edenlere emeği geçenlere teşekkür eder, tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑