Derince Belediyesi (Logo Altı)
AK Parti'den karanfil
Kandıra'da feci kaza: 6 kişi yaralandı
Valilik’ten seçim güvenliği önlemleri
Babadan cinayet itirafına isyan!
Orka Reklam
Whatsapp İhbar Hattı

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Karamürsel ADD’de başkan değişmedi

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneğinde genel kurul yapıldı. 4 dönemdir dernek başkanlığını yapan MuntehaPurut, 5. kez seçilerek güven tazeledi

12 Mart 2018 Saat: 11:05
Karamürsel ADD’de başkan değişmedi
Karamürsel ADD’de başkan değişmedi

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneğinin dernek binasında genel kurulu yapıldı. Tek adaylı yapılan genel kurulda mevcut başkan MuntehaPurut iki yıl için oy birliği ile derneğin yeniden başkanı olurken derneğin genel kuruluna İzmit Başkanı Ahmet Kavazda katıldı.

DİVAN BAŞKANI KAVAZ

Dernek binasında yapılan Karamürsel ADD Şubesinin genel kurulu saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Divan başkanlığına İzmit Şube başkanı Ahmet Kavaz seçilirken katip üyeliklere de Ayşe Yıldız ve Zühal Öztorun seçildiler. Önceki dönem yapılan faaliyet raporlarının okunmasının ardından denetim raporları da okunarak oy birliği ile ibra edildi. Ardından da yeni yönetimin seçimine geçildi.

‘KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM’

Yönetim kurulu üyelerinin panoya isimlerinin yazılması ile topluca oy birliği ile kabul edildikten sonra teşekkür konuşması yapan Karamürsel ADD Şube başkanı MuntehaPurut, “9 yıldır derneğin başkanlığını yapıyorum. Arkadaşlarım yine görev verdiler. Yine başkan olarak yeni yönetimle birlikte yoğun şekilde çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

NUTUK GÜNLERİ...

Yapılan genel kurulda yeni dönemde haftanın belirli günlerinde dernek binasında Nutuk okuma günleri düzenleyeceklerini aktaran Karamürsel ADD yönetimi yakın süreçte önemli isimleri de konferans vermeleri için Karamürsel’de getireceklerini açıkladılar.

YENİ YÖNETİM...

Karamürsel ADD Şubesinin 9. Genel kurulunda MuntehaPurut başkanlığında yeni yönetimde Cemile Birol, İlhami Pençe, Osman Uğurlu, Arif Baştürk, Muzaffer Taşçı ve Nurten Karadere yer aldı. Derneğin Denetim Kurulunda ise Uğur Özden ve Mustafa Uğurlu yer aldı. Derneğin Disiplin Kurulunda ise İbrahim Usta, Münibe Can ve Nahit Dinç yer aldı. Karamürsel ADD Şubesinin Genel Kurul üyeleri olarak da Gülten Pençe ve Muzaffer Taşçı seçildiler. Neslihan BAŞAK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑