SAS GRUP (Sağ blok)
Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

'Halkımızın mutluluğu için çalışacağız'

Gebze Ticaret Odası’nın ziyaretinde konuşan Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızın, girişimcimizin ve iş dünyamızın her daim yanındayız. Halkımızın mutluluğu için çalışacağız” dedi

23 Mayıs 2019 Saat: 13:21
Halkımızın mutluluğu için çalışacağız
'Halkımızın mutluluğu için çalışacağız'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve yönetimini makamında konuk etti. Ekonomik hayatın ve ticari faaliyetlerin Kocaeli’nde ve Gebze’de gelişmesi ile yurt içi ve yurt dışı yeni pazarların bulunması gibi konuları detaylı bir şekilde değerlendirdiğini vurgulayan Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızın, girişimcisimizin ve iş dünyamızın her daim yanındayız. Desteklerimizi esirgemeden her verimli projenin arkasında durarak hareket edeceğiz. KOBİ’lerimizin gelişmesi, esnafımızın daha iyi imkânlarda halkımıza hizmet vermesi için ticaret odalarımızla olan çalışmalarımıza hız vereceğiz” dedi.
'İŞ DÜNYAMIZ VE ESNAFLARIMIZ BAŞ TACIMIZDIR'
İşalemininOrtadoğu’danBalkanlara, Orta Asya’dan Avrupa ve Amerika’ya kadar dünyanın birçok bölgesindeki yeni pazarların keşfine katkı sunmaya ve destek olmaya hazır olduğunu da dile getiren Başkan Büyükakın, “Dünyanın farklı coğrafyalarına ürün ve hizmet pazarlamada daha etkin bir çalışma yapmamız gerekmektedir. ARGE çalışmalarına hız verirken, diğer bir taraftan da kentimizdeki ve Gebze bölgemizdeki esnaflarımızın da ticari aktivitelerine en güzel ortamı hazırlamak arzusundayız. İş dünyamız ve esnaflarımız baş tacımızdır” ifadelerini sarf etti.
'TÜM ODALARIMIZLA ORTAK HAREKET EDECEĞİZ'
Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve yönetimine nazik ziyaretleri için çok teşekkür eden Başkan Büyükakın, her daim iletişimde kalacaklarını ve kent ekonomisinin tüm dinamikleriyle ortak akıl çerçevesinde çalışacaklarını dile getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ekonomik faaliyetlerin gelişmesi için sorumluluk almaktan kaçınmayacağını ifade eden Büyükakın, “Yerel yönetimler olarak halkımızın ihtiyaçlarına dönük hizmetleri yerine getirirken, ekonominin gelişmesi için de tüm odalarımızla ortak hareket edeceğiz. Bu konuda irademizi ve tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, hayatın her alanında yer alacak ve halkımızın mutluluğu için çalışacak” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑