Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri bütün hızıyla devam ediyor. Göreve başladığın ilk günden itibaren yoğun bir kutlama ziyaretinde bulunulan Başkan Hürriyet, hafta sonları da misafirlerini kabul ediyor

21 Mayıs 2019 Saat: 15:20
Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’
Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’

Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasında Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası, Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu, Atatürkçü Düşünce Derneği, Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Derneği, Sebze Meyve Hali Genel Sekreteri ile KOTKO Toptancılar Sitesi Başkanı, Kocaeli Oto Ticaret Merkezi Başkanı, Demirciler Sitesi Başkanı, Başiskele Sanayi Sitesi Başkanı, Kocaeli Sanayi Sitesi Başkanı, Demirciler ve Keresteciler Sitesi Başkanı, Kocaeli Ağrılılar Derneği, Kocaeli Pazarcılar Odası, Genel İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı, EYT Derneği Genel Başkanı ile İl Temsilcileri, Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı, MAP Kavaklıspor Kulübü, İzmit Belediyesi geçen dönem meclis üyeleri, Kocaeli Tokatlılar Derneği, CHP Bekirdere ve Tavşantepe Mahalle, CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, 31 Mart’ta CHP’nin Kartepe, Gölcük, Darıca, Gebze, Karamürsel, Çayırova, Derince belediye başkan adayları ve CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay da yer aldı. Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyaretlerde misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Hürriyet “ bu kenti hep birlikte yöneteceğiz. Şeffaf olacağız. Milletin çıkarları her şeyden önce gelecek. Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim” dedi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’

Genel İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’

Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Kahraman Bulut ile yönetimi Bahadır Yaşar Ayşen Kaya, Volkan Gümüş İlker Ural, Tuncay Arıcan ve Remzi Aydın, Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’

Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, yöneticileri Serkan Boztürk, Ahmet Baştan, Mehmet Mehdi Doğan, Şener Bark, Gökhan Kara, Abdulkani Kani Özbek ve Murat Borlak, Başkan Hürriyet’e kutlama ziyaretinde bulundular.

Hürriyet, ‘İzmit’i birlikte yöneteceğiz’

Hürriyet, EYT Derneği Genel Başkanı Gönül Bor Özupak, İllerden Sorumlu Başkan Alper Özupak, EYT İl Temsilcileri Erkan Çetinkaya, Recep Doğan, Zekeriya Akbulut, Yavuz Gültekin, Savaş Atay, Mehmet Zinhar, Ayhan Kocatürk, Mehmet Zengin ve Necati Özdemir'e teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑