Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve ilçe örgütü, Alpaslan Seymen’in ev sahipliğinde Ömerağa Mahalle esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Hürriyet konuşmasında, “Sizlerle ekmeğimizi paylaşmak onurdur” dedi

15 Şubat 2019 Saat: 14:31
Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu
Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

Kerim ÇELİK - Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) “Görevimiz İzmit” toplantıları devam ediyor. CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İzmit İlçe Örgütü’nün düzenlediği toplantıların ilki geniş bir toplantı şeklinde geçtiğimiz günlerde Mevlana Kültür Merkezi’nde yapılmış ve seçimlerde görev almak isteyen gönüllülere görev verilmeye başlanacağı söylenmişti. Bu kapsamda CHP, İzmit’te esnaf ve vatandaşlarla mahalle mahalle toplantı yaparak hem sorunlarını dinlemeye hem de görev almak isteyenlerin isteklerini almaya başladı. Alpaslan Seymen’in ev sahipliğinde Ömerağa’da yeni açılan Pişkin Simit Fırını’nda  gerçekleştirilen toplantıda CHP’liler vatandaşın isteklerini ve önerilerini dinlerken esnafa isteklerinizi dinleyeceğiz mesajı verdi.

SARIBAY TEŞEKKÜR ETTİ

Ömerağa Mahallesi’nde yaşayan vatandaş ve esnafla buluşulan toplantıda CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP PM Üyesi ve Milletvekili Haydar Akar, CHP İzmit meclis üyeleri ve Ömerağa esnafı ile vatandaşlar katıldı. Toplantıda ilk olarak konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Şehrin en merkezi yerinde esnaflarımızla bir araya geldik. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

AKAR, ‘NE YAPACAKSAK SİZLERLE YAPACAĞIZ’

Daha sonrasında söz alan CHP Milletvekili Haydar Akar, “Biliyorsunuz çok kısa zaman sonra yerel seçimi birlikte yaşayacağız. Yerel seçimde İzmit’i marka kent yapabilmek için çok iddialı girdik. İzmit’i alacağız dedik. Esnafın problemlerini biliyoruz. Kocaeli ve İzmit’in sorunlarını biliyoruz. Mecliste de İzmit için çok mücadele ettik. Kimin parmağı kanamışsa yanında olduk. Ne yapacaksak sizlerle yapacağız tek başımızsa mümkün değil” şeklinde konuştu.

HÜRRİYET, ‘MARKA KENT YAPACAĞIZ’

Toplantıda son olarak söz alan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerle ekmeğimiz paylaşmak onurdur. Biz bu kentte beraber olmayı özledik. İnsanca, insani ve vicdani değerlerle üzerinde eşit adil hizmeti özledik. Bu kentin kaynaklarını doğru kullanarak, hizmetlerden herkesin faydalanmasını sağlayarak, bu şehri Trakya Belediyeleri gibi, Eskişehir gibi marka kent yapacağız. Sizlerin katkıları bizleri yönlendirmesi ile bunları yapacağız” diye konuştu.

‘SORUNLARINIZI BERABER ÇÖZECEĞİZ’

“Biz vatandaşın derdini vatandaşlar çözmek istiyoruz” diyen Hürriyet, “Esnaf bir bir kepenk kapatırken bu kadar zengin bir kentte yaşarken, 13 belediye iktidarda iken bir çözüm önerisi bile getirilmiyor. Biz bu işlere kafa yoracağız, esnaflarla birlikte esnafların yarasına merhem olmak yeni kaynaklar yaratmak için akılcı çözümler üreteceğiz. Yaşayan şehir İzmit, güvenli şehir İzmit, marka şehir olan yaşanabilir İzmit’i kurmak istiyoruz. Sizlerden destek istiyoruz. İnanarak söylüyorum ki asla pişman olmayacak iyi ki oy verdim diyeceksiniz” ifadelerini kullandı.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

CHP Milletvekili Haydar Akar

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

İzmit Belediyesi CHP Meclis Üyesi Ersin Albayrak, Özcan Özer, Vedat Küçük ve Kaya Arslan programa katılım gösteren isimler arasında yer aldı.

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

Pişkin Simit’te gerçekleştirilen toplantıya Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, parti yöneticileri, esnaflar ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Hürriyet, esnaflarla sohbet ederek dertlerini dinledi.

Hürriyet, Ömerağa esnafıyla buluştu

Çetin Senem, Ahmet Özcan, Ender Kılıç ve Salih Oğuz bir arada görülüyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑