Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Hürriyet’ten Erasmus Plus Projesi’ne destek

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu ev sahipliğinde Avrupa Birliği Erasmus Plus projesi kapsamında 5 ülkeden 15 öğretmeni İzmit Belediyesi’nde ağırladı

18 Kasım 2019 Saat: 12:46
Hürriyet’ten Erasmus Plus Projesi’ne destek
Hürriyet’ten Erasmus Plus Projesi’ne destek

Avrupa Birliği tarafından eğitim, öğretim ve gençlik alanlarının yanı sıra, spor alanını da kapsayan projelerin desteklendiği Avrupa Birliği projesi olan Erasmus Plus kapsamında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu ev sahipliğinde 5 ülkeden 15 öğretmeni İzmit Belediyesi’nde ağırladı. Ziyarette 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Tamer Terzi, Erasmus Plus projesi koordinatörleri Murat Atalay, Hanife Yolcu ve Şadiye Aydın hazır bulundu.
İSTİHDAM OLANAKLARININ ARTTIRILMASI AMAÇLANIYOR
Başkan Hürriyet’i ziyaret eden öğretmenler Erasmus Plus projesinin kişilerin yaş ve eğitim geçmişlerine bakılmaksızın yeni beceriler kazandırılması, kişisel gelişimlerin güçlendirilmesi ve istihdam olanaklarını arttırılması amaçlandığını ifade ettiler.
‘İZMİT’İN TANITILMASI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ’
Ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “İzmit Belediyesi olarak uluslararası projeleri önemsiyoruz. İzmit’in ve Kocaeli’nin tüm dünyada tanınması bizim için çok önemli. Şehrimizde uluslararası projelerin geliştirilmesi noktasında İzmit Belediyesi olarak çalışmalarımız var. Projeniz bizim için çok değerli, çalışmalarınız için sizleri kutluyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑