Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek

Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Belediye Başkan adayı Hürriyet’e ziyarette eşlik eden Hurşit Güneş, Hürriyet’e tam destek verdiğini belirtti

29 Mart 2019 Saat: 15:15
Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek
Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, İzmit Belediyesi önceki Başkanlarından Fikret Toker ve 24. Dönem Milletvekili Hurşit Güneş ile birlikte Kocaeli Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fuat Biçici’yi ziyaret etti. Hürriyet’e ayrıca CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediyesi geçmiş dönem başkanlarından Fikret Toker, 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri katıldı.
GÜNEŞ, ‘MUTLU OLMAK İSTİYORUZ’
Ziyarette konuşan geçmiş dönem milletvekili Hurşit Güneş, “Kocaeli’de imar ve yol sorunu var. Kocaeli elindeki imkanlara rağmen az iş yapan bir belediye. Kocaeli’nin merkezi İzmit’tir ama İzmit dahi gelişememiştir. Onun için 31 Mart günü Kocaeli’de büyük bir değişim olabileceğine inanıyorum. Biz mutlu olmak istiyoruz. Fatma Hanım’a başarılar diliyorum ama seçimlerden önce değil seçimlerden sonra belediye başkanlığında başarılar diliyorum” dedi.
TOKER, ‘BİZİM DİKTİĞİMİZ AĞAÇLARI SATMIŞLAR’
İzmit Belediyesi geçmiş dönem başkanlarından Fikret Toker ise yaptığı konuşmasında zamanında yaptıkları yatırımları yok zamanlarda yaptıklarını söyledi. Toker, “Belsa’nın en büyük hissesi, SGK’ya, bir başka bina kaymakamlığa gitmiş, santraldeki bina başka bir kuruma gitmiş. Yahya Kaptan’daki milyonluk arsayı satmışlar. Bize dikili ağacınız yok diyenler, bizim diktiğimiz ağaçları satmışlar yerine de ağaç dikmemişler. Bize düşen görev bundan sonrasını planlamak ve Fatma Hanım’a destek vermek” açıklamasında bulundu.
GÖNÜL, ‘SATAŞANLARA ASLA PRİM VERMEYECEĞİZ’
İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet ise yaptığı konuşmasında hiçbir şekilde kimseye sataşmadan seçim çalışmalarına devam ettiğini açıklayarak, “Biz kendimize vatandaşımızın geçim sıkıntısını dert edindik. İnsanların sorunlarını çözmek kavga etmekten daha önemli. Karalama kampanyalarıyla bize sataşanlara asla prim vermeyeceğiz, muhatap olmayacağız. Kente dair anlatacakları bir şeyleri olmadığı için, sırf kötü yönetimleri anlatılmasın, ülkenin içinde bulunduğu durum konuşulmasın diye böyle bir yol seçtiler. Ama bizim yolumuz insanımızın hayatını kolaylaştırmaya yönelik olacak” açıklamasında bulundu.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek

Geçmiş dönem milletvekili Hurşit Güneş, Hürriyet’e tam destek verdiğini belirtti.

Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet

Hurşit Güneş’ten, Hürriyet’e tam destek

Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri misafirlerini ilgiyle dinlediler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑