Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

İki isim görevden alındı

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Umut Ongül ile Park ve Bahçeler Müdürü Ayhan Varol görevden alındı

27 Mayıs 2019 Saat: 14:30
İki isim görevden alındı
İki isim görevden alındı

İzmit Belediyesi’nde Temizlik İşleri Müdürü Umut Ongül’ün ardından Park Bahçeler Müdürü Ayhan Varol da görevden alındı. Görevden alınan her iki isim de Genç Kocaelililer Derneği'nde başkan olarak görev yapmıştı. Umut Ongül mevcut başkan, Ayhan Varol ise bir önceki dönem başkanıydı. Ongül ve Varol’un yeni görev yerlerinin önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.
UMUT ONGÜL KİMDİR?
1980 yılında İzmit’te doğdu. İlk, orta, lise tahsilini İzmit’te, yüksek öğrenimini Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2006 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde göreve başladı. 2017 yılına kadar Derince-Körfez şefliği, park bahçeler müdür yardımcılığı görevini yaptı. 2017 yılından bu yana İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü görevini yürütüyordu.
AYHAN VAROL KİMDİR?
22.09.1980 İzmit doğumlu. İlkokulu Kuruçeşme'de, ortaokul ve liseyi Gazi Lisesi'nde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek Yüksekokulu mezunu. 1999'dan 2006'ya kadar özel sektörde inşaat, hafriyat, altyapı dallarında sürdürdüğü ticaret hayatından sonra 2015 Ağustos ayına kadar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Kırsal ve Tarımsal Alanlar Şube Müdürlüğü bünyesinde Temizlik İşleri Şefi olarak görev yaptı. Ayhan Varol evli ve iki çocuk babasıdır.


UMUT ONGÜL

AYHAN VAROL

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑