Metrekare başına 25 kg yağmur yağdı
AK Parti’nin yeni il yönetimi
TEM'de zincirleme kaza!
Büyükşehir 30 ayrı noktada teyakkuzda

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

İlçe başkanlarının ataması onaylandı

AK Parti yerel seçimler için istifa edip belediye başkan aday adayı olan ilçe başkanlarının yerine atanan isimler genel merkezce onaylandı

10 Ocak 2019 Saat: 14:01
İlçe başkanlarının ataması onaylandı
İlçe başkanlarının ataması onaylandı

AK Parti il başkanlığından yapılan açıklamada istifa eden ilçe başkanlarının yerine getirilen isimler genel merkezce onaylandığı bildirildi.

İl başkanlığından yapılan açıklama şöyle:

“Belediye başkan aday adaylığı için boşalan 7 ilçe başkanının ataması geçtiğimiz günlerde genel merkezimiz tarafından yapılmıştı. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için 7 İlçe başkanımız görevlerinden istifa etmiş ve aday adayı olmuşlardı. Aday adaylığına başvurulardan dolayı boşalan 7 ilçe başkanlıklarımız için genel merkezimiz tarafından atamalar yapılmıştı. 7 İlçe yönetiminden 6’sına yeni yönetim oluşturma kararı verilmişti. Başkanlarımızın atamalarının ardından il başkanlığımız tarafından yapılan titiz çalışmalar sonucunda genel merkeze gönderilen İlçe yönetimleri genel merkez tarafından bu akşam saatlerinde onaylanmıştır. Kocaelimize hayırlı olsun. İlçe yönetimleri ilçe başkanlarımız tarafından açıklanacaktır” denildi.

GÜNEY, ‘YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN’ 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney sürecin hızlı geliştiğini, 31 Mart seçimlerine yönelik zaman kaybetmeden yol almaları gerektiğini hatırlatarak yeni yönetim kurulu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “31 Mart mahalli seçimlerine yönelik yoğun bir çalışma süreci içindeyiz. Genel Merkezimiz ile yapılan istişare ve görüşmelerin sonucunda şahsıma tevdi edilen görevin önemi, ehemmiyeti ve sorumluluğu ile vakit kaybetmeden yeni yönetimimizi belirlemek için yoğun bir mesai harcadık. Vaktimiz dar, kaybedecek bir saniyemiz olmadığı bilinciyle görüşmelerimizi aynı süratle tamamladık. AK Parti büyük bir aile. Bu aileye mensup, dinamik, çalışkan ve partisine gönülden bağlı çok sayıda deneyimli arkadaşımız bulunuyor. Bu açıdan teşkilat olarak çok şanslı olduğumuzu baştan belirtmek isterim. Bizler de bu değerli isimler arasından 25 kişiden oluşan yönetimimizi oluşturmaya çabaladık. Ancak 31 Mart sürecinde partimizin bütün değerlerini seçim çalışmasına katarak en az 10 bin kişiyle sahada olmak en büyük gayemizdir. Yeni yönetimimizin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim yönetimimizin ve teşkilatımızın tüm kademelerinin yar ve yardımcısı olsun”dedi.

İZMİT BAŞKAN: Ali Güney, Turgay Aydıner, Abdullah Saburlu, Sami Ataman, Ecenur Sevilen, HavzullahYaydemir, Ceyhun Yalçın, Zehra Aynacı, Ahmet Çelik, İsmail Özdemir, Ali Galip Göktürk, Bülent Durmuş, Yusuf Çetkin, Mazhar Yıldız, Murat Yılmaz, Yusuf Taşer, Selim Ordu, Ertuğrul Yavuz, Hayrettin Arıcan, Hicran Uzun, Önder Karakaş, Yusuf Yıldız, Murat Ergelen, Emre Keklik, Hasan Demir.

KARTEPE BAŞKAN: Sadık Yılmaz, Halil Tanrıkulu, Mustafa Çuhadar, İlhan Sakın, Mustafa Yiğit, Ersin Er, Ömer Faruk Yıldız, Fatih Bal, Yakup Elbüken, Serap Karakaş, Mehmet Tanta, Elif Durmuş, Mehmet Taşpınar, Muhammed Duman, Serkan Gültepe, Hasan Öztürk, Şevval Emine Özaslan, Arif Özkan, Murat Yılmaz, İlyas Akyıldız, Cemal Halil, Özcan Aktoprak, İlker Engin, Faruk Demiralay, Fatih Enes Subaşı.

DARICA BAŞKAN: Ufuk Acay, Merve Kacır, Arzu Karataş, Züleyha Dülger, Elif Keskin, Kerime Taşdemir Aslan, Mehmet Şimşek, Savaş Yaşar, Metohan Taştepe, Mevlüt Kocagöz, Köksal Şakar, Ufuk Subaşı, Samet Bilgen, Kemal Kaval, Fetih Çetinkaya, Nihat Duman, Hızır Bilgin, Veysel Özgür, Mehmet Akın, Eyüp Dağcı, Hüseyin Dilsiz, Sinan Ağyar, Feramuz Sağlam, Rüstem Kırkgül, Coşkun Purut. ÇAYIROVA BAŞKAN: Ekrem Karahan, Aşkı Duman, Şahin Çat, Ayşin Balcılar, Ferhat Karabulut, Hamide Uygun, Ferit Yardagül, Ekrem Çevik, İsmail Bahadır Büyükkeleş, Özcan Özsoy, Hüseyin Narman, Fikret Bilici, Şevket Külte, Şakir Sarı, Muhittin Yiğit, Davut Aydemir, Fatma Betül Yalçın, Ayşegül Özdemir, Yavuz Koç, Tahsin Köse, Songül Rabia Eyibil, Adem Yıldırım, Hasan Bayraktar, Kadir Horoz, Melahat Kaya.

GÖLCÜK BAŞKAN: Çetin Seymen, İbrahim Ulufer, Hüseyin Şişman, Ziya Yıldız, Ahmet Ersoy, Mustafa Bahar, Nihat Ekiz, Gürsel Dursun, Ömriye Çınar, İbrahim Kılıç, Kadem Gürdal, Emine Demir, Aysel Akman, Özge Yakupoğlu, Yusuf Semih Sofu, Yasin Özmen, Ergün Akkaya, Ali İhsan Uzuner, Mustafa Gürdal, Ergün Öncü, Kemal Yavuz, Hüseyin Coşkun, Murat Kurt, Metin Doruklu, Furkan Baytar.

KÖRFEZ: BAŞKAN:Ramazan Tuna: Fehmi Öztürk, Şaban Aydın, Nurettin Okudan, Güncer Yeten, Hüseyin Tunç, Türkay Kaya, Adem Tetik, Erdal Durmuş, Hatice Miray Basa, Sevil Özbek, Ahmet Dağ, Aysun Demir, Erhan Güneş, Fatih Yalçın, Mehmet Ali Yıldırım, Naci Kazak, Perihan Tuç, Sedat Yılmaz, Şener Seçkin, Taner Sarıçayır, Tuncay Baran, Yunus Küçük, Yusuf Dönmez, Ziya Baştopçu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑