Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

İMO’dan geleneksel iftar

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Antikkapı Restoran’da 5. geleneksel iftar programını düzenledi.

6 Haziran 2018 Saat: 11:33
İMO’dan geleneksel iftar
İMO’dan geleneksel iftar

İftarda konuşan başkan Ok, “Tüm farklılıklarımıza rağmen biz büyük bir aileyiz.Bu ay da lütfen kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşalım” dedi

Yoğun katılımın olduğu yemekte kusursuz ev sahipliği yapan Başkan Tolga Ok, herkese teşekkür etti. İftar programına Ak Parti Milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Kadir Durmuş, KASKF Başkanı Murat Aydın, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve oda üyeleri katıldı.

‘SALONLARA SIĞMIYORUZ’

Yaklaşık 600 kişinin katıldığı iftar öncesinde İbrahim Özer Kuranı Kerim tilavetini gerçekleştirdi. Ardından söz alan İMO BaşkanıTolga Ok, “Ne mutlu ki bize bugün sizlerle bir Ramazanı daha yaşıyoruz. Ramazan ayı ibadet, oruç ve sabır ayıdır. Her sene sizinle bir araya gelerek oruç açıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yönetim olarak en önemsediğimiz konu meslekte dayanışma anlayışıdır. Tüm farklılıklarımıza rağmen biz İMO olarak büyük bir aileyiz. Artık salonlara sığmıyoruz. Bu ay da lütfen kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşalım” diye konuşu.

‘FAYDALI BİR MESLEK’

Ok’un ardından konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, “Değerli meslektaşlarım bereketli bir ay içindeyiz. Bu ayın en güzel paylaşmak, birlikte olmaktır. Biz inşaat mühendisleri olarak kentimize, ülkemize hizmet ediyoruz. Hayatı güzelleştirmeye ve kolaylaştırmaya çalışıyoruz. İnşaat mühendislerinin topluma en faydalı olan meslek olduğunu düşünüyorum. Biz büyükşehir belediyesi olarak şehrimizi yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz. İnşaat mühendislerimizle çalışmalarımız gereği çok fazla birlikte çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘HUZURLU BİR ÜLKEYİZ’

Son olarak kürsüye gelen Ak Parti Milletvekili İlyas Şeker, “Huzur içinde orucumu açıp, işimize gidiyoruz. Bu huzur ortamına muhtaç olan o kadar çok ülke var ki. Bizde yaşıyoruz bunu içimizde Suriyeliler var. Sıkıntı ve zorluk çektikleri için yerini ve yurdunu terk edip ülkemize geldi. Biz bu anlamda ne kadar şükretsek azdır. Bu huzur ortamının kıymetini bilmek gerekir. Hepimiz huzurun pekişmesi için üzerimize ne düşüyorsa onu yapmalıyız. Tolga Başkan odada çok güzel birliktelik oluşturdu. Bu birlikteliğin devam etmesini istiyorum”dedi.

Ayşe AYDIN

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑