Güncel

‘Kazanımın mutluluğunu yaşıyoruz’

Memur Sen’e bağlı Büro Memur Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler taşeron ve 4C’li TUİK’te çalışanlara kadro verilmesiyle ilgili basın açıklamasıgerçekleştirdi

7 Aralık 2017 Saat: 16:26
‘Kazanımın mutluluğunu yaşıyoruz’
‘Kazanımın mutluluğunu yaşıyoruz’

Gülşah YÜCEL - ÇAĞDAŞ KOCAELİ / Taşeron ve 4C’şi TUİK çalışanlarına kadro verilmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Memur Sen’e bağlı Büro Memur Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler, “Büro Memur-Sen olarak 2011 yılında Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) çalışanlarının sorunlarını düzenlediği çalıştayda masaya yatırdık. Büro Memur-Sen’in kadro mücadelesinden asla vazgeçmediği 4C’liler için müjdeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi. 4/C’liler 4/B kadrosuna alınacak. Kamu görevlilerinin sorunlarını her platformda gündeme getiren ve sorunların çözümü için aralıksız mücadele eden Genel Yetkili Sendika Büro Memur-Sen, bir sorunu daha çözüme kavuşturdu. Açtığı dava ile 4/C’lilerin sendikalara üye olmasını sağlayan Büro Memur-Sen, yaptığı tüm görüşmelerde ve katıldığı tüm toplantılarda 4/C’lilerin sorunlarını gündeme getirdi” şeklinde konuştu.
‘KAZANIMIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ’
Açıklamalarına devam eden Güler, “4/C’lilerin mali, özlük ve sosyal haklarının yetersiz olduğunu vurgulayan Büro Memur-Sen, tüm sorunların çözümü için 4/C’lilere kadro mücadelesinden hiçbir zaman vazgeçmedi. Uzun soluklu verdiğimiz mücadele sonrasında Cumhurbaşkanımız 4/C’lilerin 4/B kadrosuna alınacağını söyledi. Hamdolsun bir sorunu daha kazanıma dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. TÜİK’deki 4/C’lilerin anketör unvanı ile kadroya alınmasının özellikle takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑