Siyaset

Değer mazbatasını aldı

Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştirerek yeniden CHP Derince İlçe Başkanı seçilen Nihat Değer mazbatasını aldı.

7 Aralık 2017 Saat: 16:28
Değer mazbatasını aldı
Değer mazbatasını aldı

Kerim ÇELİK - ÇAĞDAŞ KOCAELİ / Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştiren CHP Derince İlçe Örgütü’nde kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Nihat Değer, seçimler sonucu yeniden başkan seçildi. Başkan seçilmesinin ardından adliyeye gelen Değer, mazbatasını 1’inci Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi Besim Tayfun Ağar’ın elinden aldı. Mazbata törenine CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’da katılırken, il ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Değer’e mazbatasını takdim eden 1’inci Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi Besim Tayfun, Değer’e yeni dönemde ki görevinde başarılar diledi.
‘SORUNLAR GİTTİKÇE BÜYÜYOR’
CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer mazbata töreni sonrası yaptığı açıklamada, “59 ilçe delegemiz ile birlikte yaptığımız 8’inci olağan kongremizde 17 kişilik yönetim ve 16 kişilik yedek yönetimimizle bu süreci yedek asil ayrımı yapmadan önümüzdeki bu zor süreci taşıyabilmeye çalışacağız. Çünkü ülkemiz gerçekten kritik bir süreçten geçiyor. Gerek içeride gerek dışarıda, ilimizde ve ilçelerimizde sorunlar gittikçe büyüyor. Her gün bir önceki günü arar bir duruma geldik” ifadelerini kullandı.
‘HEDEFİMİZ BİR TARİH YAZMAK’
Tüm partililerimize ve yöneticilerimize güveniyoruz sözleriyle açıklamasını sürdüren Değer, “Önümüzde yerel seçimler var. Erken seçim olabilir, geç olabilir bizim için fark etmez. Biz yarından itibaren artık bu görevi 2 yıllığına devam ettireceğimiz için, mahallede sokakta, fabrikalarda, kısacası her yerde kolektif bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bunu önümüzdeki en büyük hedefimiz bir tarih yazmak ve Derince Belediyesi’ni almaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑