Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Sağlık

İndirimli muayene olabilecekler

Özel Kocaeli Hastanesi ve Türk-İş Sendikası Kocaeli şubesi arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokolle sendika üyeleri ve birinci derecen akrabaları indirimli bir şekilde muayene olabilecek

9 Ağustos 2018 Saat: 17:02
İndirimli muayene olabilecekler
İndirimli muayene olabilecekler

Kerim ÇELİK - İlimizde 2002 yılından beri sağlık sektöründe hizmet veren Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin bünyesine katılan Özel Kocaeli Hastanesi, Türk-İş Sendikası Kocaeli şubesi ile sağlık protokolü imzaladı. Başiskele’de bulunan hastane binasında gerçekleştirilen protokol törenine Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, Tek Gıda İş Sendika Başkanı Ali Bostan, Harbiş Şube Başkanı Turan Yıldız, Tek Sif Şube Başkanı İlhan Özdaydın, Sağlık İş Sendika Başkanı Bulgurcu, Haber İş İl Temsilcisi İlhan Bıyık, Türk Metal ve Türk İş Şube Başkanı Yakup Yıldız, Belediye İş Sendika Başkanı Osman Şar ve sendika yöneticileri katılım gösterdi.
‘ORTAK PAYDADA BULUŞTUK’
Protokol ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, “Özel Kocaeli Tıp Merkezi ve Özel Kocaeli Hastanesi olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarla yaptığımız protokol anlaşmaları ile hizmet ağlarını genişletmek amaç ve isteğindeyiz. Bu amaçla 9 Ağustos 2018 tarihi ile Türkiye genelinde 34 Sendikanın bağlı olduğu Türk İş Konfederasyonu'nun Kocaeli Temsilciliği Konfederasyon Başkanı Yakup Yıldız ile birlikte ortak bir paydada buluştuk” şeklinde konuştu.
‘SENDİKAMIZ İÇİN SEVİNDİRİCİ’
Bedir’ in ardından sözü alan Türk İş Konfederasyonu Kocaeli Temsilciliği Konfederasyon Başkanı Yakup Yıldız,” Daha önce yapmış olduğumuz anlaşmaları gibi bu anlaşmayı da yaptığımız için mutluyuz. Olurda hastanelere yolumuz düşerse 80 bin üyesi bulunan sendikamız için sevindirici bir anlaşma oldu. Her iki kurum adına hayırlı olmasını diliyorum. Artık sendika üyelerimiz kartlarını gösterdikleri zaman indirimli hizmetten yararlanabilecek. Tekrardan emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑