Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

İrfan Gün şikayetçi olmadı

Hizmet-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İrfan Gün, 14 Mayıs günü gece yarısı Yahya Kaptandaki evinin önünde kendisini tek kurşunla ağır yaralayan şoförü Muhsin Özcandan davacı olmadı. KORKUTACAKTI

1 Eylül 2010 Saat: 13:19

Hizmet-İş Sendikası 2 No'lu Şube Başkanı İrfan Gün, 14 Mayıs günü gece yarısı Yahya Kaptan'daki evinin önünde kendisini tek kurşunla ağır yaralayan şoförü Muhsin Özcan'dan davacı olmadı.

KORKUTACAKTIM SAVUNMASI
Kocaeli Adliyesi 2. Ağır Ceza mahkemesinde Hizmet-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı İrfan Güne yönelik kurşunlama olayının ilk davasına başlandı. Davada mağdur olarak İrfan Gün, müşteki olarak eşi Rabiya Gün, avukatları Zafer Mutlu, sanık Muhsin Özcan ve avukatı Hüseyin Acurman katıldı. İrfan Güne silahlı saldırı düzenleyen tutuklu sanık Muhsin Özcan verdiği ifadede İrfan Günün yanında şoför olarak çalıştığını ve kendisini işe yerleştireceği konusunda sözü verdiğini söyledi. Özcan ifadesinde kendine silah ruhsatı alma konusunda yardımcı olacağını, kendisinin de bir şahıstan İrfan Gün adına borç para aldığını söyledi. İrfan Günü öldürmek amacıyla değil sadece korkutmak amacıyla ateş ettiğini söyledi.

İRFAN GÜN ŞİKAYETÇİ OLMADI
İrfan Gün ise mahkemede verdiği ifadede şikayetçi olmadığını söyledi. Gün Muhsin Özcanın bir süre kendi yanında çalıştığını, iş bulma konusunda da yardımcı olduğunu ama kimseden borç almadığını söyledi. Olay gecesi ise sanık Muhsin Özcanla tartıştıklarını kendisini onu korkutmak amacıyla arabasın torpido gözüne uzandığını bu sırada Muhsin Özcanın kendisine ateş ettiğini söyledi. Muhsin Özcanın kendisini öldürmek amacıyla ateş etmediğin bu yüzdende şikayetini geri aldığını ifade etti. İfadelerin ardından mahkeme başkanı davayı 8 Ekim tarihinde erteledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑