Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu

Kandıra Lisesi Mezunlarının tertiplediği 15. Pilav Günü gerçekleşti.Çok sayıda konuğun katıldığı etkinlik gerekli ilgiyi gördü

3 Eylül 2019 Saat: 11:27
Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu
Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu

Şükrü Pistellioğlu Spor Salonunda yapılan etkinliğe eski Sağlık Bakanı M. Kazım Dinç, annesi ve eşi Nihal Dinç, İzmit eski Belediye Başkanı ve eski Milletvekili Erol Köse, Kandıra eski Belediye Başkanı Turan Sarı, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları; Av. Abdurrahman Kaymak (2018-2020), Günay Gülcü(2000-2002), Av. Hüseyin Acurman (2002-2004), Erdoğan Görgün (2014-2016), Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, SAÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr. Akın Akıncı, Ç.Y.D.D. Kandıra Şube Başkanı Ecz. Sevim Deren ilk mezunlardan; Bandırma’dan gelen Fethi Duru ve Fuat Akcan, İstanbul’dan gelen emekli Cumhuriyet Savcısı Özkan Koç, Mustafa Tugay, Mehmet Sezen, Yaşar Gürsel, Deniz ve Sabahat Ulutaş, İgsaş Liman Müdürü Özkan Uygur, Kandıraspor Teknik Direktörü Samet Kürekçioğlu ve çok sayıda mezun katıldı.
EN SEVİLEN ŞARKLILAR SESLENDİRİLDİ
15. Pilav Günü Keman ve Gitar sanatçıları; Özge – Onur Aysu’nun açılışta seslendirdikleri şarkılarla başladı. Salonda Resim Sanatçısı Aytaş Kürekçioğlu ve Resimleri ile Hatice Kılınç katkıda bulundu. Engin – Şahin Ecevit’in hocalık yaptığı Biz Kandırayız Türk Müziği Koro üyeleri; Melike – Yalçın Akkan, Çiğdem – Tarık Kardeş, Deniz – Levent Açıkgöz, Bircan – Fikri Ertaş, Melek Karagöz, Nurdan – Bülent Bebek, Günay Çölmek, Levent Özdil, İbrahim Alkan, Süleyman Gökdemir, Mesut Memiş ve eşi Halk Bakası Gölcük Şube Müdürü Mehtap Memiş toplantının açılışında İstiklal Marşı ve iki şarkıyı seslendirdi.
KATKIDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR
Başkan Aygün Aynagöz, “Mezunlar gününe katkıda bulunan Çenesuyu’ndan Naim Alkan, Demet Çiçekçilik, Murat Yüksel ve Kandıra Belediyesine, Kandıra Lisesi Mezunlar Derneği olarak teşekkür ederiz” dedi. Mezunlardan Bandırma’dan gelen Fethi Duru’nun beğenilen konuşması alkışlarla kesildi.
ATATÜRK ANITI ÖNÜNDE FOTOĞRAF
15.gerçekleşen Kandıra Lisesi Mezunlar günü pilav ikramı ve Belediye karşısındaki Atatürk Anıtı önünde birlikte fotoğraf çekimi ile sona erdi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu

Av. Hüseyin Acurman, Günay Gülcü, Mehmet Sezen, Ahsen Okyar, Dt. Turan Sarı, Erol Köse, Ecz. M. Kazım Dinç, Selahattin Akyıldız.

Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu

Keman ve Gitar Sanatçıları Özge – Onur Aysu

Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu

15.Kandıra Lisesi Mezunlar Gününe katılanlar Atatürk Büstü önünde.

Kandıralılar 15. pilav gününde buluştu

Pilavı Malik Doğan ve Aynagöz Ailesi hazırladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑