Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi

Kocaeli Kandıralılar Derneği’nin 26. Kuruluş yemeği önceki akşam Otel Asya’da gerçekleşti

17 Ocak 2019 Saat: 16:18
Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi
Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi

Kandıralılar Derneği’nin kuruluş yemeğinde konuşma yapan siyasi partilerin il başkanları ve belediye başkan adayları 31 Mart seçimleri öncesi samimi sıcak dostluk mesajları verdiler

Dernek Başkanı Abdurrahman Kaymak ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı kuruluş yemeğine, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri ile belediye başkan adayları, derneğin eski yöneticileri ve davetliler büyük ilgi gösterdi. Kandıralı klarnet üstadı Türkan Kandıralı ile sanatçı Zeynep Doğan, davetlilere keyifli bir akşam yaşattılar. Gecede; derneğin geçen dönem başkanları Erdoğan Görgün, Prof. Dr. Mehmet Bayrak ve işadamı Selçuk Uztürk’e katkıları nedeniyle teşekkür plaketleri verildi.

‘ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK’

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak, Kandıra’nın dikkate alınacak, sanayi şehri Kocaeli içinde bir çiçek olduğunu belirtti; sivil toplum örgütü olarak çalıştıklarını, birçok etkinliği imza attıklarını ve atmaya da devam edeceklerini söyledi. Kandıralılar Derneği’nin kuruluş yemeğinde konuşma yapan siyasi partilerin il başkanları ve belediye başkan adayları 31 Mart seçimleri öncesi samimi sıcak dostluk mesajları verdiler.

GÖNÜL, ‘KANDIRALILARI SEVİYORUZ ’

AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, Kandıra’nın önemli insanlar şehri olduğunu, başbakanlar, bakanlar, valiler ve sanatçılar yetiştiğini söyledi. Kandıra’nın nüfusunun İzmit’te yaşayanlarla birlikte 150 bini bulduğunu belirten Gönül, “İçtenliğinize konukseverliğiniz içimizi ısıttı. Kandıra’yı Kandıralıları seviyoruz.” dedi.

HÜRRİYET, ‘HİZMETİN PARTİSİ OLMAZ’

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet de konuşmasında, “Yakanızda hangi parti rozeti olursa olsun yüreğimizde sevgi, hizmet etme sevdası taşımak çok değerlidir. Kim bu kent için çivi çakıyorsa, marka değeri katıyorsa Allah razı olsun. Bütün makamlar, koltuklar gelip geçicidir. Hizmetin siyaseti, partisi olmaz. Birbirimizin derdine çare olmak, biz siyasetçilerin boynunun borcudur” dedi.

KAMAN, ‘KANDIRALI GİBİ OL’

Bu kentte 20 yıldır yaşadığını, en çok gezdiği ilçenin Kandıra olduğunu söyleyen İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman, “Bazı hastalarıma ‘Kandıralı gibi ol’ derim; tevekkül sahibidirler. Kandıra’dan çok değerli siyasetçi ve müzisyenler yetişmiştir” dedi. Kandıralıların birisi ana dilleri diğeri de gönül dilleri olmak üzere iki dili olduğunu belirten Kaman, Kandıra’ya 5 adet 5 yıldızlı otel yapma sözü verdi.

TURAN, ‘HİKAYE YAZACAĞIZ’

AK Parti Kandıra Belediye Başkan adayı Adnan Turan, “Geçmişte görev yapan başkanlarımızın yaptıkları hizmetleri takdir ettik. Yapılamayanları da biz yapmak istiyoruz. Kocaeli turizmi içinde Kandıra turizminin de yazılacak bir hikayesi var; biz yazacağız. Kandıra’da turizm yanında sanayide olabilir. Kurulacak Gıda Organize Sanayi Bölgesi, Kandıra’ya daha çok değer kazandıracaktır” diye konuştu.

SARIBAY, ‘AĞABEYİNİZ OLARAK SÖYLÜYORUM’

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, siyasetçilere, 31 Mart’ta seçimlere girecek adaylara seslendi: “31 Mart sonrası şimdi olduğu gibi gene birlikte olacağız. Birbirimize, yüzümüze bakamayacak sözler söylemeyelim. Bunu bir ağabeyiniz olarak söylüyorum. Bütün siyasi parti adaylarına başarılar diliyorum. Siyasette, doğru olan, doğru iş yapan kazanır.”

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi

Sibel Gönül

Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi

Fatma Kaplan Hürriyet

Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi

AK Parti, CHP ve İYİ Parti’nin yöneticileri ile belediye başkan adayları birbirleriyle yan yana oturduğu ve dostluk mesajları verdiği yemek, renkli görüntülere sahne oldu.

Kandıralıların yemeğinde dostluk mesajları verildi

Gecenin sonunda plaket takdimi yapıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber, Kocaeli Gazetesi: Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑