Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Karaosmanoğlu Gebze’yi tebrik etti

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Gebze ilçe teşkilatını ziyaret etti. 16 Nisan’da yakalanan sonuç nedeniyle teşkilatı tebrik etti

30 Nisan 2017 Saat: 11:40
Karaosmanoğlu Gebze’yi tebrik etti
Karaosmanoğlu Gebze’yi tebrik etti

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 16 Nisan sonrası yakalanan başarı nedeniyle AK Parti Gebze İlçe teşkilatını ziyaret ederek tebrik etti. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’inde katıldığı birliktelikte konuşan Karaosmanoğlu, “Milletimizin sesi olan AK Partimizin Gebze teşkilatımızı 16 Nisan’da ki yoğun çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Teşkilatlarımızın coşkusu ve enerjisi sahaya olumlu yansıyor” dedi.
‘GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN HİZMET EDİYORUZ’
Geleceğe yönelik güvenimizi ve umutlarımızı artarak devam etmesi için teşkilat olarak daha çok çalışmamız gerektiğini de vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bizlerin gençlik çağları ile günümüzü kıyaslandığımızda, çok daha güçlü, çok daha sözü geçen ekonomisi çok daha iyi çok daha özgür ve demokratik bir ülkede yaşıyoruz. Bu konuda AK Parti’nin ülkemize yaptığı hizmetleri kimse inkâr edemez. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu ülke için bir fırsat olduğu gerçeğini bir an unutmadan, ancak bütün yükü de yalnız onun omuzlarına bırakmadan, gece-gündüz demeden bu ülkeye hizmet ediyoruz, hizmet edeceğiz” diye konuştu.
‘GENÇLER SİYASETTE DAHA FAZLA SÖZ SAHİBİ OLACAK’
AK Parti’nin gençliğe en fazla önem veren siyasi oluşum olduğunu da söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Bu nedenledir ki ön 16 Nisan’da gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi içerisinde seçilme yaşını 18'e düşürüldü. Gençlerimiz siyasette daha aktif olmaları ve ülkemiz istikrarı için alınacak kararlarda söz sahibi olması ve fikirlerini özgürce beyan etmeleri için fırsat verilmiştir. Bununla beraber daha çok kadınımız siyasi alanda söz sahibi olmuş, inanıyorum ki olmaya da devam edecektir” ifadelerini sarf etti.
‘ŞİMDİ DAHA İSTİKRARLI VE HIZLI ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ’
Gelişmenin ve büyümenin en temel sebebi istikrardır hatırlatmasını bir kez daha yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’mize birçok yatırım kazandırdık ve kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bunların gerçekleşmesinde istikrarlı bir sürecin devam etmesi en önemli etkendir. Bu istikrarın devam etmemiz kazanımlarımızı önemli ölçüde arttıracaktır. Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin milletimizden onay alması da bu yüzden çok önemliydi. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ihtiyaç duyulma sebebi şimdiye kadar ülkemizde yaşanan iki başlılığın ortadan kaldırılmasıydı. Çok şükür bunu başardık. Bu iki başlılıktan dolayı birçok yatırım bürokratik etkilere maruz kalmış, gecikmeler yaşanmış veyahut projeler rafa kaldırılmıştır. Şimdi ise daha istikrarlı ve hızlı adımlarla ilerleyeceğiz. Bu sistem hasıl olmuş ve halkımız 16 Nisan da gereken desteği vererek istikrarın yanında olmuştur” diye konuştu.
‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’
AK Parti davasının sahipleri teşkilatlarımızdır diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Teşkilatımızın özverili çalışmaları ve davamıza sadakatiniz, bundan sonra da yarınlara umut olacaktır. Sizin emin adımlarla ilerlemeniz sadece ülkemiz için değil dünya Müslümanların da umudu olacaktır. Şeyh Edebali’nin şu tavsiyesini bir kez daha hatırlatmak isterim: “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” Başkan Karaosmanoğlu’nun AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı ziyareti, daha sonra görüş ve önerilerin belirtilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑