Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kartepe Kadınlar Kulübü, matinede

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü, Tanyıldız Düğün salonunda Prens Baha ile coştu

30 Temmuz 2019 Saat: 17:01
Kartepe Kadınlar Kulübü, matinede
Kartepe Kadınlar Kulübü, matinede

Yaptıkları projelerle göz dolduran Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü, geçtiğimiz gün kadınlar matinesinde buluştu. Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü Koordinatörü Nurdan Köksal ve Kartepeli girişimci kadınlarından Rosemoonwoolf Hair Salonu’nun sahibi Kuaför ve Youtuber Gülay Kurt’un da katıldığı programda ilimizin sanatçısı Prens Baha da sahne aldı.
BAHA’YA SANHEDE HEDİYE
Tanyıldız düğün salonları sahibi Selda Tanyıldız’ın özel misafirleri olarak ağırlanan kadınlar matineye yoğun ilgi gösterdi. Matine de sahne alan Prens Baha’ya hediyesi sahnede takdim edildi. Kadınların her zaman destekçisi olduğunu belirten Prens Baha, Kartepe Kadınlar Kulübü’nün yaptıkları projelerde olmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti. Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü Koordinatörü Nurdan Köksal, sosyal anlamdaki etkinliklere destek olan ve kadının her zaman yanında olan Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın selamlarını kadınlara iletti.
‘KADINA HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ’
Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü Koordinatörü Nurdan Köksal programda söz alarak “Kadın gülerse dünya güler. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın projesi olan kadınlar kulübü yapmış olduğu tüm faaliyet ve etkinliklerle kadını sosyal hayatın içine katmada her zaman örnek alınan bir proje olarak devam etmektedir. Kadın isterse başaramayacağı hiçbir şey yoktur bunun en güzel örneğide herkes tarafından desteklenen Gülay Kurt‘tur. Ne dedik yüzünüzdeki gülümsemeye sebep oldukça enerji doluyoruz” dedi. Ayşe AYDIN


Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü Prens Baha’ya desteklerinden dolayı hediye takdim etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑