Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal

Kartepe Belediyesi Koordinatörü Nurdan Köksal, arı gibi çalışıyor

28 Ağustos 2019 Saat: 19:29
Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal
Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal

Partisinin tüm etkinliklerinde, belediyedeki koordinatörlüğünde, ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde en ön sıralarda gördüğümüz Nurdan Köksal, kendinden övgüyle söz ettiriyor. Hemen hemen her yerde her etkinlikte görebileceğimiz Köksal, Kartepeli kadınlar için elinden gelen her şeyi yapacağını ifade etti.
‘EMEKLER BOŞA DEĞİLMİŞ’
Başarılı olmak adına hiç durmadan çalıştığını belirten Nurdan Köksal, “Hayatta şunu öğrendim ki bugün bir kez daha yapılan emekler asla boşa değilmiş. Annem bana her zaman ‘Her şeyin olabilir paran mülkün ama bu hayatta hep merhametin olsun vicdanın olsun kul hakkı yeme. Senin Nurdan ismin hep dualarda olsun” derdi. İşte ben her alanda hiçbir zaman bu değerlerden vazgeçmedim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığım feyz ile Kartepeli kadınlarımızın ve vatandaşlarımızın gönlünde ufacık da olsa yer aldıysam ne mutlu bana. Kartepe’deki kadınlarımızın yüzlerinin gülmesi için elimden geleni yapacağım yapmaya devam edeceğim” dedi.
‘ARKAMIZDA GÜÇLÜ KADNLAR VAR’
Sözlerini sürdüren Köksal, “Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman'ın Kadınlar Kulübü projesinin hakkını verebilmek için farklı çalışma ve organizasyonlarla kadınlar kulübü ailemizi büyütmeye devam edeceğiz. Başarı asla tesadüf değildir. Çok harika bir ekip çalışma arkadaşlarım var. Kartepe Belediyesi kadın spor merkezleri hocalarımız ve KARMEK hocalarımız ve en önemlisi arkamızda sırtımızı yasladığımız Kartepe’nin güçlü kadınları, duaları var. Allah herkesten razı olsun iyi ki varsınız” diyerek destek veren çalışmalarında yanında olan herkese teşekkür etti. Ayşe AYDIN

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal

Kartepe Belediyesi Koordinatörü Nurdan Köksal, engelli vatandaşlara ziyaretlerini sürdürüyor.

Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal

Kartepe Belediyesi Ataşehir Kadın Spor Merkezi üyelerinin yaptığı atkı ve bereler Çankırı'nın Çerkeş Köyü’ndeki TOKİ İlköğretim Okulu'na hediye olarak gönderildi.

Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal

Kartepe Belediyesi Koordinatörü Nurdan Köksal, Kartepe Belediyesi’nin KARMEK sergisinde Belediye Başkanı Mustafa Kocaman ile birlikte görülüyor.

Kartepe’nin çalışkan ismi Nurdan Köksal

Kartepeli kadınlar, her hafta düzenli KETEM’e (Kanser Erkan Tarama ve Eğitim Merkezleri) gidiyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑