Mobesko (Sağ blok Ana sayfa)
Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kartepeli büyüklerin bitmeyen duası

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Ekibi, 7/24 hizmet verdiği Kartepeli büyüklerine kişisel bakım ve ev temizliği hizmetlerine devam ediyor

18 Haziran 2019 Saat: 11:12
Kartepeli büyüklerin bitmeyen duası
Kartepeli büyüklerin bitmeyen duası

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü, kurulmasından bu yana Kartepeli büyüklerine aralıksız hizmet etmeye devam ediyor. 7/24 hizmet veren Alo Evlat Sağlık Kulübü bugüne kadar 1480 Kartepeli büyüğüne hizmet verdi.
7/24 EVLATLIK
Gönül belediyeciliğini hayata geçiren en etkili hizmetlerden biri olan “Alo Evlat Sağlık Kulübü” Kartepe genelinde bakıma muhtaç, yalnız yaşayan, ilgileneni olmayan, yaşlı ve engelli vatandaşlara bir evlat sıcaklığında, yaşadıkları ortamı daha yaşanabilir sağlıklı bir hale getirebilmek için 7/24 hizmet veriyor.
1480 HANE TEMİZLİĞİ
Alo Evlat Sağlık Kulübü yalnız yaşayan, muhtaç durumdaki Kartepeli büyüklerinin evlerini profesyonel ekip ile 15 günde bir düzenli olarak ev temizlikleri yaparak, sağlıkları ile yakından ilgileniyor. Ev temizliğinin yanı sıra yaşlılığa bağlı sağlık sorunları yaşayan engelli ve yaşlı Kartepeli büyüklerin (saç-sakal tıraşı, tırnak kesimi vb.) düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından yapılıyor. 2016 yılında kurulan Alo Avlat Sağlık Birimi bugüne kadar 1480 Kartepeli büyüğün hanesine giderek ev temizliği yaptı.


Yaşlılığa bağlı sağlık sorunları yaşayan engelli ve yaşlı Kartepeli büyüklerin kişisel temizlikleri düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından yapılıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑