Gazeteci Tanyel Keser vefat etti
Erzurumlular pikniğe davet etti
Aygün, ‘En büyük gücümüz gençlerimiz’
Kayalıklardan denize atlayan genç boğularak can verdi

Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

'Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, "Kocaeli’nin aydınlık ve müreffeh geleceğini inşa etmede STK’larımızın enerjisine güveniyoruz" dedi

23 Mayıs 2019 Saat: 12:03
Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor
'Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Giresunlular Federasyonu Başkanı Mehmet Elmas, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, Gebze Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Baytöre, İlkçev Gebze İlimKültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu ile yönetimlerini makamında konuk etti. Sivil toplum kuruluşlarının kültür, eğitim, sanat, spor ve değerlerimize dönük hizmetlerin kent için önemli olduğunu dile getiren Başkan Büyükakın, “Kocaeli’nde her kesime eşit mesafedeyiz. Kucaklayıcı ve birleştirici anlayışımızla tüm kent değerlerimize sahip çıkıyoruz. Çünkü herkesin başkanı herkesin belediyesiyiz” ifadelerini sarf etti.
'GENÇLERİMİZİN YAŞAMLARINA ARTI DEĞER KATIYORUZ'
Ülkemizin ve kentimizin geleceğe güvenle bakabilmesi için eğitim ve spor hizmetlerine büyük yatırım yaptıklarını dile getiren Başkan Büyükakın, “Eğitim çalışmaları istikbalimizi çok yakından ilgilendirmektedir. Kent genelinin tamamında yaptığımız eğitim yatırımlarıyla çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşamlarına artı değer katmaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirirken daha iyi, daha nitelikli, daha kaliteli bir eğitim hizmeti vermeye çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bu noktada özverili bir çalışma içerisindeyiz” şeklinde konuştu.
'STK’LARIMIZLA BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ'
Anadolu’nun bir mozaiği olan Kocaeli’nin güçlü sivil toplum kuruluşları ile kentin dinamik yapısının geliştiğini sözlerine ekleyen Başkan Büyükakın, “Kocaeli’nin aydınlık ve müreffeh geleceğini inşa etmede STK’larımızın enerjisine güveniyoruz. Güçlerimizi birleştirecek, fikir ve öneriler üzerinde çalışacak, en verimli ve sürdürülebilir projeleri hayata geçirmek için gerekli altyapıları kuracağız. Kocaeli’nin enerjisini biliyor, bu enerjiyi doğru kullanmada ve yönlendirme de etkin bir yönetim sergileyeceğiz. Şunu ifade etmem gerekir ki Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor” şeklinde konuştu. Konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden ve Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrikleri de kabul eden Başkan Büyükakın, “Kocaeli için çalışacağız, insanımızın mutlu olması için hizmet üretip, gönüllerinde yer edineceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

'Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor'

Gebze Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Baytöre, Başkan Büyükakın'ı ziyaret etti.

'Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor'

Başkan Büyükakın, İlkçev Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu'nu makamında kabul etti.

'Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor'

Kocaeli Giresunlular Federasyonu Başkanı Mehmet Elmas ve ekibi Büyükakın'a yeni görevinde başarılar diledi.

'Kocaeli’yi aydınlık bir gelecek bekliyor'

Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner ve yönetimi Büyükakın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑