Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

Kocaelispor’da skandal

Kocaelispor Kulübüne talip olan Fuat Donay ile Başkan Muammer Çelik arasında yaşanan gelişmeler sonrasında tesislerde arbede çıktı. Sahtekar olduğu iddia edilen Fuat Donay tesislerde yediği dayağın a

17 Eylül 2010 Saat: 13:36

Kocaelispor Kulübü'ne talip olan Fuat Donay ile Başkan Muammer Çelik arasında yaşanan gelişmeler sonrasında tesislerde arbede çıktı. Sahtekar olduğu iddia edilen Fuat Donay tesislerde yediği dayağın ardından emniyet güçlerine teslim edildi

BAŞKAN ÇELİK'E TELEFONLAR GELDİ
Son günlerde başı beladan bir türlü kurtulmayan Kocaelispor Kulübü'nde dün unutulmayacak bir skandal daha yaşandı. Yeşil siyahlı kulübe talip olduğunu belirten ve yaklaşık iki haftadır kulübü oyalayan Fuat Donay ile Başkan Muammer Çelik arasında dün yaşanan gelişmeler kulüp tarihine skandal olarak geçti. Fuat Donay'ın önceki gün düzenlediği basın toplantısına içi para dolu çantayla gelmesi ve sonrasında kulübe talip olduğunu söylemesi üzerine Başkan Muammer Çelik'e telefon açan bazı kişiler bilgi verdi. Fuat Donay'ın sahtekar olduğunu iddia eden kişiler, Donay'ın bu tip olayları daha öncede yaptığını söyleyerek Başkan Muammer Çelik'i uyardı.

KOCAELUSPOR'UN ONUR MESELESİ
Bu gelişmeler üzerine bugün tesislerde Fuat Donay ile bir araya gelen Başkan Muammer Çelik konuyu masaya yatırarak ekonomik konularda nasıl yol alınacağını söyledi. Konu para ile ilgili bölüme gelince rahatsız olduğu iddia edilen Fuat Donay konuşmanın uzaması üzerine yeşil siyahlı kulüpte yoluna devam edemeyeceğini ve kentten ayrılacağını söyledi. Bu gelişmeler sonrasında Başkan Muammer Çelik, 'Kocaelispor'un ve bu kentin onurunu kimse ayaklar altına alamaz diyerek' sahtekar olduğu iddia edilen Fuat Donay'a vurdu. Muammer Çelik'in Fuat Donay'a vurmasının ardından araya girenler olayı sakinleştirmeye çalıştı ve ikiliyi ayırdı.

ARKA KAPIDAN KAÇMAYA ÇALIŞTI
Kısa bir süre beklemenin ardından Fuat Donay'ın yardımcısıyla birlikte kapıdan kaçma girişimi fark edildi ve tesislerdeki personel hemen bu ikiliyi yakaladı. Sonrasında tesislerde odaya alınan Donay ve yardımcısı burada bir süre bekletildikten sonra emniyet güçlerine teslim edildi. Kocaelispor Kulübü resmi internet sitesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada 'Kocaelispor'u satın almak istediğini açıklayan Fuat Donay dolandırıcı çıktı' ibaresini kullandı. Ayrıca konuyla ilgili olan kişiler Fuat Donay'ın önceki gün tesislere getirdiği paraların da sahte olduğunu iddia etti. Fuat Donay akşam saatlerinde Yenikent Polis Merkezi'nde ifade veriyordu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑