Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Otopark
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

‘Koltuğu korumak için boş iftiralar’

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'in açıklamalarına karşılık, “Maalesef Ali Başkan koltuğunu korumak için altı boş iftiralar ile süreci taşımaya devam ediyor” dedi

26 Ağustos 2019 Saat: 15:54
‘Koltuğu korumak için boş iftiralar’
‘Koltuğu korumak için boş iftiralar’

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'in yaptığı açıklamalara cevap verdi. Çakar açıklamasında, “Söz konusu işten çıkarılan arkadaşlar sebepsiz yere yaklaşık 1 aydır işe devam etmemekte, manasız bir tavır göstermekteydiler. Biz milletin parasını çarçur edecek bir yönetim göstermeyeceğinizi en başından söylemiştik, başkanımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet de bu konuda çok hassas, işini yapmayan kim olursa olsun gözünün yaşına bakmayacaktır” sözlerini kullandı.
‘KONUYLA PEK İLGİLİ DEĞİLLER’
“Bu konunun tüm kamuoyu tarafından nasıl karşılandığını İzmit sokaklarında dolaştığınızda net şekilde görebilirsiniz” diyen Çakar, “Ama halkın gerçekleri ile AKP'nin gerçekleri farklı olduğu için bu tarz değerlendirmelere de şaşırmıyoruz, malum kendileri yurdun her yerinde kurumları bankamatik memurları ile donattıkları için, işin gereğini yerine getirme gibi konularda pek ilgili değiller” şeklinde sözlerini sürdürdü.
‘BU YÜZDEN ELEŞTİRİYORLAR’
“Biz İzmit halkına verdiğimiz sözlerin gereği olarak bankamatik memurlarına asla izin vermeyeceğiz” diyen Çakar, “Ayrıca İzmit Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 30 Ağustos etkinlikleri İzmit’imizin özlediği, etkinlikler olacaktır. Volkan Konak Atatürkçü, cumhuriyetçi, vatansever bir sanatçımızdır. Belki de kendileri bu yüzden eleştiriyorlardır” açıklamasında bulundu.
‘AHKAM KESECEK DURUMDA DEĞİLLER’
Çakar sözlerini, “Malum 31 Mart'tan sonra kazandığımız tüm belediyelerde T.C ibaresini geri getiren bizlerken bunların kimin döneminde kaldırıldığı ise kamuoyunun malumudur. AKP vatanseverlik konusunda ahkam kesecek durumda değildir. Bir seçim uğruna devletin kanalında terörist başının kardeşi ile röportaj yapanları vatanseverlik konusunda kabahatleri ile oturmaya davet ediyoruz" şeklinde sonlandırdı. Kerim ÇELİK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑