Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • Eğitim
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

Korkmaz A.Ş’den geleneksel iftar

Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş tarafından Kandıra’da görev yapmış eski belediye başkanları, yeni belediye başkanları ve ilçede faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşları temsilcileri için düzenlenen geleneksel iftar programı gerçekleştirildi

24 Mayıs 2019 Saat: 10:58
Korkmaz A.Ş’den geleneksel iftar
Korkmaz A.Ş’den geleneksel iftar

Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş Yönetim Kurulu tarafından Kandıra’da görev yapmış eski belediye başkanları, yeni belediye başkanları ve ilçede faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşları temsilcileri için düzenlenen geleneksel iftar programı bu yıl Başol Steakhouse’da gerçekleştirildi. İftar programına Kandıra eski Belediye Başkanlarından Turan Sarı, Kenan Evin, İsmail Genç, Cengiz Kan, Mustafa Öğren, Kandıra İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal, Şoförler Cemiyeti Başkanı Ahmet Gödek, Akın Koç Un Fabrikası sahibi Fikri Koç, Burak Gıda Market Zincirleri sahibi İbrahim Yılmaz, Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Korkmaz, Başkan Yardımcısı Rahmi Korkmaz, Şirket Yöneticileri Ahmet Korkmaz, Ramazan Korkmaz, İdari İşler Müdürü Gökalp Çobanoğlu ve davetliler katılım gösterdi.
BİR ARADA OLANLARA TEŞEKKÜR
İftar öncesi konuşan Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş İdari İşler Müdürü Gökalp Çobanoğlu, “Her yıl şirket olarak, Kandıra ilçemizde görev yapmış eski belediye başkanlarımız, görev yapan belediye başkanımız, ilçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve şirket yöneticilerimizle bir araya gelerek iftar yapıyoruz. Bu yıl da yine aynı şekilde bir araya geldik. Bizlerle bir arada olan herkese çok teşekkür ediyorum. Daha nice yıllarda bir araya gelmek dileğiyle” sözlerini kullandı.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Korkmaz A.Ş’den geleneksel iftar

Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş İdari İşler Müdürü Gökalp Çobanoğlu

Korkmaz A.Ş’den geleneksel iftar

İftar programına Kandıra eski Belediye Başkanlarından Turan Sarı, Kenan Evin, İsmail Genç, Cengiz Kan, Mustafa Öğren, Kandıra İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal, Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Korkmaz, Başkan Yardımcısı Rahmi Korkmaz katılım gösterdi.

Korkmaz A.Ş’den geleneksel iftar

İftar programında Korkmaz Mutfak Eşyaları A.Ş çalışanları da ye aldı. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑