Dernek başkanı kaza yaptı!
Metrekare başına 25 kg yağmur yağdı
AK Parti’nin yeni il yönetimi
TEM'de zincirleme kaza!

Anket

Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

KOTO’dan üyelere özel kart

Kocaeli Ticaret Odası ile İş Bankası arasında imzalanan anlaşma ile üyelere özel kredi ve bankamatik kartı olarak kullanılacak KOTO Kart kullanıma sunuldu

10 Ekim 2018 Saat: 16:54
KOTO’dan üyelere özel kart
KOTO’dan üyelere özel kart

Ayşe AYDIN - Kocaeli Ticaret Odası, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek üyelerine özel indirimler sağlayan KOTO KART’ı geliştirdi. Türkiye İş Bankası işbirliğiyle hayata geçirilen oda üyesi firmalara yönelik avantajlı koşullar sunan Ticari Kredi Kartı ve Ticari Bankamatik Kartı, KOTO’da düzenlenen toplantıyla kullanıma alındı. İmza törenine KOTO Başkanı Nemci Bulut, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra sözleşmeyi imzalamaya İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahİsmail Şimşek, İş Bankası Ticari Bankacılık Pazarlama Müdürü Ethem Eliaçık, İş Bankası Bölge Satış Müdürü Mustafa Erhan Güney, İş Bankası Pazarlama Bölge Müdürü Burak Ali Doğu, İzmit Şube Müdürü Ünal Aydın, Gebze Şube Müdürü Göktay Özbek ve iş adamları katıldı.

‘ÖNEMLİ BİR PROJE’

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut imza töreninde yaptığı konuşmada, “Kocaeli Ticaret Odası olarak ilimizin ticari hayatını canlandırmaya ve üyelerimize katma değer sağlayan projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. En önemli projelerden biri olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimizin birbirleri ile alışverişleri artacak, anlaşmalı üyelerimizden yapılacak alışverişlerde çeşitli avantaj sağlanacaktır” dedi.

‘SOMUT FAYDALAR SUNACAĞIZ’

Sözlerini sürdüren Başkan Bulut, “Kentimizde el birliğiyle oluşturduğumuz ortak aklı farklı alanlara taşımayı ve birliğimizden gelen kuvveti kullanmayı hedefleyen ilk adım olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimize somut faydalar sunacağız. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İş Bankası ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu projenin ilimize ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

‘KENTİN TİCARİ HAYATI RENKLENECEK’

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer ise KOTO Kart, başta oda üyelerine ve kent ticaretinebirçok katkı sağlayacak. Dünyadaki birçok ilişkinin temelinde ekonomik sebeplerin yattığı gerçeğinden yola çıkarsak ülkelerin ekonomilerine verdikleri önemi anlayabiliriz. Geliştirilen stratejiler, ekonomik planlar, kalkınma yöntemleri ve gelişim paketleri her ülkenin kendi yapıtaşları ve yapıları çerçevesinde şekillenmekte ve bu yönde adımlar atılmaktadır. Bu doğrultuda Kocaeli Ticaret Odası olarak İş Bankası işbirliğinde ilimize ve ilimiz esnafının ticari hayatına katkı sağlayacağını düşündüğümüz KOTO Kart’ı oluşturduk” dedi.

‘ALANINDA İLK’

KOTO Kart ile üyelere özel olarak tasarlanmış ticaret (alış-veriş) hacmini de artırmayı amaçladıklarını ifade eden Gezer, “KOTO Kart, tüm ticari mal ve hizmet alımlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Oda-Banka işbirliği çerçevesinde Maximum özellikli, KOTO logosunu taşımakta ve anlaşmalı üye işyerlerinde karta özel ek indirimlerden yararlanma imkânı sunmaktadır. Ayrıca KOTO Kart ilk anlaşmalı ticari kredi kartıdır. KOTO Kart yurt içinde ve yurtdışında tüm visa-master logolu üye işyerlerinde kullanılabilecektir” şeklinde konuştu.

‘ÖZEL İNDİRİM ORANLARI’

Kartın sağladığı avantajları sıralamaya devam eden Gezer, “Tüm bu özelliklere ek olarak odamız üyesi işyerlerinde, söz konusu işyerinin yine üyelerimize yönelik tanımladığı özel indirim oranları, alışveriş sırasında kartla ödeme yaparken direkt indirim olarak faturaya yansıtacaktır. KOTO Kart sahibi ve uygulamasına sahip üye işyeri sayısının artması, hem ticari ciroyu artıracak hem de avantajlı alım miktarını artıracaktır.Aynı zamanda yeni tanımlanacak kart limitleri ile de ticari aktivasyona katkı sağlanmış olacaktır” diye konuştu.

‘MÜZELERE 1 YIL ÜCRETSİZ GİRİŞ’

Gezer,“Kartı alacak üyelerimizden ilk yıl için kart aidatı alınmayacaktır. Yine kart lansmanını takip eden ilk ay kart alan ve 5.000 TL’lik harcama yapan firmalara 50 maxipuan hediye verilecektir. Kaybolma ve çalınma sigortasından ücretsiz yararlanma imkanı tanınacaktır. Her yıl 1 ay süreyle müze kart özelliğinden ücretsiz faydalanılabilmektedir. Sabiha Gökçen ISG lounge hizmetlerinde yüzde 50 indirimden faydalanma gibi birçok avantajlara sahip olunacaktır.“KOTO Kart” hepimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

‘MAXIMUM AVANTAJLAR’

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ise sözleşme öncesi söz alarak “İş Bankası olarak ülkemizin en köklü meslek örgütlerinden olan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ile ticari kart işbirliği için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli ili genelinde yaklaşık 10 bin aktif üyeye hizmet veriyor. Biz de ortaklaşa bu üyelere nasıl bir fayda sağlayabiliriz diye düşündük ve Oda üyesi firmalara avantajlı koşullar sunan Ticari Kredi Kartı ve Ticari Bankamatik Kartı geliştirdik. Bu kartlarımız Maximum Business özellikli olup kart sahipleri Maximum avantajlarının tamamından yararlanabilecekler” şeklinde konuştu.

‘İLK YIL KART AİDATI YOK’

Şimşek sözlerini devamında“İlk yıl kart aidatı ödenmeyecek. Ayrıca ilk 5.000 TL’lik harcamaya 50 MaxiPuan hediye edeceğiz. Bunların dışında kart sahibi müşterilere internet üzerinden 6 ay geçerli olacak şekilde 50 Havale ve 20 EFT içeren hediye işlem paketi sunacağız. İştiraklerimizden Anadolu Hayat da Grup Emeklilik planında avantajlı koşullar sağlıyor olacak. Kocaeli Ticaret Odası ise Kocaeli ili genelinde öne çıkan firmalarla indirimli alışveriş imkânı yaratacak işbirlikleri kurarak kart sahipleri lehine imkan sağlayacak. Ayrıca internetten 50 havale, 20 EFT’yi ücretsiz yapabilecekler” diyerek konuşmasını tamamladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Çağdaş Kocaeli Gazetesi | Kocaeliden dünyaya Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑