Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • Otopark
  • İşsizlik
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

KOTO, Ellibeş’e ‘hayırlı olsun’ dedi

KOTO’nun ziyaretinde konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ülkemizin ekonomide türbülans yaşadığını ifade ederek “Ekonomi yumuşak karnımız ama bunu aşacağız” dedi

23 Temmuz 2019 Saat: 14:41
KOTO, Ellibeş’e ‘hayırlı olsun’ dedi
KOTO, Ellibeş’e ‘hayırlı olsun’ dedi

Kocaeli Ticaret Odası Yönetimi, bugün (salı) AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve yönetim kurulu eksiksiz katıldı.
ELLİBEŞ, ‘DAVAMIZ ORTAK’
Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bizlere güç ve cesaret verdiniz. STK’ları önemsiyoruz. Türkiye ekonomisine ciddi katma değer sunan istihdam sunansizlere çok teşekkür ediyoruz. Nazik ziyaretinizden dolayı da teşekkür ediyorum. Sizleri önemsiyoruz. Kişisel olarak zaten seviyoruz Anlaşamayacağımızı hiçbir husus yok. Amacımız, insana ve topluma hizmet etmek hepimizin davası ortak. Hepimiz ülkemizi daha refah ve müreffeh bir yapıya kavuşturma niyetindeyiz” diye konuştu.
‘TÜRBÜLANS YAŞIYORUZ’
Kent için birlikte hareket etmek gerektiğini ifade eden Ellibeş, “Oluşan sinerjide ülke insanına büyük katma değer sağlanıyor. Bu süreçte buna daha çok ihtiyacımız var dünyada küresel ekonomik kriz var. Görmezden gelemeyiz. Süper devletler ekonomik savaş içerisindeler. Yansıması ülkemize de oluyor tabi. Hem sıkıntılı hususlar hem de pozitif yanlar var. Bu gerçekleri yok sayamayız. Bir türbülans yaşıyoruz ama inşallah bu sıkıntıdan güçlü kaptanımız Recep Tayyip Erdoğan’la çıkacağız. Türkiye’nin tüm dinamikleri el ele kol kola vererek bu sıkıntıları aşacağız. Sizlerin önderliğinde yapılan çalışmalar var” dedi.
‘ZORLUĞU BERABER AŞACAĞIZ’
KOTO yönetimini kente sağladıkları katkıdan dolayı tebrik eden Başkan Ellibeş, “Kent esnafları ve ticaret erbaplarının gayretleri var. Bizlere düşen sorumluluk varsa üzerimize düşeni yaparız. Zoru sever Türk insanı. Birçok zorlukları beraber aştık. 3. yılını idrak ettiğimiz 15 Temmuzda ortak bir irade ortaya koyduk. Ekonomik terörü de hep birlikte aşacağız. Karamsar değilim. Sizler de değilsiniz görüyorum. Ekonomi yumuşak karnımız ama bunu aşacağız. Ayrışmak için çok sebep bulursunuz. Her daim ortak hareket edeceğimiz sebep mutlaka vardır” diye konuştu.
BULUT, ‘KAVGASIZ DÖNEM OLACAK’
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ederek tebrik eden KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Hayırlı olsun yeni yönetiminiz. Yeni dönemde yeni yönetim daha güçlü daha hızlı olacaktır. Seçimler debitti. Bizim görevimiz vatandaşlarımıza hizmet etmek. Her kurumla iyi diyaloglar içinde huzur vermeye çalışan bir ekibiz. Hayırlı uğurlu olsun. Çalışmalarımızla Kocaeli’nin tanınırlığı artarken sanat, turizmi tarım ile neleri fazlalaştırabiliriz bunun çalışması içerisindeyiz. Tıkandığımız yerlerde siyasi partilerimizle büyükşehriler kol kola yürüyoruz. Bu dönem tartışmaktan kavga etmekten ziyade ortak projelere imza atacağımız dönem olarak düşünüyorum. Önümüzdeki dönem iyi şeylere imza atarız. Kocaeli’nin yükselmesinde katkısı olacaktır” dedi. Ayşe AYDIN


AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve KOTO Başkanı Necmi Bulut

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑