SAS GRUP (Sağ blok)
Anket
Kocaeli'nde halkımız için yapılan sosyal faaliyet alanlarını yeterli buluyor musunuz?
  • Hayır
  • Evet
  • Fikrim yok

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ramazan

KOTO geleneksel iftarı gerçekleştirildi

KOTO geleneksel iftar programı protokol üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi

10 Mayıs 2019 Saat: 13:10
KOTO geleneksel iftarı gerçekleştirildi
KOTO geleneksel iftarı gerçekleştirildi

Kocaeli Ticaret Odası(KOTO) geleneksel iftar programı KOTO binasının yanında yer alan bahçede gerçekleştirildi. Düzenlenen iftar programına KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, yönetim kurulu üyeleri, komite üyeleri, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, SGK İl Müdürü Nurettin Nacar, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, Yazı İşleri Müdürü Özkan Yılmaz, yerel basında yer alan gazetelerin yöneticileri ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.
‘HER BİRİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR’
İftar programı öncesi konuşan KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Hepinizi şahsım ve yönetim kurulum adına selamlıyorum. Ramazan ayının hepimize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Odamız yönetim kuruluyla meclis üyeleriyle birlikte hareket ederek, kentimiz için mücadele ettik ve mücadele etmeye devam ediyoruz. Her biriniz bizim için değerlidir. Hepinizin sorunu bizim sorunumuzdur. Öte yandan ülkemizin ekonomik durumunun bir an önce iyi duruma gelmesi için hepimiz elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.
‘DİLEĞİMİZ TİCARETİN DAHA DA YÜKSELMESİ’
Bulut’un ardından konuşan Vali Yardımcısı Dursun Balaban selamlama konuşmasının ardından, “Çok değerli KOTO üyeleri ve davetliler hepinizi saygıyla selamlıyorum. Sayın Valimiz rahatsız olduğu için gelemedi. Bir iftarda ve bir Ramazan’da daha bir arada bulunmanın huzuru içerisindeyiz. Bizi bir araya getiren ticaret odamıza teşekkür ediyorum. En büyük dileğimiz ilimizde ticaretin daha yükselmesi ve ticaretle uğraşanların daha yükselmesi ve ilimizin çok daha ileriye hızlı bir şekilde yürümesidir” şeklinde konuştu. Kerim ÇELİK

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

KOTO geleneksel iftarı gerçekleştirildi

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz iftara geldiği sırada KOTO Başkanı Necmi Bulut ve Meclis Başkanı Akın Doğan ile selamlaştı.

KOTO geleneksel iftarı gerçekleştirildi

KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Vali Yardımcısı Dursun Balaban, KOÜ Rektörü Sadettin Hülagü, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan aynı masada yer aldı.

KOTO geleneksel iftarı gerçekleştirildi

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, Yazı İşleri Müdürü Özkan Yılmaz, Demirören Haber Ajansı Müdürü Mesut Akbulut, Ergün Ayaz, Alişan Koyuncu, Kocaeli Gazetesi’nden Cihan Baylam aynı masada yer aldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑