Anket
Sizce Kocaeli'nin en büyük sorunu nedir?
  • İşsizlik
  • Otopark
  • Ulaşım
  • Eğitim
  • Sağlık

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Çağdaş Medya Grubu ve SAS Grup’un kurucusu olan Nurettin Sağsöz, bugün (12.12.2019) vefatının 2. yılında mezarı başında dualarla anıldı

12 Aralık 2019 Saat: 14:42
Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık
Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Çağdaş Medya Grubu Kurucusu Nurettin Sağsöz’ü 2 yıl önce 12 Aralık 2017’de kaybetmiştik. Nurettin Sağsöz’ün aramızdan ayrılışının 2. yılı nedeniyle ailesi, Çağdaş Medya Grubu’nun içinde yer alan Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Gölcük Postası Gazetesi ve Radyo Çağdaş ile SAS Grup mezarı başında anma programı düzenledi. Programda ayrıca Nurettin Sağsöz’ün yanında yatan babası merhum Necati Sağsöz de anıldı. Gölcük 17 Ağustos Mezarlığı’nda düzenlenen anma programında Çağdaş Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, annesi Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Sağsöz, ablası Yönetim Kurulu Üyesi Sıla Sağsöz, ailenin yakın dostları Murat Açıkgöz, Taner Tamer, aile büyükleri Gülüzar İşlek, Muzaffer Sertdemir ve yakınları Selin Seda Kaya, Şevval Akaydın da hazır bulundu.
ÇALIŞANLARI DA UNUTMADI
Programa ayrıca Çağdaş Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin, Gölcük Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Armağan Teke, Çağdaş Kocaeli Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Özkan Yılmaz, Reklam Müdürü Nurettin Kolaylı, editörlerden Evin Bozkurt, Merve Öğ, spor servisini temsilen Gökhan Beşiktaş, muhabirlerden Kerim Çelik,grafikerlerden Çağla Gürel, Gökhan Adalı, Bilgi İşlem elemanı Bahadır Yetiş ve gazete çalışanı Mihriban Dağ; Gölcük Postası Gazetesi’ni temsilen Yazı İşleri Müdürü Uğur Yılmaz, muhabir Erdem Şengül, SAS Grubu temsilen Meltem Ergen, Nurten Erden, Seda Yıldız, Volkan Arslan, Halit Koçer, Şahin Dağ; Çağdaş Baskı Tesisleri Müdürü Bahri Ağ, çalışanlar Hüseyin Elmas, Hilal Ağ, Enes Akbaba, Cevdet Kutal katıldı.
KABRİNE GÜL BIRAKTILAR
Fevziye Cami imamları Faruk Çoban ve Halit Es’in dualarıyla gerçekleştirilen anma töreninin sonunda katılımcılar Nurettin Sağsöz’ün mezarına gül bıraktı. Duygu dolu anların yaşandığı anma programının bitiminde personeller, Sağsöz ailesine tekrar başsağlığı dileklerinde bulundu. Bizler de Çağdaş Medya Grubu olarak büyüğümüz, Çağdaş Medya Grubu Kurucusu Nurettin Sağsöz’ü, aramızdan ayrılışının ikinci yılında özlemle anıyor, kendisine ve yanında yatan babası Necati Sağsöz’e Allah’tan rahmet diliyoruz.


NURETTİN SAĞSÖZ KİMDİ?
Nurettin Sağsöz, 1959 Erzurum Aşkale’de doğmuştu. İlkokul, orta okul ve lise öğrenimini ülkemizde gördükten sonra Almanya’da Hannover Üniversitesi’nde okuyup Makine Yüksek Mühendisi olarak mezun olmuştu. İlimizde İSU ve Tüpraş’ta arıtma işi üzerinde çalışma yapmıştı. 2007 yılında Çağdaş Medya Grubu’nu kurup Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Gölcük Postası Gazetesi ve Radyo Çağdaş’ın imtiyaz sahipliğini üstlenmişti. 2009 yılında SAS Grup bünyesinde “Tıbbı Atık” işi yapmaya başlamıştı. Balıkesir’de zeytinyağı üzerinde fabrikası bulunan Sağsöz, Dilek Sağsöz ile evliydi. Nurettin Sağsöz Sara, Esra, Sıla ve Ali Sağsöz adında 4 çocuk sahibiydi.

HABERİN GALERİSİ Tüm Galeriler

Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, babası Nurettin Sağsöz’ün kabrine gül bıraktı.

Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Nurettin Sağsöz’ün eşi Dilek Sağsöz, kabire gül bırakırken...

Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Çağdaş Medya Grubu Kurucusu Nurettin Sağsöz’ün vefatının ikinci yıldönümünde ailesi ve çalışma arkadaşları yalnız bırakmadı.

Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Nurettin Sağsöz’ün ailesi ve çalışma arkadaşları mezarı başında dua etti.

Kurucumuzu rahmet ve minnet ile andık

Fevziye Cami imamları Faruk Çoban ve Halit Es’in dualarıyla kurucumuz Nurettin Sağsöz’ü andık.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑