Anket
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Kongresi'nde başkan sizce kim olmalı?
  • Şanbaz Yıldız
  • Nurcan Acaroğlu Göktaş

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Asayiş

Mağdur vatandaşın ailesi aranıyor

Gölcük Değirmendere Mevkiinde emniyet ekipleri tarafından yolda bulunan ve Zabıta vasıtası ile Barınma Merkezine getirilen mağdur vatandaşın yakınları aranıyor. Üzerinden kimliği ile ilgili bir bilg

13 Aralık 2010 Saat: 12:08

Gölcük Değirmendere Mevkii'nde emniyet ekipleri tarafından yolda bulunan ve Zabıta vasıtası ile Barınma Merkezi'ne getirilen mağdur vatandaşın yakınları aranıyor.

Üzerinden kimliği ile ilgili bir bilgiye rastlanmayan ve ismini Serpil Sertel olduğunu söyleyen vatandaş Büyükşehir Belediyesine ait Barınma Merkezine alındı. Her türlü bakımı merkez tarafından karşılandığını kaydeden yetkililer vatandaşı tanıyan kişilerin Barınma Merkezi'ne başvurmaları istedi.

DEĞİRMENDERE'DE BULUNDU
Değirmendere Karakolu'na vatandaşlar tarafından ihbar edilen vatandaş Gölcük Zabıtası tarafından Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi'ne getirildi. Soğukta kalacak yeri olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşları belli bir süre barındıran Barınma Merkezi'ne getirilen vatandaşın ilk olarak sağlık kontrolleri yapıldı. Her türlü ihtiyacı giderilen akli dengesi yerinde olmayan vatandaşın kimlik bilgilerine ise ulaşılamadı.

TANIYANLAR BARINAM MERKEZİNİ ARAYABİLİR
Barınma Merkezi yetkilileri kendini Sepil Sertel olarak tanıtan 45 yaşlarındaki bayanı tanıyan vatandaşların Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi'nin 324 90 60 numaralı telefonuna iletmelerini istedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber - Çağdaş Kocaeli Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑